Sushant Singh Rajput پدر لژ شاه در برابر بازیگر Rhea Chakraborty بیش از مرگ او

Patna, جولای 28

بالیوود بازیگر Sushant Singh Rajput مرگ صورت گرفته است به نوبه خود جدید با پدرش مسکن FIR علیه او شایعه بازیگر دختر رئا Chakaraborty و شش دیگران از جمله اعضای خانواده او برای abetment به خودکشی, پلیس گفت:.

اواخر بازیگران پدر K K Singh تسلیم FIR با راجیو نگر ایستگاه پلیس در زیر بخش های مختلف از IPC از جمله 306 (abetment خودکشی) در جولای 25, اضافی شو Jogendra کومار گفت PTI.

چهار عضو تیم پتنا پلیس است که در بمبئی برای بررسی است.

پلیس بمبئی در حال حاضر در حال کاوش ادعا مورد خودکشی و باید مورد سوال چند بالیوود bigwigs از جمله فیلمسازان Mahesh Bhatt و Sanjay Leela Bhansali. Rhea Chakraborty نیز ثبت شده به دستور او.

این مورد شده است تسلیم در زیر بخش های مختلف از IPC از جمله 341 (مجازات غیر قانونی خویشتن), 342 (مجازات قانونی حبس), 380 (سرقت در خانه خانه) 406 (مجازات کیفری برای نقض اعتماد) 420 (خیانت و صداقت القا تحویل اموال) و 306 (abetment خودکشی).

بازیگر سالخورده 34 بود آويزان از سقف آپارتمان خود در حومه Bandra در بمبئی در ژوئن 14.

چند رهبران سیاسی و شخصیت های فیلم را خواستار CBI پروب به مرگ او.

راجپوت را مرگ مشکوک به خودکشی نیز باعث بحث در مورد اتهام خویش و قوم پرستی و پارتی بازی در صنعت فیلم هندی. چندین بالا تولید خانه های تا به حال گفته تحریم پتنا-متولد بازیگر, باعث او را زجر و قانع کننده او را برای پایان دادن به زندگی خود را. — PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *