تفنگ ساچمهای Sodhi می آموزد که چگونه به شلیک کردن هواپیماهای بدون سرنشین

Vinayak Padmadeo

تریبون سرویس خبری

دهلی نو ژوئن 30

هاریانا پلیس هواپیماهای بدون سرنشین و نرم افزار و مرکز تحقیقات (DARC) در Panchkula حال بالا مشخصات استاد در روز یکشنبه. دو دام آس Ronjan Sodhi تدریس هاریانا کماندوهای پلیس چگونه به پایین آوردن سرکش هواپیماهای بدون سرنشین با یک تفنگ ساچمهای.

DARC که قرار بود به تازگی آن را آموزش استخدام هر چیزی که نیاز به دانستن در مورد هواپیماهای بدون سرنشین, از مونتاژ خود را برای استفاده های مختلف. اما روز یکشنبه جلسه برگزار شد به آموزش کماندوهای چگونه به پایین آوردن هواپیمای بدون سرنشین با یک تفنگ ساچمهای.

من می دانم که در امریکا آنها (پلیس) آموزش با تفنگ ساچمه ای و در Colorado Springs, تفنگ ساچمهای بورس باید آموزش دیده ارتش آمریکا در گذشته است. بنابراین این یک حرکت خوش آمدید از هاریانا پلیس — Ronjan Sodhi, 2010 Asiad مدال طلا

Sodhi که موفق به کسب دو ISSF جام جهانی مدال طلا در دو دام و در بازی های آسیایی طلا در سال 2010 شروع به آموزش کماندوهای به شلیک کردن خاک رس به اهداف. سپس از آنها خواسته به شلیک کردن هواپیماهای بدون سرنشین است.

Sodhi یک راجیو گاندی Khel Ratna برنده هیجان زده بود در کار با هاریانا ، “این اعتقاد من است که اولین آموزش از این نوع در هند. من می دانم که در امریکا آنها (پلیس) آموزش با تفنگ ساچمه ای و در Colorado Springs, تفنگ ساچمهای بورس باید آموزش دیده ارتش آمریکا در گذشته است. بنابراین این یک حرکت خوش آمدید از هاریانا پلیس” Sodhi گفت.

“پرسنل پلیس تنها با استفاده از تپانچه یا تفنگ که با آن غیر ممکن است را به هواپیماهای بدون سرنشین پایین. یک تفنگ ساچمهای تنها پاسخ است. آموزش تمام شد تمرین عملی. برای اولین بار من آنها را شلیک چند هدف رس و پس از آن ما پرواز برخی از هواپیماهای بدون سرنشین و برخی از آنها به ضرب گلوله کشته شد پایین. حتی افسران در زمان بخشی در آموزش” Sodhi اضافه شده است.

آنیل رائو اضافی مدیر کل پلیس (CID بال) که برنامه ریزی شده و conceptualised DARC گفت: آموزش های مورد نیاز است برای ایجاد آگاهی بیشتر در مورد چگونه هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می شود می تواند توسط مجرمان از جمله به هدف VVIPs.

هواپیماهای بدون سرنشین در پنجاب

“شما را به خواندن آنچه اتفاق می افتد در پنجاب. هواپیماهای بدون سرنشین بودند که استفاده می شود به رها کردن مواد مخدر و سلاح است. است و نه محدود به تحویل تنها یکی می تواند آتش یک سلاح از هواپیماهای بدون سرنشین” رائو گفت: تریبون.

“بنابراین یکی از مناسب می تواند یک سلاح شاید 9mm gun, و می تواند آن را نشسته کیلومتر دور است. تیراندازی و آن را تنها گزینه و چه کسی بهتر از یک دام تیرانداز به ما بگویید که چگونه” او اضافه شده است. “اینجا جایی است که Ronjan در آمد. این است که یک جلسه ما تماس با بورس های دیگر نیز هست. ما سلاح ما محدوده و همچنین تهیه خاک رس هدف ماشین آلات. امیدوارم آن را به انجام خوبی برای ایالت هاریانا.”

رائو در میان خوش شانس چند که قادر به شلیک کردن هواپیماهای بدون سرنشین. “من به ارمغان آورد آن را با ضربه اول” او گفت:.

NRAI امیدوار به از سرگیری اردوگاه در اواسط ماه اوت

دهلی نو: امید برای اواسط ماه اوت سرگیری اردوگاه های خود را برای بازی های المپیک هسته ای گروه, National Rifle Association of India (NRAI) دفتر حامل دیدار خواهد کرد در 15 ژوئیه به بررسی وضعیت و کشف محدود گزینه های سمت چپ را با آنها در میان Covid-19 بیماری همه گیر. این NRAI به تازگی منتشر شده یک لیست از 34 بورس خواهد شد که آموزش به طور جداگانه برای quadrennial ورزشی پر زرق و برق برنامه ریزی شده برگزار می شود تابستان آینده. این بورس تشکیل گروه اصلی برای بازی های المپیک است. “وجود دارد یک جلسه در تاریخ 15 ژوئیه که در آن NRAI مقامات را بررسی وضعیت و کشف چند گزینه های آنها را بر روی صفحه خود را به عنوان دور به عنوان سرگیری اردوگاه نگران است” یک NRAI رسمی گفت. — PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *