سازمان دیده بان Jennifer Hudson پوشش Aretha Franklin در BET Awards; جدید ‘احترام’ تیزر منتشر شده

جنیفر هادسون با قدرت کانال Aretha Franklin در BET Awards یکشنبه شب به عنوان وزوز ایجاد شده در اطراف ملکه روح فیلم آینده biopic.

هادسون را به یک پیانو با انجیل-سبک پشتوانه برای ضبط عملکرد “به جوان با استعداد و سیاه” فرانکلین 1972 پوشش از آهنگ های معروف ساخته شده توسط Nina Simone.

هادسون ظاهر در CBS پخش شد و پس از انتشار یک تیزر-تریلر برای “احترام” MGM biopic شامل هادسون در فرانکلین دستچین نقش پیشرو. این فیلم نیز بازیگران فاستر Whitaker and Marlon Wayans تصویر می کشد که خواننده را افزایش از دوران کودکی خود را دیترویت کلیسا به ارتفاعات روح ستارگی در 1960s.

جدید تیزر فراهم می کند یک طعم و مزه از چند صحنه از فیلم از جمله از طریق خط از فعالیت های اجتماعی به عنوان هادسون به تصویر کشیدن فرانکلین می گوید در جمع خبرنگاران گفت: “شما باید برای برهم زدن صلح زمانی که شما نمی توانید هیچ صلح است.”

بازیگران Saycon Sengbloh و هایلی کیلگور دیده می شود به عنوان خواهر Erma و کارولین فرانکلین — آرتا را از رفتن به, حمایت خواننده — در حالی که مری J. Blige به نظر می رسد به عنوان Dinah Washington, مشاوره جوان نو جوان او به عنوان چنگ زدن با یک حرفه ای جهت: “پیدا کردن این آهنگ ها که شما حرکت می کند.”

بازیگر و کمدین Marc Maron به نظر می رسد به عنوان رکورد exec و برچسب مربی جری Wexler در اوایل فرانکلین Atlantic Records تصدی. Wexler, آدرس, افزایش هنرمند به عنوان “آرتا”; او مودبانه اما قاطعانه پاسخ, “من می خواهم شما را به با من تماس دست فرانکلین.”

“احترام” برنامه ریزی شده است برای مدت محدود اجرا شروع روز کریسمس با انتشار گسترده در اوایل 2021.

تماس با مطبوعات آزاد دیترویت موسیقی نویسنده برایان McCollum: 313-223-4450 یا [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *