برترین ماشین های کلاسیک رویداد Concours d’Elegance به تعویق افتاد تا 2021

این Concours d’Elegance امریکا عظیم ماشین های کلاسیک نشان می دهد که سالانه لگد کردن یک ماه از Detroit-منطقه خودرو جشن در ماه اوت به تعویق افتاده است تا ژوئیه 2021. این آخرین ضربه به گردشگری تابستان و به جنوب شرقی میشیگان فرهنگ خودرو است که تساوی مردم به این منطقه هر سال است.

منحصر به فرد نشان می دهد انتظار می رود برای نمایش بیش از 300 خودروهای کلاسیک از تمام دوره ها در زمین گلف در مسافرخانه در سنت جانز در Plymouth فقط در غرب دیترویت.

وسایل نقلیه انتظار می رود در سال 2020 رویداد خواهد شد در حال حاضر در concours جولای 23-25, 2021.

یکشنبه concours است لنگر برای یک آخر هفته خودرو حوادث است که سالانه قرعه کشی حدود 15000 شرکت کنندگان. پرداخت حضور و غیاب یکشنبه رسمی concours است که حدود 10 ، 000. حوادث پیش از آن در تعطیلات آخر هفته از محدوده رایگان صبح روز شنبه خودرو و قهوه که کشیده 1000 خودرو به بازدید از سایت های تاریخی و ماشین شخصی مجموعه در سراسر منطقه است.

این concours یکی از ایالات متحده,’ برترین ماشین های کلاسیک, رویدادهای, در تاریخ همتراز با نشان می دهد در نقش ونگار ریگی دادن ساحل کالیفرنیا و Amelia Island, Florida. 2020 نسخه از آن نیز به تعویق افتاده است 2021.

یکی از چیزهایی که 42 سال Concours آمریکا ویژه ای است که طیف گسترده ای و خلاق کلاس از وسایل نقلیه بر روی صفحه نمایش.

رمان دسته بندی برای 2021 نشان می دهد عبارتند از “گوه اتومبیل” یک مدرسه طراحی با الهام از مدرنیسم است. نمونه ها عبارتند از: لامبورگینی Countach لوتوس روح و پیروزی TR8 و DeLorean. گوه اتومبیل های الهام بخش یک نسل از طراحان که در ادامه به ایجاد تویوتا MR2 کادیلاک XLR و سوبارو XT.

این 2021 concours نیز از ویژگی های “100 نقطه, اتومبیل” وسایل نقلیه که کردم کامل نمرات در سایر نخبگان خودرو را نشان می دهد.

دسته بندی محبوب مانند 1970s اتومبیل های عضلانی و “جت سن” طراحی نیز به احتمال زیاد.

دیترویت برای اولین بار است سالانه خودرو, رویداد, روز پدر چشم در طراحی نشان می دهد در Edsel و النور فورد در Grosse Pointe سواحل نیز به تعویق افتاد. آن را 20 ژوئن 2021.

با علامت فلن در 313-222-6731 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @mark_phelan.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *