دادگاه عالی باقی می ماند غیر bailable حکم برابر K’taka DGP

تریبون سرویس خبری

دهلی نو فوریه 20

روز پنج شنبه دادگاه عالی ماند غیر bailable حکم (NBW) صادر شده توسط کارناتاکا دادگاه عالی در برابر دولت مدیر کل پلیس برای عدم رعایت یک سفارش

مربوط به انتقال از یک DSP.

یک نیمکت به ریاست رئیس دادگستری SA Bobde — که در زمان کارناتاکا دولت درخواست تجدید نظر در پایان از هیئت مدیره به عنوان مثال پس از اتمام این مسائل در حال حاضر ذکر شده قبل از آن ماند عملکرد بالا دادگاه فوریه 18 سفارش نامیده غیر معمول توسط وکیل عمومی Tushar مهتا.

پیش از آن در روز مهتا به دنبال فوری شنوایی در دولت طومار در برابر دادگاه عالی جهت صدور NBW در برابر DGP به اجرا درخواهد آمد توسط دبیر خانه برای تضمین حضور خود را در تاریخ 25 فوریه.

دادگاه عالی صادر کرده است NBW در برابر دولت DGP Praveen Sood — یک سال 1986 دسته IPS افسر پس از شکست او به فایل پاسخ خود را به درخواست ثبت شده توسط DSP SS کاشی بود که به اتهام انتقال 30 بار در 24 سال زندگی حرفه ای طولانی.

او نقل مکان کرد دادگاه عالی در برابر کارناتاکا دولت دادگاه اداری جهت برگزاری اخیر خود انتقال معتبر است.

قبلا مهتا با اشاره به کارناتاکا دولت درخواست قبل از CJI نیمکت فوری برای شنیدن.

“آن ارائه شده است که در عرضحال دهنده (DGP) در اینجا است که کمترین احترام را برای دادگاه عالی. از نظر دستور تصویب توسط دادگاه درخواست باید ارائه تمام اطلاعات مورد نیاز توسط دادگاه عالی و باید به ارائه تمام کمک های که بر نامیده می شود.

“با این حال, آن است که تواضع را مشاهده کنید که impugned منظور هدایت صدور غیر bailable حکم (NBW) در برابر درخواست شد قابل توجیه نیست و یا موجه در حقایق و شرایط مورد” درخواست گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *