حزب در آخر هفته در مشعل دریاچه sandbar منجر به شیوع کروناویروس

هر کسی که با حضور در یک چهارم جولای در مشعل دریاچه Sandbar در طول تعطیلات آخر هفته است که خواسته به مانیتور خود را برای علائم پس از چند شرکت کنندگان در آزمایش مثبت است.

وزارت بهداشت دولت خواسته است هر کسی که با حضور در شهرستان انتریم به مانیتور خود را به صورت علائم و به دنبال تست اگر علائم و توسعه خود شده است.

زیرا کسانی که آزمایش مثبت نمی تواند شناسایی تمام مخاطبین بالقوه برای قرار گرفتن در معرض وزارت بهداشت عمومی رفت هشدار به کسانی که در این رویداد حضور داشتند.

بیشتر:

چهارم جولای حزب خانه در Washtenaw Co. بسته به 43 coronavirus موارد

2 coronavirus موارد مثبت مربوط به رویال بلوط نوار های ورزشی

تصویری را نشان می دهد صدها نفر تجمع در محبوب الماس دریاچه Sandbar

Self-monitoring شامل صورت مشاهده نشانه های سازگار با COVID-19 که شامل تب و سرفه و تنگی نفس در میان دیگران. اگر توسعه علائم تماس با یک پزشک مراقبت های اولیه برای تست و یا 1-800-432-4121 اگر شما مراقبت های اولیه.

“این وضعیت به ما یادآوری می کند که چقدر مهم است به اقدامات احتیاطی از قبیل اجتناب از اجتماعات بزرگ در هر زمان ممکن است به خصوص اجتماعی بدون فاصله و پوشش” بهداشت افسران لیزا طاووس در بیانیه ای گفت. “متاسفانه این یک رویداد منفرد و برگ های جامعه ما در معرض خطر هنگام تماس نزدیک هستند قادر به شناسایی و هشدار به قرنطینه. ما نمی توانیم به اندازه کافی استرس چگونه است که آن را ضروری است که هر یک از ما انجام بخشی از ما به ماندن بگیرید امن و باز بماند.”

مردیت Spelbring اخبار کارآموز با مطبوعات آزاد دیترویت. رسیدن به او را در [email protected] و یا در توییتر @mere0415.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *