معترضان پرتاب از دیترویت SUV پلیس پس از صعود هود

عمدتا مسالمت آمیز اعتراض سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در جنوب غربی دیترویت در زمان نوبه خود خطرناک اواخر روز شنبه زمانی که دو معترضان شروع به پریدن کرد بر روی کاپوت SUV پلیس در حالی که دیگران شلوغ در اطراف آن است.

راننده فعال چراغ سقفی و سپس به ضرب گلوله کشته شتاب دهنده ارسال دو معترضان پرواز به پیاده رو به عنوان وسیله نقلیه سرعت خاموش. یکی از آنها را مردان چنگ پای او و خمیده بعد از او ایستاد. مرد دیگر به نظر می رسد آسیبی نرساند. هر دو مردان ادامه داد: برای مارس به پاتون پارک.

یکی از معترضان پرتاب از روی کاپوت خودرو بود جائه باس, 24, از دیترویت. او گفت که پلیس در تلاش برای جلوگیری از راهپیمایان از بازگشت به پاتون پارک. او سعی کرد به رهبری معترضان را از طریق جاده ها مسدود و برخی از وسایل نقلیه پلیس شروع به حرکت.

باس گفت: او سعی به ایستادن در مقابل SUV پلیس برای متوقف کردن آن قبل از آن در معرض خطر داعش است.

“در پاسخ به این که او فقط floored آن” باس گفت:. “او فوق العاده سریع. من و یک زن و شوهر از دیگر سازمان ها که با من فقط رفت و پرتاب کردن. ما رفت و پرواز کردن. او بیش از یک زن و شوهر از مردم اسلحه ، او بیش از تلفن خود را. من فکر می کنم من آخرین فرد بر روی ماشین. من فقط نگه داشتن بر روی ماشین. من می توانم احساس او را سرعت بخشیده و سپس او را یکی از این, و او flinged من ماشین.”

دیترویت سخنگوی پلیس Sgt. نیکول کیرکوود گفت: اواخر یکشنبه او آگاه بود از این حادثه بود اما انتظار جزئیات اضافی قبل از اظهار نظر.

برخورد اتفاق افتاد حدود 9:30 p. m. در Vernor بزرگراه غرب Waterman خیابان. راهپیمایان آغاز شده بود روز با تجمع در Patton پارک. آنها راهپیمایی Vernor به کلارک پارک. آنها راهپیمایی به پاتون پارک زمانی که برخورد اتفاق افتاده است.

این تجمع و راهپیمایی به ارمغان آورد با هم گروه متنوع از حقوق مدنی و سازمان های دیگر که خواست همبستگی در مبارزه با نژادپرستی نظاممند پلیس با خشونت اخراج اخراج و آب بسته آف.

“این یک رویداد است که سازمان از طریق ائتلافی از سازمان های مختلف گفت:” تریستان تیلور دیترویت را تنفس که منجر قبلی راهپیمایی در دیترویت. “این است که ما اقدام بر آنچه ما می گفت: ما به عنوان یک سازمان است.”

حدود 300 معترض شروع به تجمع در Patton پارک هر چند جمعیت نازک به عنوان گروه راهپیمایی تا غرب Vernor. دیترویت پلیس بیشتر از دور تماشا.

بیشتر: معترضان مطرح 11 مطالبات شهرستان به عنوان شکاف فوران قبل از شنبه مارس

بیشتر: 1 دیترویت افسر پلیس به حالت تعلیق 11 حوادث دیگر تحت بررسی اعتراض

یک زمان لحظه درست قبل از 7 p. m. دو معترضان کوچک اسپانیایی زبان بیلبورد جذب افراد برای پیوستن به نیروی پلیس دیترویت. آنها تحت پوشش آن را با یک دست کشیده خواندن نشانه: “لغو یخ پال خواستار قطع بودجه دولت هیچ پلیس در مدارس است.” آنها امن آن با روابط فایل های فشرده.

جمعیت roared تصویب آن به عنوان نشانه ای افراشتند و سپس احاطه شده دو دیترویت افسران پلیس که خارج وسیله نقلیه خود را به صحبت کردن با معترضان. راهپیمایان فریاد زد و فریاد زد: به یک تصادف تعقیب درهم bullhorn: “چه کسی را در خیابان ؟ خیابان های ما. که شهرستان ؟ شهرستان ما است.”

افسران ایستاده بود برای یک دقیقه قبل از یکی از آنها شروع به صحبت کردن به رادیو از ران فشار دادن رادیو تا برابر گوش خود را به شنیدن بیش از فریاد. زمانی که افسران بازگشت به وسیله نقلیه خود را به ترک معترضان رقصید و شعار می دادند “Na na na, na; هی هی; good-bye.”

باس یکی از معترضان که مواجه افسران در آن نیز دیده می شود. پس از آن او گفت که رویارویی آمد چرا که: “… پلیس در حال تلاش برای کشف کردن راه برای کنترل ما است.”

باس گفت که جنبش بزرگتر از مردم در خیابان و نمی تواند کنترل شود.

“آنچه که شما شاهد است که ما به دست گرفتن کنترل بازگشت به مردم و نشان دادن دقیقا همان چیزی نیازهای ما,” او گفت:. “من فکر می کنم پلیس دیده نمی شود که در یک در حالی که آنها نمی دانند چگونه به کنترل آن است.”

در علاوه بر این به دیترویت را استشمام رالی شامل نمایندگانی از دسترسی BAMN, عجیب و غریب غرور دیترویت و دیترویت هیسپانیک شرکت توسعه. مهاجر گروه های حقوق مردم بومی و گروه های دیگر از فعالان راهپیمایی از پاتون پارک تا Vernor بزرگراه به کلارک پارک که در آن تجمع برگزار شد و یکشنبه شب.

سخنرانی قبل از ماه مارس در Patton پارک شامل یادآوری لحظات به عنوان به خوبی.

اسراء Daraiseh, 30, از دیترویت عرب-آمریکایی و او اذعان تاریخی تنش بین برخی از عرب متعلق به کسب و کار و جامعه است. او اشاره کرد که چگونه در جورج فلوید مورد یک کسب و کار متعلق به آغاز پلیس تماس بگیرید.

“چگونه می تواند ما را در کاهش این تنش میان عرب متعلق به فروشگاه رفاه و عمدتا سیاه و جوامع آنها اغلب در خدمت ؟” او گفت:. “من لازم نیست همه پاسخ اما ما نباید خجالتی و دور از این مشکل و دشوار این گفتگو. و این به نظر می رسد رسیده منطقه برای آینده سازماندهی و فکر از عربی به رهبری سازمان های علاقه مند بودن anti-racist.”

سخنرانان که خطاب به جمعیت با تاکید بر نیاز به ایجاد ائتلاف.

سامانتا Magdaleno مدیر اجرایی یکی میشیگان برای حقوق مهاجران گفت: مظلوم گروه باید با هم کار کنند.

“درک می کنم که سفید این سیستم ها به معنی این نیست برای ما. اگر ما می خواهیم عدالت ما باید متحد آن را دریافت کنید,” او گفت:. “ما با هم مبارزه کنند. نه به این دلیل که ما نفرت ما ستمگران اما از آنجا که ما عاشق یکدیگر است.”

دیترویت مهاجر حقوق سازمان آدونیس فلورس گفت: جمعیت را به مبارزه برای تغییر در همه جا.

“ما می تواند در سیاست است. ما می تواند به مبارزه در خیابان. ما می تواند در خانه ما در مدارس ما,” او گفت:. “هر کجا که شما احساس می کنید راحت تر است. … ما نیاز به مبارزه در همه جا و در هر گوشه ای از جامعه ما است.”

فلورس است با عجیب و غریب غرور دیترویت و میشیگان, ایالات.

“ما در حال قوی تر زمانی که ما با هم مبارزه,” او گفت:. “همه ما در حال رفتن را از طریق مشابه تحت ستم کنونی پلیس نظامی دولت است. مهاجر, جامعه, جامعه همجنسگرایان جامعه سیاه و سفید همه در حال به طور مداوم مورد آزار و اذیت توسط پلیس بیش از.”

وی جمعیت برای رای دادن.

سخنران Jason Paskvan, 27, از بلوط پارک با دیترویت مردمان بومی داد. او گفت: مردم سیاه و سفید شده اند نادیده گرفته شده در طول coronavirus همه گیر و بازگو تاریخ بی عدالتی و ظلم و ستم.

“من امروز اینجا هستم تا به بحث در مورد سیاه و سفید و قهوه ای, همبستگی,” او گفت:. “در حالی که آمریکا تاسیس شد و در جهانی تجدید نظر به برابری و استقلال آن را نیز تاسیس در استخراج کارگر از بردگی آفریقایی و گسترش از طریق قتل عام مردم بومی و سرقت زمین, همچنین شناخته شده به عنوان مهاجر استعمار.”

Paskvan گفت: نابرابری در حال آشکار در مواد غذایی و مسکن redlining جرم حبس و نظارت است.

تماس با انجی Jackson: 313-222-1850 یا [email protected] در توییتر @AngieJackson23

تماس اوان Petzold: [email protected] در توییتر @EvanPetzold

تماس جان عاقلانه: 313-222-6825 یا [email protected] در توییتر @jwisely

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *