ویروس نقاط ظهور در زندان

پکن فوریه 21

بیش از 400 مورد از این کروناویروس جدید تشخیص داده شده اند در زندانهای سراسر چین مقامات روز جمعه گفت دامن زدن نگرانی در مورد خوشه از این بیماری همه گیر.

هفت پاسداران و 200 زندانیان آزمایش مثبت برای این ویروس در Rencheng زندان در شرق استان شاندونگ استانی کمیسیون بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

شیه Weijun رئیس شاندونگ را در وزارت دادگستری بود اخراج بیش از شیوع همراه با دو نفر دیگر استانی زندان مقامات دولت و پنج تن از مقامات زندان گفته است.

وو لی مدیر شاندونگ را در زندان دولت گفت: موارد جدید نشان داد که “اجرای ما پیشگیری و کنترل اقدامات است و نه موثر بوده است”.

یکی دیگر از 34 مورد یافت شد در Shilifeng زندان در شرق استان ژجیانگ که منجر به بیمارستانها در حال تمام شدن آن مدیر و رسمی دیگر.

هوبئی سخت ضربه استان مرکزی که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته گفت: 271 موارد گزارش شده توسط خود زندان های روز پنج شنبه از جمله 220 بود که قبلا شناخته شده به مقامات استانی.

هوبئی اعلام کرد در اوایل روز جمعه که در مجموع 411 مورد جدید از این ویروس تایید شده در استان در روز پنج شنبه اما بعد از آن تجدید نظر شکل به 631 شامل زندان شماره.

خوشه آمد که مقامات چینی را با اشاره به یک قطره در گزارش رسمی موارد جدید در این هفته به عنوان شواهدی وجود دارد که قرنطينه و دیگر اقدامات شدید برای جلوگیری از ویروس مشغول به کار هستند.

بسیاری از چین باقی می ماند فلج بیش از ترس از سرایت با مردم به آرامی به trickling بازگشت به کار مدارس باقی مانده بسته و پکن سفارش عودت به خود قرنطینه برای 14 روز.

موارد جدید در دو بیمارستان پایتخت این کشور نیز پدید آمده است.

مقامات بهداشت گفت: 36 درمانی کارگران و اعضای خانواده آلوده شده با این ویروس در پکن Shuanghe بیمارستان است که تا حدودی مهر از 31 ژانویه ،

یک زن مسن دریافت کلیه درمان در دانشگاه شهر پکن مردم را در بیمارستان هم آزمایش مثبت پس از دو آلوده بستگان بازدید خود را در اوایل این ماه در بیمارستان گفت.

افرادی که به تماس نزدیک با افراد آلوده در هر دو بیمارستان در حال نظارت در حالی که 12 و 10 نوزادان از بخش زنان دستور داده شده است به ترک شهر پکن دانشگاه مردم را در بیمارستان برای ایمنی خود را, مقامات گفت.

اعضای چین اویغوری اقلیت زندگی در تبعید نیز هشدار داد خطر ابتلا به کروناویروس در اردوگاه های اقامت اجباری که در آن گروه های حقوق بشر می گویند بیش از یک میلیون نفر بوده است گرد از مقامات ،

این ویروس گسترش می یابد از طریق قطرات منتشر شده توسط عطسه یا سرفه برجسته خطرات برای گروه زیادی از محدود افراد احتمالا بدون دسترسی کافی به آب و صابون.—AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *