Whitmer نوار نام برده صاحب لوئیس Cass از دولت ساختمان اداری

لنسینگ — رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer اعلام کرد او تغییر نام یک دولت ساختمان اداری در لنسینگ بود که پس از یک مالک.

Whitmer گفت: او را تغییر نام لوئیس Cass ساختمان الیوت-Larsen ساختمان.

Cass یک دموکرات زندگی می کردند که از سال 1782 به سال 1866 سابق سناتور ایالات متحده از ایالت میشیگان و رئیس دولت که فرار رئیس جمهور در سال 1848. او فرماندار میشیگان قلمرو قبل از آن به یک دولت تبدیل شد.

برده, صاحب, Cass, حمایت مردمی “حاکمیت” که تحت آن سفید پوستان در سرزمین های شمالی اجازه داده می شود تا تصمیم بگیرند که آیا به اجازه برده داری.

میشیگان Elliott-Larsen حقوق مدنی عمل می کنند که در زمان اثر در سال 1977 پس از اواخر دولت سابق نماینده دیزی الیوت یک دیترویت دموکرات و دولت سابق نماینده مل لارسن آکسفورد خواه. آنها حامیان اصلی این لایحه ممنوعیت نژادی و دیگر اشکال تبعیض.

بیشتر: جان Mogk: تجدید افتخارات به لوئیس Cass بیشتر به افتخار طرفدار الغای برده داری یعقوب Howard

بیشتر: Michigan State basketball تام Izzo: نژاد پرستی ‘توهین به دانشگاه ما’

Whitmer حرکت در می آید به عنوان ملت در برابر نژاد پرستی در گذشته و حال پس از روز یادبود کشته شدن یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در طول بازداشت در مینیاپولیس. فلوید مرگ پس از یک افسر فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به نه دقیقه برانگیخته موج تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در سراسر کشور از جمله در میشیگان. آن را نیز با توجه به جدید انرژی به تلاش برای خراب کردن مؤتلفه بناهای تاریخی و جایگزینی نمادهای نژادپرستانه مانند مؤتلفه علامت در می سی سی پی امور خارجه پرچم.

“با هم ملوین لارسن و دیزی الیوت نام مترادف تبدیل شده اند در میشیگان با حفاظت از حقوق مدنی” Whitmer گفت: در انتشار اخبار.

“در سال 2020 ما باید افتخار کار پیشینیان ما که 44 سال پیش مشخص شده در قانون چشم انداز از آنچه ما همچنان به تلاش برای حتی امروز. ما باید نگه دارید تا کسانی که کار می کرد برای ساخت بهتر میشیگان برای همه ما صرف نظر از نژاد و مذهب و ملیت ، گرایش جنسی و هویت جنسیتی.”

اگر او شخصیت مهم در میشیگان تاریخ “کاس متعلق به یک برده در دفاع از یک سیستم است که اجازه گسترش برده داری و پیاده سازی یک سیاست است که زور جوامع بومی از قبایل سرزمین” Whitmer گفت.

“امروز سفارش کوچک است اما معنی دار گام رو به جلو به عنوان ما به دنبال به بیان بهتر ما ارزش های مشترک.”

Whitmer گفت: تغییر علائم اولین بار در تاریخ است که یک ساختمان دولتی بوده است پس از نام یک زن سیاه و سفید.

“خانواده دیزی الیوت مفتخر است و سپاسگزار به ایالت میشیگان برای تصدیق سهم از Elliott-Larsen حقوق مدنی قانون” گفت: الیوت نوه Badriyyah Sabree.

لارسن گفت: “با فروتنی و هیجان در این اطلاعیه” و “همه اعتبار به دیزی که در آغاز کار با هم به حمایت الیوت-Larsen, حقوق مدنی, قانون

یکی از دیترویت بهترین مدارس, Cass, ویژگی های مدرسه نیز به نام بعد از Cass. وجود دارد بحث در مورد تغییر مدرسه نام و نام خانوادگی ، میشیگان Cass County نیز نام برای Cass.

ساختمان Whitmer تغییر نام خانه قطعات گروه فن آوری مدیریت و بودجه و دیگر سازمان های دولتی.

تماس با پل اگان: 517-372-8660 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @paulegan4. جزئیات بیشتر در میشیگان سیاست و ثبت نام برای انتخابات ما عضویت در خبرنامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *