Rhea Chakraborty درخواست Amit Shah برای CBI تحقیق Sushant Singh Rajput مرگ

بمبئی جولای 16

بازیگر Rhea Chakraborty در روز پنج شنبه درخواست اتحادیه خانه وزیر Amit Shah به منظور CBI تحقیق به درک آنچه “فشارهای” باعث بازیگر Sushant Singh Rajput به مرحله شدید به خودکشی.

Rajput, 34 مرده پیدا شد در Bandra آپارتمان در ژوئن 14. در اولیه تحقیقات پلیس بمبئی پیدا کرده بود که بازیگر شد تحت دارو برای افسردگی است.

پرداختن خودش را به عنوان راجپوت را “دختر” برای اولین بار در چاکرابورتی گفت: هر چند او “ایمان کامل” در دولت, یک نوبت به پرس و جو را کمک به اجرای عدالت در مورد.

“احترام @AmitShah آقا من Sushant Singh Rajput دوست دختر Rhea Chakraborty. آن است که در حال حاضر بیش از یک ماه از ناگهانی. من ایمان کامل در دولت به نفع عدالت من درخواست شما را با دست خورده برای شروع یک نوبت به پرس و جو به این ماده” 28 ساله بازیگر نوشت: در Instagram در کنار Rajput عکس.

“من فقط می خواهم به درک آنچه باعث فشارهای Sushant به این مرحله. ارادتمند Rhea Chakraborty. #satyamevajayate,” او اضافه شده است.

پیش از آن در روز چاکرابورتی درخواست cyber crime همراه به نگاه به تجاوز و قتل تهدید او دریافت تا کنون پس از Rajput مرگ با کاربران رسانه های اجتماعی سرزنش او برای خودکشی او.

این بازیگر شناخته شده برای فیلم هایی مانند “Mere Dad Ki Maruti” و “براتی” در نهایت غیر فعال بخش نظرات او Instagram صفحه.

“من به نام یک جوینده طلا. آرام نگه داشته بودم به نام یک قاتل است. من آرام نگه داشته بودم فاحشه شرمنده من آرام نگه داشته.

“اما چگونه من سکوت شما حق را به من بگویید که شما به من تجاوز و قتل اگر من نمی خودکشی @mannu_raaut?” او نوشت tagging یکی از حساب های که از او دریافت کنید.

هیچ کس نباید در معرض این نوع از “سمیت و آزار و اذیت” او خواست.

مدت کوتاهی پس از Rajput مرگ ماهاراشترا صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh گفت: پلیس بمبئی نیز پروب زاویه “حرفه ای رقابت” که گفته شد به علت خودکشی است.

در ژوئن 18, چاکرابورتی نامیده می شد به Bandra ایستگاه پلیس برای ضبط بیانیه. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *