Infinite می رود آفلاین; حذف شده از فروشگاه Google Play و Apple App Store

دهلی نو ژوئن 30

فیلم کوتاه های برنامه Infinite رفت و آفلاین در این کشور روز سه شنبه پس از دستور دولت مبنی بر ممنوعیت آن و 58 برنامه های دیگر با استناد به تهدید هند به حاکمیت و امنیت است.

این برنامه همچنین حذف از فروشگاه Google Play و Apple App Store.

وضعیت دیگر ممنوع نرم افزار نمی تواند بلافاصله مسلم و قطعی نیست.

به گفته برخی از کاربران قادر به استفاده از این برنامه برای یک دوره کوتاه در روز سه شنبه. آن را تا به حال از 200 میلیون کاربر در هند.

“کاربران عزیز ما در این فرایند مطابق با دولت هند بخشنامه به بلوک 59 برنامه های. حصول اطمینان از حفظ حریم خصوصی و امنیت کاربران ما در هند باقی مانده است بیشترین اولویت ما” را به عنوان هر یک پیام نمایش داده شده توسط این برنامه است.

هند وب سایت Infinite که در مورد استخدام 2000 نفر در این کشور نیز کشیده پایین.

علاوه بر ByteDance را Infinite دیگر ممنوع نرمافزار شامل e-commerce Alibaba Group Holding Limited را UC Browser, Tencent Holdings Limited رسانه های اجتماعی پلت فرم WeChat و Baidu اختلاط نقشه و ترجمه سیستم عامل است.

این ممنوعیت در هند خواهد رسید چینی شرکت های اینترنتی است که ساخت پیشرفت در جهان به سرعت در حال رشد بازار تلفن همراه.

بلز Fernandes مدیر در سیاست فکر می کنم تانک دروازه خانه وجود دارد گفت: اساسا چهار نوع از برنامه های چینی, عملکرد در هند — فعالیت های اقتصادی, برنامه های سرویس گرا نرم افزار, غرور, برنامه استراتژیک و برنامه های.

“دیجیتال هند داستان در سطح جهانی دنبال می شود. Baidu راهنمایی و Tencent بخشی از دیجیتال ‘جاده ابریشم’ از چین است. این ممنوعیت از 59 برنامه های چینی در هند خواهد شد و تاثیر منفی در ارزیابی از این برنامه ها و مربوطه خود را مروج” او گفت:.

Fernandes همچنین اشاره کرد که یک مورد در نقطه است و در آینده IPO از Infinite که 30 درصد پایگاه کاربر می آید از هند است. این اثر خواهد گذاشت Infinite ارزیابی منفی او اضافه شده است.

در بیانیه ای Infinite هند سر Nikhil گاندی گفت: این شرکت تا به حال به اشتراک گذاشته نمی شود هر گونه اطلاعات از کاربران آن در هند با هر دولت خارجی از جمله دولت چین که در آن قرار می گیرد که کمترین اهمیت را در حریم خصوصی کاربر و یکپارچگی است.

Helo یکی دیگر از شرکت گروه از ByteDance گفت: در آن مشغول به کار بود با ذینفعان کلیدی برای یک فرصت برای پاسخگویی و ارائه توضیحات. همچنین گفت: این به شدت به دنبال تمام قوانین و مقررات این منطقه است.

در ضمن Roposo که توصیف خود را به عنوان یک ‘ساخته شده در هند’ فیلم کوتاه برنامه با بیش از 65 میلیون محبوبیت گفت: بسیاری از Infinite کاربران از جمله تاثیرگذاران منتقل كرده اند و به آن پلت فرم پس از ممنوعیت.

“اثرگذارندهها که به روشن Roposo شامل Prem نقل و نور افشان که تا به حال طرفداران موارد زیر از 9.5 میلیون و 9 میلیون به ترتیب در Infinite,” InMobi گروه به رهبری Roposo گفت.

در روز سه شنبه معامله گران در بدن گربه به نام برای رسیدگی به سرمایه گذاری ساخته شده توسط شرکت های چینی در هند شروع یو پی اس به اطمینان حاصل شود که داده ها تعلق توسط این استارت نمی شد در حال انتقال به سرمایه گذاران چینی و هیچ تهدیدی برای امنیت کشور.

این گربه به نوشته وزیر دارایی Nirmala Sitharaman آن وزیر راوی شانکار پراساد و تجارت وزیر Piyush Goyal به دنبال یک پروب معلوم است که هیچ “خباثت” در حال وقوع بود در زیر لباس های سرمایه گذاری.

“ما مایل به دولت است که شرکت های چینی را به سرمایه گذاری های عمده در بسیاری از شروع یو پی اس در هند و چند رشته هستند Flipkart, Paytm بازار Paytm.com, Swiggy Ola, OYO, Zomato, Policybazaar, BigBasket, Delhivery, MakeMyTrip رویایی, 11, پیاده, Snapdeal, Udaan, Lenskart.com, Byjus…,” CAIT دبیر Praveen Khandelwal گفت: در نامه ای به Sitharaman.

شرکت های چینی یعنی Alibaba Tencent و دیگران منجر شود سرمایه گذاران در بسیاری از این شروع یو پی اس و باید آن را تضمین که هیچ بازی ناپاک در حال وقوع بود در زیر لباس های سرمایه گذاری او اضافه شده است.

مدیران صنعت بر این باورند که حرکت دولت به ممنوعیت این برنامه های چینی ارائه یک فرصت برای خانه رشد شرکت ها برای خواستگاری میلیون ها نفر از کاربران جوان و برندها بر روی سیستم عامل خود را.

زبان های منطقه ای رسانه های اجتماعی پلت فرم ShareChat گفت MyGov هند پیوست آن پلت فرم دادن به شهروند پلت فرم تعهد این فرصت را برای ارتباط و تعامل با بیش از 60 میلیون کاربر فعال در 15 زبان هندی.

Chingari هند برنامه تبلیغ به عنوان Infinite رقیب دیده است چند برابر رشد در استفاده در چند هفته گذشته. از آن عبور بیش از 2.5 میلیون دانلود از 550,000 محبوبیت در حدود 10 روز.

Sumit Ghosh از بنیانگذاران و مدیر محصول افسر Chinagri برنامه گفت: گام های گرفته شده توسط دولت خوب بود و استقبال Infinite کاربران برنامه را امتحان کنید.

Naveen Mishra ارشد مدیر تحقیقاتی گارتنر گفت: با ممنوعیت Infinite و 200 میلیون هندی مصرف کنندگان در حال بررسی جایگزین.

“این ممنوعیت ایجاد فرصت های فوری برای توسعه دهندگان برای ایجاد یک شبیه پلت فرم قدرتمند. وجود دارد یک دسته از مراحل اولیه مشابه هند محصولات خواهد شد که به شدت تست شده توسط مصرف کنندگان در حال حاضر.”

نابغه مشاوران محدود CMD RP Yadav گفت: این باز می شود تا فرصت های بزرگ برای آن MSME بخش. “آنها می تواند در توسعه نرم افزار است که مشابه و یا بهتر است.”

Sunil Nair هند مدیر عامل شرکت دره سیلیکون مبتنی بر اتش گفت: برای هر پلت فرم است که می خواستم برای ورود به هند و عمل مهم بود که آن را به درک حساسیت نسبت به فرهنگ این کشور و اهمیت در نظر گرفتن مسئولیت برای اقدامات خود کاربران است.

آتش بازی است یک فیلم کوتاه شبکه و caters به مخاطبان در سراسر نه کشور. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *