راجستان سانتی متر Gehlot ادعای اکثریت CLP به دنبال اقدام علیه ضد حزب عناصر

Aditi Tandon

تریبون سرویس خبری

دهلی نو جولای 13

در نشانه ای از راحتی برای Ashok Gehlot رهبری کنگره دولت در راجستان مجلس ، تصویب یک قطعنامه در حمایت از سانتی متر و خواستار اقدام انضباطی علیه رهبران یافت غرقه شدن در ضد فعالیت های حزب.

قطعنامه یاد گرفتیم برای حمایت از 106 MLAs حتی اگر شورشی Sachin خلبان اردوگاه رقابت Gehlot ادعا و با خلبان هنوز در انفرادی با وجود بالا کنگره رهبران Rahul Gandhi, احمد Patel, Priyanka Vadra P چیدمبرم KC Venugopal گفته می شود درگیر در آرام معاون سانتی متر است.

قطعنامه تصویب شده توسط CLP در این جلسه به این نتیجه رسیدند در حالی که پیش محکوم بی جی پی تلاش برای بی ثبات کردن دولت کنگره را در دولت و ابراز پشتیبانی کامل برای Gehlot رهبری دولت در نشانه هایی که Gehlot مارس گذشت ، بی جی پی با این حال جرأت Gehlot برای اثبات اکثریت در مجلس است.

CLP قطعنامه قاطعانه خواستار اقدام علیه CLP رهبران و اعضای یافت تضعیف کنگره و منافع آشکار و یا پنهان شیوه ای روشن نشده اما مرجع را به خلبان و اردوگاه خود را.

بالای کنگره رهبری در همین حال تصمیم به نگه داشتن درب به صورت آزمایشی باز با پارتی رسانه ای رئیس Randeep Surjewala دعوت او را به عقب می آیند و صحبت کردن با فرمان بالا در مورد نگرانی های خود را.

کنگره مایل به رفتن مایل اضافی برای تسکین خلبان حتی اگر راجستان CLP قطعنامه طول می کشد متناقض ایستاده به دنبال اقدام علیه رهبران که شورش و آسیب حزب است که یک مرجع به خلبان.

خلبان در ضمن هنوز هم سکوت و صحبت نشده پس از Gehlot ادعا 106 MLAs با او بودند.

خلبان شده است در تماس با BJP اما با MLA پشتیبانی رو به کاهش معلوم نیست چه قدرت چانه زنی ممکن است او را با زعفران ،

کنگره رهبران بر این باورند خلبان دست بالا و قدرت خود را ممکن است نیاز به خوردن یک پای فروتن.

خلبان اردوگاه است و در عین حال به فاش کردن طرح خود است و هر چند بازی سخت توپ با کنگره حتی پس از CLP قطعنامه امضا شده توسط اکثریت MLAs.

Gehlot است در ضمن جمع خود MLAs به رفت و آمد مکرر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *