راجستان imbroglio: BJP نقش “صبر کنید و تماشا” در آنچه به نظر می رسد به یک وضعیت برنده-برنده’ یا راه

Vibha Sharma

تریبون سرویس خبری

دهلی نو جولای 13

در حالی که کنگره جنگ برای نگه داشتن خانه خود را به منظور در راجستان بی جی پی که درگیر یک وضعیت مشابه در مادها پرادش در ماه مارس و پیش از آن در کارناتاکا است که نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک.

هر چند آن را مانند هیچ چیز بهتر از به جای کنگره دولت در جیپور منابع می گویند زعفران حزب است که از نزدیک به تماشای به عنوان یک “سیاستمدار” رئیس وزیر Ashok Gehlot و جوان خود را رقیب معاون سانتی متر Sachin خلبان بازی خود را حرکت می کند.

در حالی که ادعای “بدون داشتن دست” در راجستان سوء تفاهم به نظر می رسد دور از ذهن خبرنگار خلبان “در” با اتحادیه وزرا و رهبران ارشد می گویند در هر صورت (چه Gehlot موفق به نجات خود دولت یا نه) “از آن خواهد شد یک وضعیت برنده-برنده” برای زعفران ،

این acrimony بین جناح در راجستان کنگره است و انتظار نمی رود به زودی آنها می گویند.

همچنین بخوانید: درهای باز برای Sachin خلبان می گوید: Cong; مقننه حزب دیدار آغاز می شود در جیپور

راجستان بحران: Rahul را حسادت باعث کنگره نابودی می گوید: سابق-MP سانتی متر

مانند Jyotiraditya Scindia در پرادش Madhya BJP می خواهم به خلبان در هیئت مدیره در راجستان اما منافع خود را بستگی دارد که چگونه از این بن بست فعلی به پایان می رسد. “یکی از چیزهایی است برای اطمینان فقط اگر خلبان به تعداد کافی برای اطمینان از سقوط Gehlot دولت و یا خود را می گویند (در کنگره) او خواهد بود و در هر موقعیت به معامله در آینده است. فعالیت سیاسی خود را بستگی دارد در نتیجه از وضعیت فعلی” می گویند ناظران سیاسی.

در ضمن BJP در حال پخش است صبر کنید و تماشا کنید. در مورد اینکه آیا یا نه خلبان به آنها ملحق خواهد شد BJP رهبران در حال تمرکز بر روی سرزنش کردن کنگره در آن “داخلی ظروف سرباز یا مسافر”.

Scindia که دیروز در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در مهمانی و بیان “غم و اندوه” در طول راه “همکار سابق” (خلبان) بود که “طرد و آزار و اذیت” توسط Gehlot به نظر می رسد به بی جی پی به رهبری baiter. “نشان می دهد که استعداد و قابلیت پیدا کردن کمی اعتبار در کنگره” اضافه شده Scindia که خروج از عراق و سوریه در ماه مارس منجر به سقوط کمال نات دولت و بازگشت BJP در Madhya Pradesh.

بر خلاف Madhya Pradesh شکاف بین کنگره و بی جی پی بزرگتر است در راجستان.

زعفران حزب 72 اعضا در 200 عضو مجمع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *