مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون به احتمال زیاد به فشار برای $40 میلیارد دلار اتمی گیاه معامله

Sandeep Dikshit

تریبون سرویس خبری

دهلی نو فوریه 20

جارد کوشنر پسر در قانون و مشاور ارشد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد مشتاق به فشار برای بیش از $40 میلیارد دلار قرارداد برای راه اندازی نیروگاه های هسته ای در هند زمانی که او می رسد در یک نیروی هوایی در روز یکشنبه.

شده است وجود دارد یک تجدید محوری در شش نیروگاه های هسته ای توسط وستینگهاوس که وعده داده شده بود در آن ساعت مانموهان سینگ در بازگشت برای یک داخلی به توافق هسته ای با آمریکا که هموار راه را برای هند ورود مجدد به عمران هسته ای جریان اصلی.

همچنین بخوانید: هند ضربه زدن به ما را “بسیار سخت” در تجارت; بحث خواهد شد کسب و کار با ساعت مودی: مغلوب ساختن پیشی جستن

وستینگهاوس را در مورد راه اندازی نیروگاه های هسته ای در هند رنج می برد و یک شکست پس از آن ورشکست شده است. اما پس از white knight یو بی اس در بازار آن و سپس کمک کرد کوشنر صدمه ندیده از یک فاجعه مالی پروژه ساختمان ایالات متحده فشار به عقب است اگر چه شرکت بروکفیلد – را رد کرده است هر گونه ارتباط بین هسته ای خود را کسب و کار و درگیر بودن در کوشنر خانواده املاک و مستغلات و کسب و کار.

به زودی پس از آمریکایی ها مطرح در طول پس از آن وزیر امور خارجه Vijay Gokhale را در سفر واشنگتن در مارس و به دنبال آن با بحث در مورد آن را در دو به علاوه دو جلسه از هند و آمریکا-وزرای خارجه و دفاع, دوباره, در واشنگتن در ماه دسامبر این سال است. اما هند به تاخیر انداختن قابل لمس بود. بیانیه مشترک صرفا با استقبال از ادامه پیشرفت byNuclear شرکت برق از هند محدود (NPCIL) و وستینگهاوس سمت تکنو-پیشنهاد تجاری برای constructioning شش راکتورهای هسته ای.

در آستانه مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار, وزارت امور خارجی گفته است که دو طرف در حال حاضر در بحث در مورد تقسیم مسئولیت کار می کنند. NPCIL بازدید کرده وستینگهاوس مرجع گیاه در ایالات متحده به درک شرکت ساخت و ساز های مدولار روش.


نه 70 لاخ اما 1 لاخ برای حضور در رویداد prez

احمدآباد: کمتر از دو لاخ مردم انتظار می رود به خط تا در طول 22 کیلومتر مسیر roadshow رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک مقام رسمی گفت: در روز پنج شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی ادعا کرد که هفت میلیون نفر خواهد حضور در این رویداد. PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *