ویروس هل اندونزی, باغ وحش حیوانات به آستانه گرسنگی

جاکارتا, مارس 30

هزاران نفر از حیوانات از جمله در معرض خطر سوماترایی ببر و Bornean اورانگوتان در حال مواجهه با گرسنگی در اندونزی, باغ وحش به عنوان جهانی همه گیر هل توقیف امکانات به سمت فروپاشی مقامات می گویند.

برخی از 60 cash-strapped حیوانات پارک — صفحه اصلی به حدود 70,000 موجودات — در سراسر آسیای جنوب شرقی الجزایر بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس و بسیاری می گویند که تنها به اندازه کافی مواد غذایی تا اواسط ماه مه.

“اگر چند ماه تصویب و ما نمی هر گونه کمک از دولت و یا دیگر سازمان های بین المللی و سپس با قلب سنگین ما باید برای تغذیه گیاه خوار… به گوشتخواران,” Syafi را گفت.

“اکثر باغ وحش ها با اتکا بر فروش بلیط بنابراین زمانی که آنها بسته همه چیز فرو ریخت” گفت: اندونزی, باغ وحش انجمن, سخنگوی Sulhan Syafi) ،

“ما تا به حال به تکیه بر خلاقیت برای زنده ماندن,” او اضافه شده است.

یک کارگر خوراک برگ به یک خوک خرطوم دراز مالایا در باندونگ.

در این ماه یک مدیر باغ وحش هشدار داد برخی از حیوانات ممکن است به قربانی به خوراک دیگران و اندونزی, باغ وحش انجمن اذعان مشابه “بدترین سناریو”.

“اگر چند ماه تصویب و ما نمی هر گونه کمک از دولت و یا دیگر سازمان های بین المللی و سپس با قلب سنگین ما باید برای تغذیه گیاه خوار… به گوشتخواران,” Syafi را گفت.

نگهبانان باغ وحش گرفته تا وظیفه جمع آوری چمن و گیاهان برای افزایش سهام های غذایی برای زرافه و گیاه خوار.

گوشت قرمز بخش برای ببرها و سایر گوشتخواران قطع شده است با مکمل خود را خوراک با مرغ, او گفت:.

و کارکنان — در حال حاضر آمار با کاهش دستمزد و ساعات کار — حتی غوطه ور خود را شخصی مرغ سهام.

“این به اندازه کافی برای گسترش تاسیسات,” Syafi را گفت.

یک خرس نشسته در داخل آن محوطه است.

هنوز, آن را نمی خواهد جایگزین درآمد تولید سالانه 50 میلیون بازدید کننده در اندونزی, باغ وحش, و برخی از آنها چشم دوخته اند اقدامات شدید به آنها تکیه بر کمک های عمومی و درخواست تجدید نظر به دولت ملی برای کمک های اضطراری.

“ما می توانید در پایین قرار داده و حیات وحش است که بومی” به اندونزی Syafi را گفت.

“اما برای حیات وحش بومی اندونزی مانند سوماترایی ببر ما باید انجام آنچه در آن طول می کشد به آنها را ذخیره کنید. اما در این مرحله ما نیاز به شروع به فکر کردن در مورد اولویت است.”

در تایلند برخی از حیوانات پارک ها با تکیه بر کمک های مالی خصوصی برای حفظ موجودات تغذیه می کند.

“هر باغ وحش خصوصی تحت تاثیر قرار است” گفت: Nantakorn Phatnamrob صاحب شرکت-بسته چانگ سیام پارک در پاتایا, که در آن گردشگران استفاده می شود برای سوار شدن فیل ها, ضربه محکم و ناگهانی عکس های سلفی با توله ببر و دیدن خوراکی تمساح.

در کشور همسایه مالزی باغ وحش انجمن درخواست برای کمک های مالی به سعی کنید و اجتناب از انتخاب شدید که در مورد حیوانات زندگی می کنند و یا می میرند.

“اگر (shutdown) در ادامه به ماه ژوئن یا جولای وجود خواهد داشت برخی از مشکلات گفت:” کوین لازاروس رئیس انجمن مالزی از پارک وحش و اکواریوم.

“اما ما در آن نقطه است. ما در حال تلاش برای کاهش…بنابراین ما نمی آیند به این نوع از سناریو.” — AFP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *