U-M عبور 1.9% افزایش شهریه قصد دارد برای پوشش هزینه های برای افزایش بیشتر در دولت آموزان

دانشگاه میشیگان افزایش شهریه دوشنبه شب توسط 1.9% برای دانش آموزان در آن آربور پردیس, اما گفت که آن را پوشش میدهد که افزایش برای همه دانش آموزان با نیاز در اصل به کسانی که به دانش آموزان کمک درسی یخ.

“100 درصد از دانش آموزان ما با نیاز نشان نمی بینم افزایش … نه یک پنی بیشتر” نایب السلطنه علامت برنشتاین گفت تنها کسانی که از خارج از کشور و یا در وزارت امور خارجه با خانواده های با درآمد بالا را ببینید هزینه را افزایش دهد. برنشتاین گفت: 90 درصد از خانواده ها از وضعیت دانش آموزان با درآمد تا $125,000 نمی بینم به افزایش است.

نایب السلطنه Shauna رایدر Diggs در صحبت ظهر در برابر افزایش و بودجه.

“اداری تیم رهبری معتقد است شهریه همیشه باید افزایش سالانه … من موافق نیست,” او گفت:. “من معتقدم که این دوره در تاریخ ما نیست که زمان برای شهریه را افزایش دهد. من احساس می کنم که دانش آموزانی که نمی واجد شرایط برای کمک به دانش آموز خواهد شد در وسط. من فکر می کنم ما باید با استفاده از چند اهرم (ما) برای کاهش تاثیر است.”

نایب السلطنه دنیس Ilitch شد بی پرده در است ارزیابی خود را.

“من باقی می ماند ثابت قدم در اعتقاد به افزایش شهریه … مرده است, اشتباه,” او گفت:.

Ilitch و رایدر Diggs بودند تنها دو نفر اعضای هیئت مدیره برای رای دادن ندارد.

شهریه برای شایع ترین پایین تقسیم نرخ را افزایش می دهد $290 برای نرخ سالانه $15,520 در دولت و توسط $966 برای نرخ سالانه $51,838 برای دانشجویان غیر ساکن. یک 5.6 درصد افزایش در مقطع کارشناسی کمک های مالی را پوشش کل هزینه شهریه افزایش در دولت دانش آموزان دریافت بر اساس نیاز کمک.

بودجه اتهامات دانش آموزان 50 دلار هزینه برای COVID-19 جلو گیری و همچنین اختصاص 20 میلیون دلار به تقسیم بین سنگ چخماق و دیربورن دانشگاه.

شهریه را افزایش 3.9% در U-M چخماق و با 1.9 درصد در U-M دیربورن. وجود دارد هیچ وعده در آن بودجه که دانشگاه را پوشش هزینه های افزایش

این هیات چهار روز پس از رد و در یک 4-4 رای, دولت قبلی بودجه پیشنهادی که شامل 1.9% افزایش شهریه برای پردیس اصلی در آن آربور 1.9 درصد افزایش در اتاق و هیئت مدیره برای کسانی که زندگی در آن آربور پردیس 50 دلار برای هر نفر هزینه به کمک هزینه لوازم مورد نیاز برای COVID-19 جلو گیری. هشت عضو هیئت مدیره مورد نیاز پنج رای به تصویب بودجه است.

بیشتر: U-M هیئت مدیره را رد کرد دولت درخواست بودجه از جمله 1.9% افزایش شهریه

دیگر دانشگاه های سراسر کشور را منجمد شهریه, حتی اگر آن را یک قمار است در دراز مدت اثرات شهریه.

مرکزی, Oakland, میشیگان غربی Wayne دولت ایالتی میشیگان و اوهایو حداکثر فیشر محمد دانشگاههای دولتی اعلام کرده اند شهریه یخ.

مدارسی که یخ شهریه در حال راه رفتن tightrope. افزایش شهریه بیش از حد در یک بیماری همه گیر است که منجر به بیکاری تعداد و مبارزات اقتصادی و دانشگاه دیده می شود می تواند به عنوان بیش از حد گران است. که می تواند منجر به ثبت نام توفنده و عظیم مشکلات بودجه.

مدیران و اعضای هیئت مدیره نیز در حال تعمق در سمت تلنگر: آیا افزایش شهریه و ببینید درآمد دچار رکود و حتی به عنوان هزینه های ثابت مانند مذاکره حقوق و دستمزد را افزایش می دهد, بدهی, پرداخت حق بیمه و هزینه های دیگر رشد ترک یک سوراخ بودجه است که نیاز به عمیق کاهش به برنامه. این بدان معناست که دانشگاه نمی تواند انجام این کار از آموزش دانش آموزان و انجام تحقیقات خوبی که می تواند منجر به اضافه بودجه مشکلات جدی.

برای آن دسته از دانشگاه هایی که تصمیم به توقف شهریه قمار ساخته شده است — با نگه داشتن شهریه پایین آنها امید به نگه داشتن دانش آموزان ثبت نام شده که کمک خواهد کرد که آنها را به آب و بودجه مسائل در دراز مدت.

“در حال حاضر آن را در حالت زنده ماندن برای (دانشگاه) گفت:” رابرت Kelchen بالاتر آموزش و پرورش استاد امور مالی در دانشگاه سیتون هال. آنها “استعفا داد که آنها در حال رفتن به یک مالی عمده آمار حداقل در این سال است. سوال این است که چه اتفاقی می افتد در سال های آینده.”

تماس با دیوید جسی: 313-222-8851 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @reporterdavidj

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *