Santoso به آموزش shuttlers از ماه آینده

New Delhi, فوریه 28

تجربه اندونزی مربی Agus Dwi Santoso خواهد شد کمک به هند تک بازیکنان بدمینتون از جمله بازی های المپیک به مدال نقره PV Sindhu از ماه آینده به عنوان آنها آماده شدن برای این سال بازی های المپیک توکیو.

Santoso می آید پس از بی خروج از کره جنوبی کیم جی هیون که ناگهان در ماه سپتامبر سال گذشته پس از هدایت Sindhu به مسابقات قهرمانی جهان مدال طلا. Santoso شده طناب به راهنمای هر دو جنس نر و ماده تک بازیکنان پیش از بازی های المپیک است.

ورزشی اقتدار هند (SAI) نوشت: به مقامات برای اعطای ویزا به Santoso در اولین پس از ورزش وزارت پاک قرار ملاقات خود را در روز چهارشنبه.

بدمینتون انجمن هند, وزیر آجی Singhania گفت: روند اخذ ویزا را آغاز کرده است و Santoso است به احتمال زیاد برای پیوستن به تیم هند در اواسط ماه آینده. Santoso خود را آغاز کرد حرفه ای بین المللی با روی لئامت دادن در ویتنام است. او سپس به عنوان تک آهنگ, مربی کره جنوبی در سال 2016 قبل از پیوستن به تایلند تیم ملی در سال 2018 است.

در حال حاضر کره جنوبی پارک تائه سونگ است وظیفه مسئولیت هدایت Sindhu همراه با مردان مجرد بازیکنان در Gopichand آکادمی در حیدرآباد. — PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *