Sushant Singh Rajput سایت برای به اشتراک گذاشتن تمام انرژی های مثبت’

بمبئی در ژوئن 17

اواخر بازیگر Sushant Singh Rajput در حال حاضر یک وب سایت اختصاص داده شده به او با هدف به اشتراک گذاری تمام انرژی های مثبت” او پشت سر گذاشت.

این سایت به نام selfmusing.com در حال حاضر در حال توسعه. آن را برجسته بازیگر افکار یادگیری رویاها و خواسته است که او را به اشتراک گذاشته اند با طرفداران خود است.

“او دور است اما او هنوز زنده است با ما. Kickstarting #SelfMusing حالت https://selfmusing.com/. طرفداران مثل شما بودند واقعی “پدرخوانده” برای Sushant. به عنوان وعده داده شده به او تبدیل این فضا به یک مجموعه از تمام افکار خود را آموخته و رویاها و آرزوهای او همیشه می خواست مردم بدانند. بله, ما در حال مستندسازی تمام انرژی های مثبت او را ترک کرده است در این جهان. #AlwaysAlive #BestofSSR,” ارسال شده Sushant Singh Rajput تیم on Facebook.

مقدمه ای بر روی صفحه اصلی می گوید: “Sushant Singh Rajput شد یک هندی, بازیگر رقصنده کارآفرین و نیکوکار. #SelfMusing بود و شور و شوق خود را. به عنوان وعده داده شده به او این است که یک فضای با داشتن تمام افکار خود را آموخته و خواسته های او همیشه می خواست مردم بدانند. ما در روند ثبت تمام انرژی های مثبت او را ترک کرده است در این جهان. این فضا اطمینان حاصل شود که او #AlwaysAlive.”

همچنین این وب سایت با هدف برقراری ارتباط Sushant تفکر فرایند از طریق نقل قول های اواخر بازیگر مانند: “واقعیت این است نه آنچه در آن است تا زمانی که ما مشاهده یا اندازه گیری آن” و “لحظه شما می دانید که حد شما بی حد و حصر” و “راه یادگیری شما است آنچه شما یاد بگیرند”.

Sushant Singh Rajput داشت حلق آویز در بمبئی اقامت در روز یکشنبه. این بازیگر 34 بود. IANS

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *