قرنطینه در کشتی کروز ممکن است افزایش تعداد پردازنده coronavirus موارد: مطالعه

لندن فوریه 29

Quarantining کشتی کروز الماس شاهزاده که قرار است مسافران با آلوده شدند رمان coronavirus ممکن است منجر به موارد بیشتری از عفونت های ویروسی از اگر آنها را متحرك بلافاصله با توجه به مطالعه.

کشتی بود که لنگر انداخت در بندر یوکوهاما در ژاپن دیده می شود بیش از 600 بیماران آلوده در قرنطینه با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله طب مسافرتی.

“عفونت رای پردازنده کشتی بود که حدود چهار برابر بیشتر از آنچه که دیده می شود بر روی زمین در بدترین مناطق آلوده از چین است. یک علت احتمالی این است که چگونه مردم نزدیک ماندن به یک دیگر پردازنده یک کشتی گفت: Joacim Rocklov مطالعه همکاری نویسنده از دانشگاه اومئو در سوئد.

محققان گفت: پس از یک شخص سفر با کشتی کروز متحرك در هنگ کنگ و آزمایش مثبت بود برای coronavirus مقامات ژاپنی تصمیم به عدم 3,700 مسافر به ترک کشتی که به آن رسیده یوکوهاما.

قرار داده و در قرنطینه تا 19 فوریه مسافر این کشتی که نشان داد نشانه هایی از بیماری بودند تا آنجا که ممکن است جدا از دیگر مسافر دانشمندان اشاره کرد.

“اگر کشتی شده بود بلافاصله تخلیه به محض ورود در یوکوهاما و مسافران که تست مثبت برای coronavirus و بالقوه دیگران در خطر منطقه شده بود مراقبت از سناریو را نگاه کاملا متفاوت” Rocklov گفت.

“محاسبات ما نشان می دهد که تنها حدود 70 مسافر خواهد آلوده شده اند. یک شماره است که تا حد زیادی می افتد کوتاه از بیش از 600 مسافر قرنطینه منجر به,” او اضافه شده است.

به گفته محققان با توجه به بالا بودن خطر انتقال در کشتی احتیاطی اندازه گیری از قرار دادن کل کشتی تحت قرنطینه سوال برانگیز است.

اما آنها اضافه شده است که اگر اقدامات پیشگیرانه از جداسازی بالقوه حامل نشده بود انجام پردازنده دیگری 2,300 مردم ممکن است آلوده شده اند.

“کشتی کروز شرایط به وضوح تکثير در حال حاضر بسیار انتقال بیماری است. بهداشت عمومی اقدامات مانع بیش از 2000 بیشتر موارد نسبت به هیچ مداخلات” محققان نوشت: در مطالعه است.

“با این حال تخلیه تمام مسافران و خدمه در اوایل شیوع را مانع بسیاری از مسافران و خدمه از عفونت” به آنها اضافه شده است. — PTI

tinyurlv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *