سیاسی یدک کش-از-جنگ در راجستان

K V پراساد

تریبون سرویس خبری

دهلی نو جولای 13

برای زمان حال سیاسی طوفان ساختمان در کویر ایالت راجستان منفجر دور. وزیر Ashok Gehlot برگزار قلعه خود را با قوه مقننه حزب حمایت کهنه کنگره رهبر در این زمان بحران.

Gehlot شناخته شده به عنوان ‘Jadugar’ برای داشتن آموخته هنر سحر و جادو نشان داد که اکثریت قانونگذاران باقی ماند و در کنار او با سه مرکزی ناظران از جمله راهول گاندی محرم K C Venugopal, pointsman روی حیله و تزویر ماموریت آجی Maken و رئیس سخنگویان Randeep Surejwala, تماشای بیش از رسیدگی.

سیاسی یدک کش-از-جنگ بین وزیر و معاون Sachin خلبان بدترین مخفی نگه داشته شده در این کنگره است. مشتاق به در راس جوان خلبان نگه داشته و حرکت به فشار پاکت پس از مونتاژ نتایج بودند در خارج دو سال پیش.

زدن بال خود را به منظور ایجاد فضایی برای خود در چشم انداز نقطه چین توسط Gehlot و وفاداران بلند پروازانه Sachin خلبان باقی مانده در یک موقعیت منحصر به فرد بودن معاون وزیر و پرادش کنگره رئیس پست او نگه می دارد برای شش سال.

در حالی که کار سخت خود در این زمینه نقش مهمی در re-ساختمان اقبال در راجستان که در آن قدرت از دست رفته در سال 2013 کهنه Gehlot نشان داد او هیچ pushover که نتايج آن در سال 2018 آوردن حزب بازگشت به قدرت است.

از آن آسان است برای توصیف این کشمکش به عنوان گارد در مقابل رهبران جوان و اندکی زودتر از بعد. یکی در دست خلبان دارای یک باقرقره که Gehlot تحت فشار قرار دادند تا او را به حاشیه و تقریبا نادیده گرفتن او و از طرف دیگر سیاستمدار جوان احساس می کند که وقت آن است که او هدایت دولت است.

علت زمینه ای برای آنچه که در حال پخش است در راجستان زودتر در Madhya Pradesh و یا به تازگی در مانیپور است ضعیف حضور حزب مرکزی رهبری است.

همیشه از راهول گاندی رفت از presidentship پس از 2019 Lok سبها افتضاح سونیا گاندی باقی مانده است یک رییس جمهور موقت. تصمیم به نظر می رسد ad-hoc یا گرفته شده و بر اساس نیاز.

این حکم چه بود حسن تعبیر شرح داده شده در این کنگره به عنوان ” بالا دستور را اجرا نمی کند و با توجه به سلطه گر حضور BJP به عنوان یک ملی حزب سیاسی حزب بزرگ قدیمی به نظر می رسد اما یک سایه رنگ پریده از یک سازمان برای مقابله با هر گونه داخلی و خارجی به چالش بکشد.

به عنوان وزیر Gehlot نشان می دهد خود را نگه جوان خلبان نیاز خواهد بود بیشتر چیره دست راه رفتن در میدان مین سیاسی برای بعد از این تلاش به destablise دولت او ارائه خود را آسیب پذیر و باز به بیشتر سوء ظن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *