تثلیث سلامت میشیگان میسازد خاموش furloughs یکی دیگر از 1000 کارمند

موج دوم کاهش شغل و اخراج آمار میشیگان سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان COVID-19 pandemic همچنان به تاخت و تاز اقتصاد است.

اخراج و برنامه کاهش 1000 کارگران تمام وقت یا معادل آنها آغاز خواهد شد در این هفته و در ادامه از طریق پایان ماه ژوئیه در ترینیتی سلامت میشیگان که شامل سنت جوزف رحمت نظام سلامت و رحمت سلامت, با توجه به یادداشت های ارسال شده به کارکنان دوشنبه توسط رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مایک Slubowski.

“متاسفانه ما هنوز هم از دست دادن میلیون ها دلار در هر روز و COVID-19 وضعیت همچنان به تکامل با COVID-19 مورد افزایش در برخی مناطق در هفته های اخیر,” او نوشت: در این یادداشت.

نظام سلامت باید “بازسازی و تغییر اندازه … طراحی مجدد ما در کار و کاهش هزینه های ما با این کاهش درآمد پایه” او گفت:. “متاسفانه این نیاز به اضافی همکار انتقال — از جمله موقعیت حذف و severances تمدید یا جدید کردند و تمدید و یا کاهش در برنامه.”

کاهش تاثیر می گذارد در درجه اول غیر بالینی و مدیریتی.

این Livonia مبتنی بر سیستم بهداشت و درمان شاهد کاهش 50 ٪ در بیمار فعالیت در مارس و آوریل و در نتیجه یک عامل از دست دادن $184 میلیون نفر در این دو ماه گفت: سخنگوی لورا Blodgett.

“ترینیتی سلامت یک طرح کلی را امتحان کنید و رسیدن به بیش از شکستن حتی عملکرد مالی برای سال آینده,” او گفت:. “در حالی که این خبر در تجدید ساختار و کاهش کارکنان ساخته شده بود در این هفته آن است که بخشی از یک طرح است که شامل غیر کارگری هزینه های بالقوه و فرصت های درآمد.”

در آوریل تثلیث سلامت میشیگان furloughed 10 درصد از نیروی کار خود را در میشیگان — در مورد 2,600 کارکنان. تقریبا 80 مدیران در سطح معاون رئیس جمهور و بالاتر از در رحمت و سلامت و سنت ژوزف رحمت سلامت سیستم در زمان جبران کاهش تا 25 درصد و نمی خواهد عملکرد مبتنی بر مشوق ها در طول این زمان Blodgett گفت.

از آن پس Blodgett گفت: حدود 1200 کارمندان بودند به یاد می آورد به عنوان نظام سلامت ramped تا خدمات.

کاهش شغل در ادامه در میشیگان پزشکی آن آربور مبتنی بر سیستم بهداشت و درمان وابسته به دانشگاه میشیگان به عنوان به خوبی.

سخنگوی مریم ماسون تایید شنبه که 38 اورژانس تکنسین گذاشته شد خاموش در هفته گذشته به عنوان بخشی از یک شغل-طرح کاهش در ابتدا اعلام کرد ممکن است 5 مشخص شده که حذف 1,400 موقعیت.

اما ماسون گفت: ساییدگی و furloughs کاهش تعداد مشاغل مورد نیاز. به جای برش 1,400 مشاغل میشیگان پزشکی قادر به محدود کردن کاهش به 738 موقعیت.

38 اورژانس تکنسین گذاشته در هفته گذشته “فقط بخش کوچکی از کل اخراج” گفت: Masson در یک ایمیل به مطبوعات آزاد. “در این مرحله ما انتظار نداریم که اضافی اخراج.”

با کاهش اورژانس techs در میشیگان, پزشکی, آن فقط 12 برگ در کارکنان ماسون, گفت:, و اضافه کرد که کارکنان دیگر خواهد بود reassigned برای پر کردن در برای کارگران که شغل قطع شد.

“بسته تصدی آن نهفته دریافت حقوق و مزایا برای دوره های مختلف از زمان و تمام خواهد شد که دسترسی به حرفه ای انتقال کمک های,” او گفت: در یک ایمیل به مطبوعات آزاد.

اما حداقل دو نفر از اورژانس techs که خطاب به مطبوعات آزاد به شرط ناشناس ماندن از ترس که آنها قادر نخواهد بود به rehired گفت: آنها احساس به عنوان اگر آنها به سلامت سیستم خود را همه در ارتفاع coronavirus افزایش خطر جان خود را برای مراقبت از بیماران تنها برای پیدا کردن خود را بیکار به عنوان COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در ماه ژوئن کاهش یافت.

“همه مذاکرات در مورد مراقبت های بهداشتی قهرمانان و همه آنها به بحث در مورد چه مقدار از آنها حمایت کارکنان مراقبت های بهداشتی اما پس از آن هنگامی که آن پایین می آید به آن, ما در حال گذاشته شدن” گفت: یکی از بخش اورژانس تکنولوژی که کار حذف شد.

او نگران او نمی خواهد بود قادر به گرفتن یک کار جدید از آنجا که بسیاری از سیستم مراقبت های بهداشتی شده اند تخمگذار کردن کارگران در این بیماری همه گیر.

“من نمی دانم که به کجا برود” او گفت:. “وجود ندارد که بسیاری از گزینه های سمت راست در حال حاضر.”

تماس با کریستن اردن Shamus: 313-222-5997 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @kristenshamus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *