کره جنوبی کفش پینه دوز اهدا به نیازمندان در میان coronavirus

Paju (کره جنوبی), مارس 31

Kim Byung-rok جان سالم به در برد سل زمانی که او 23, اما باقی مانده بود با یک ریه. در کار خود پرداخت و مرمت کفش او استنشاق بیش از حد خاک است.

بنابراین زمانی که او خریداری زمین کوچک و آرام, ديد کوه, در سال 2014, او می خواست به درمان به انجام برخی از کشاورزی و به تنفس هوای تازه.

اما در حال حاضر کیم 60 می خواهد به کمک یک تکه بزرگ از منابع خود را به دولت های محلی. بسیاری از کره جنوبی در حال بستن کسب و کار خود و در صورت کاهش درآمد به دلیل شیوع کروناویروس که به کشور ضربه سخت; کیم فکر ارزش زمین های خود را می تواند به خوبی مورد استفاده قرار.

“من از طریق رفت و خشن دوران کودکی و من رو کمک از دیگران در همه زمان ها. من همیشه فکر می کردم من باید یک روز تبدیل شدن به یک فرد است که کمک می کند تا دیگران” کیم گفت: در سئول فروشگاه ضخامت دوده زیر ناخن شهادت به او چگونه خرج می کند روز خود را.

“آیا آن را نمی شود خوب اگر من به مردم قدرت و شجاعت” او گفت:.

آن را تا به حال این اثر است.

یک رسانه آنلاین داستان خود را ارائه کرده است به دست آورد بیش از 2100 نظرات. برخی او را “فرشته” یا “کسی که سزاوار یک صندلی در بهشت”.

کیم سه قطعه زمین واقع در Paju و در نزدیکی مرز با کره شمالی. او خریداری زمین زمانی که قیمت آن کاهش یافت با توجه به کره شمالی موشک آزمایش های قبل از آنها دوباره افزایش یافت و پس از اینتر-کره ای بهبود روابط در سال های اخیر است.

او پس از کاشته جینسنگ, گیاهان و سبزیجات دیگر وجود دارد. او متعهد شده است بزرگترین بسته از حدود 10 ، 000 ui (کمی بیش از 8 هکتار).

مقامات محلی ارزش هدیه در بین 500 و 700 میلیون برنده یا بین 400,000 تومان و دلار 570,000.

وجود دارد فنی است که باید کار می کرد. مقامات در حال تلاش برای مطمئن شوید که کیم را هدیه مالیات اما او قاطعانه: “اگر من مجبور به پرداخت است که من را قبول کنند.”

کیم یک مؤمن مسیحی که به شوخی خود را “بره” به رهبری یک زندگی آشفته است.

پدر او فوت کرد زمانی که او بود 6 و مادرش بعد از ازدواج یک مرد که ضرب و شتم و آزار او. کیم فرار از خانه خود را و شروع به کار به عنوان یک shoeshine پسر زمانی که او 10.

عذاب این جدایی از خانواده کیم نوشید و دودی بیش از حد. پس از آن آمد TB. زمانی که او جان سالم به در او یافت امداد در ایمان خود و داوطلب خدمات.

برای 25 سال گذشته او ثابت کرده است هزاران نفر از استفاده یا castoff کفش و اهدا آنها به مردم فقیر و ارائه رایگان کوتاهی مو برای افراد مسن مبتلا به دمانس و یا دیگر مشکلات سلامتی.

کیم و همسرش در حال حاضر با هم کار کنند و حدود 2-3 میلیون برنده (تومان 1,635-2,450 تومان) در ماه قابل توجهی کمتر از کره جنوبی با میانگین درآمد خانوار از 4.8 میلیون دلار به دست آورد.

آنها زندگی می کنند در یک آپارتمان دو اتاق با دو تا از سه فرزندان یکی از آنها یک زن 26 ساله با نشانگان داون است.

کیم گفت که “به چه درد من قلب ترین” است واکنش برخی از دوستان و همسایگان به طرح خود را.

“آنها به من بگویید چیزهایی مثل” هی چی کار می کنی…مراقبت از فرزندان خود را برای اولین بار” کیم گفت.

“اما من تا به حال هرگز بچه ها من گرسنه و من زندگی خوش و خرم…من راضی به زندگی من و نمی تواند فقط با چشم پوشی از فقرا و نیازمندان است.” AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *