UAW رئیس جمهور آمریکا در دیدار با اصلاحات; مستقل نظارت بر انتخابات تغییرات ممکن است

دموکراسی در چیدن رهبران اتحادیه مستقل نظارت و شخص ثالث نظارت برای هر آینده توافق میان ممکن است اصلاحات مورد بحث که UAW جمهور روری قمار ملاقات با آمریکا وکیل متی اشنایدر در روز سه شنبه شروع یک فرایند است که مقامات گفت که طراحی شده است برای ریشه کن کردن فساد در این اتحادیه است.

هر دو طرف توافق کردند که تعدادی از اصلاحات “گزینههای روی میز هستند و خواهد شد که موضوع مذاکرات بیشتر زمانی که احزاب دیدار دوباره به در نظر گرفتن آنها را در جزئیات بیشتر در هفته های آینده” با توجه به مشترک انتشار اخبار زیر بعد از ظهر جلسه ای در دیترویت.

در این جلسه اعلام کرد حدود دو هفته پیش بود نتیجه گسترده رسوایی فساد که roiled تقریبا 400,000-عضو اتحادیه در سال های اخیر و باز امکان فدرال تصاحب. اتحادیه رئیس جمهوری سابق Gary Jones, همکاری در بررسی و حتی بستری گزارشدهی نادرست هزینه و پذیرش بیش از 60 ، 000 دلار به صورت نقدی از یک شرکت conspirator.

انتخابات مستقیم از بالای رهبران اتحادیه شده اند یکی از خواسته های اصلی از برخی از UAW اعضای قصد اصلاحات مانند گروه فعال متحد کردن همه کارگران برای دموکراسی و به نظر می رسد به عنوان انتظار می رود به یک قطعه کلیدی از بحث. این UAW این رهبران در حال حاضر انتخاب شده توسط نمایندگان در کنوانسیون است.

بعد از جلسه اعلام نشد رفتن به جزئیات در مورد تغییرات پتانسیل اما این اشاره کرد که یک مانیتور مستقل “می تواند بیشتر تضمین برای عضویت در بتن تغییرات به این اتحادیه به منظور کاهش احتمال وقوع مجدد از فساد است.”

در علاوه بر این به بحث در مورد اصلاحات است که می تواند اجرا قمار و دیگر UAW نمایندگان قادر به تاکید در حال حاضر اقدامات انجام شده از جمله راه اندازی یک اخلاق تدریس خصوصی در خانه و انتخاب یک خارجی اخلاق افسر.

بیشتر: قاضی به شما اجازه جنرال موتورز است باررا, FCA را مانلی باید وکلای حاضر در جلسه در شخص

بیشتر: Ex-UAW جمهور Gary Jones پنجه نرم می کند گناه در فساد دعا برای بخشش

بیشتر: UAW فعالان می گویند که آنها باید مجاز به نشستن در قمار جلسه با آمریکا وکیل

هر دو طرف ارائه نظرات مثبت.

“وزارت دادگستری به دنبال واقعی و صادقانه اصلاح UAW به طوری که برای ارائه بهترین خدمات ممکن نمایندگی برای اعضای آن” اشنایدر در بیانیه ای گفت. “من مشتاقانه منتظر به کار به سوی متقابلا سازگار با وضوح خواهد کرد که حفاظت از منافع UAW اعضاء و خانواده های آنان است.”

قمار به نام جلسه مولد اشاره کرد که قدردانی از فرصت ملاقات با وزارت دادگستری برای پیشبرد اصلاحات در تلاش است.

“امروز بحث شد مولد و هر دو ایالات متحده وکیل و من با همان هدف برای UAW اتحادیه بین المللی. به عنوان ما به نوبه خود این صفحه را به قوی تر و بهتر و تمیز کننده اتحادیه ما همچنان به تصمیم گیری های حیاتی است که برای محافظت مقدس حق عضویت از اعضای ما. من مشتاقانه منتظر ادامه بحث در آینده نزدیک است که پیشرفت به سمت بسته شدن یک فصل تیره و باز جدید روشن تر فصل برای اعضای UAW,” قمار در بیانیه ای گفت.

این UAW شده است علنا درگیر در گسترده فساد مالی پس از سال 2017 با کیفرخواست از Alphons Iacobelli که زمانی منجر نیروی کار مذاکره برای فیات کرایسلر اتوموبیل و مونیکا مورگان بیوه از اواخر عمومی Holiefield سابق UAW معاون رئیس جمهور. پس از آن 14 نفر از جمله رئیس جمهور سابق جونز به اعدام محکوم شده است در طیف وسیعی از اتهامات جنایی فدرال. رسوایی برجسته یک “گربه چربی” شیوه زندگی لذت می برد توسط برخی از در حال حاضر مقامات سابق با UAW و FCA پوشش همه چیز را از فانتزی شام و گلف به سفر و فراری.

در روز دوشنبه UAW اعلام کرد که جونز’ سلف سابق UAW جمهور دنیس ویلیامز بازپرداخت این اتحادیه برای $55,000 نامناسب هزینه های سفر. ویلیامز است متهم شده است اما او شناخته شده است به مطبوعات به عنوان یک نام رسمی اتحادیه در دادگاه فدرال مقالات.

مراکز آموزشی است که به طور مشترک اجرا شده توسط اتحادیه و جنرال موتورز و FCA نیز در رسوایی.

رسوایی نیز مرکزی در طرح دعوی در دادگاه جنرال موتورز در برابر FCA در ماه نوامبر که در آن جنرال موتورز ادعا FCA خراب قرارداد چانه زنی فرآیند به منظور هزینه شرکت میلیاردها دلار و نیروی ادغام این دو شرکت. FCA به نام جنرال موتورز ادعا meritless. این UAW و چهره ای برجسته در طرح دعوی در دادگاه اما این اتحادیه است نه متهم.

تماس با Eric D. Lawrence: [email protected] او در توییتر دنبال: @_ericdlawrence. آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *