Sanjay Leela Bhansali نمی تواند با Sushant Singh Rajput با توجه به مسائل تاریخ: پلیس

بمبئی جولای 7

پلیس بمبئی در روز سه شنبه گفت: بالیوود مدیر Sanjay Leela Bhansali برنامه ریزی شده بود به بازیگران در اواخر بازیگر Sushant Singh Rajput در چهار فیلم اما با توجه به در دسترس نبودن از تاریخ خود را در این فیلم ارائه شد به بازیگران دیگر.

راجپوت (34) داشت حلق آویز در حومه Bandra اقامت در ژوئن 14.

این Bandra پلیس که در حال کاوش حرفه ای رقابت زاویه در مورد Rajput مرگ ثبت شده در این بیانیه از Bhansali در روز دوشنبه.

در طول بازجویی را به نور آمد که Rajput قادر به کار با Bhansali به عنوان تاریخ خود را در دسترس نیست گفت: یک افسر ارشد پلیس کاوش در این مورد.

پلیس در حال کاوش چرا Rajput قادر به انجام فیلم با Bhansali و در حال بررسی قرارداد خود را با دیگر خانه های تولید.

تمام جزئیات مهم در مورد در حال بررسی این مقام افزود که پلیس تا کنون ثبت اظهارات از 34 نفر از جمله راجپوت اعضای خانواده و دوستان نزدیک و همکاران.

پلیس نیز در حال انتظار برای پاسخ از توییتر ادعا توییت ارسال شده از Rajputs میکرو وبلاگ نویسی رسیدگی و منتشر شده در رسانه های اجتماعی درست قبل از مرگ او, او گفت:.

این مقام همچنین گفت که فیلم دوربین مدار بسته از ساختمان که در آن Rajput اقامت گرفته شده است به بازداشت برای تحقیقات. هیچ دوربین مدار بسته نصب شده در اواخر بازیگر خانه او اضافه شده است.

پلیس زودتر فرستاده احشاء از این بازیگر بدن و لباس که او گفته می شود استفاده می شود به خود آویزان به صورت شیمیایی و تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی در پزشکی قانونی علوم آزمایشگاهی (FSL) در حومه Kalina.

پزشکی قانونی گزارش آزمایشگاه است, انتظار, این مقام گفت. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *