استفاده نمی پاکستان تور انگلستان به عنوان یک اهرم برای یک سفر بازگشت می گوید PCB مدیر عامل

کراچی, مارس 22

پاکستان مشتاق به انگلستان تور تابستان امسال اما کریکت هیئت مدیره قصد ندارد برای استفاده از این مجموعه به عنوان “اهرم” به قطع معامله متقابل تور در سال 2022 PCB اجرایی وسیم خان گفت.

انگلستان و ولز Cricket Board (ECB) تخمین زده شده است که به از دست دادن به عنوان بسیاری به عنوان GBP 380 میلیون اگر کل فصل از بین برود با توجه به COVID-19 گیر امید به از سرگیری کریکت با تغییر زمان این سریال به تعویق افتاد و با توجه به شیوع کروناویروس از جمله خانه سری در برابر پاکستان است.

به نظر می رسد یک لحظه مناسب برای هیات کریکت پاکستان (PCB) به قطع یک معامله برای بازگشت تور با انگلستان که مانند چندین کشور نیست سفری به پاکستان با استناد به نگرانی های امنیتی پس از حمله تروریستی در سریلانکا اتوبوس تیم در سال 2009.

“وجود دارد بسیاری از کریکت به توان بین در حال حاضر و 2022 من تا به حال این سوال مطرح چند بار; شده است وجود دارد یک معامله برش ؟ چیزی است که رفتن به اتفاق می افتد؟” خان گفت: آسمان ورزشی’ ‘کریکت نشان می دهد”.

“اما این واقعیت ساده است و آن را یک اصل جواب ما نیاز به کریکت بازگشت دوباره و در حال حاضر احتمالا زمان را امتحان کنید و اهرم هر چیزی. به طور طبیعی همه چیز را البته در طول دو سال آینده,” او اضافه شده است.

خان گفت: پاکستان باید فرصت کافی برای اثبات تیم مانند انگلستان و استرالیا است که آن را بی خطر است برای سفر به, و اضافه کرد که در حال حاضر تمرکز بر تلاش برای از سرگیری کریکت که به توقف آمده است با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما باید بسیاری از خانه سری بین در حال حاضر و پس از آن که امیدوارم همه به موفقیت, و ما به اعتماد به نفس بیشتری به امثال استرالیا و انگلستان است که با توجه به تور در سال 2022.

“اما این است که در مورد گرفتن کریکت به عقب دوباره. این اطفال می خواهید به بازی و من فکر می کنم این مهم است برای جهانی بازی به عنوان خوب است که ما شروع به یک سطح از حالت عادی به بازی کریکت دوباره — هر آنچه که ممکن است مانند نگاه — بیش از شش به 12 ماه,” او اضافه شده است.

پاکستان در حال برنامه ریزی برای بازی سه آزمون در برابر انگلستان در ماه اوت به دنبال تو T20s با این بازی ها به بازی می شود درهای بسته.

“ما نیاز به یک 14 روز دوره قرنطینه هنگامی که ما برای انگلستان و زمان کافی برای تمرین برای بچه ها به طوری که آنها می تواند آماده” خان گفت.

“این یک بیت از یک چالش بنابراین ما به دنبال در یک extended تیم ملی. ما به دنبال در آوردن حدود 25 بازیکن — بیشتر از حد نرمال است. ما در حال برنامه ریزی برای دریافت آنها را با هم به قطار برای تور. ما احتمالا حدود یک هفته دور از آن ,” او اضافه شده است.

هر دو کشور به تخته هنوز در تلاش برای نقشه برداری از تدارکات تور و خان گفت: پاکستان بازیکنان به دنبال به جلو برای این سری.

“ما واقعا با همه چیز ما شنیده از بانک مرکزی در نظر تمام مفاد قرار دادن آنها در محل است. بازیکنان chomping در بیت; ما بسیار به دنبال به جلو به تور” او گفت:.

خان تاکید کرد که هر چند هر کس می خواهد از سرگیری کریکت بهداشت و ایمنی از بازیکنان میباشد. “بازیکنان اعتماد است که ما می رویم به انجام آنچه درست است ، ما نمی خواهید به خطر انداختن سلامت خود را. همه ما می خواهیم کریکت به بازی می شود اما نه در همه هزینه ها.”

با توجه به دستورالعمل دولت بریتانیا هر کسی که از خارج از کشور را به ماندن در قرنطینه به مدت 14 روز.

“ما در حال تلاش برای رسیدن به انگلستان در اوایل ماه جولای به طوری که ما می توانید قرنطینه انجام می شود. اگر ما می توانید عمل در آن زمان پس از آن اگر نه, سپس آن را به ما می دهد کمتر از سه هفته به تمرین.” — PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *