معترضان سرزنش دیترویت پلیس رهبران در طول دادگاه عمومی

چند صد نفر جمع شده بودند روز شنبه در هارت پلازا با همان هدف در ذهن: افشای آنچه که سازمان Nakia-Renne والاس به نام خطرناک استفاده از زور توسط پلیس دیترویت در برابر مردم در اعتراض به نژادپرستی سیاه ظلم و عدم عدالت و خشونت پلیس.

دادگاه قرار بود با هم توسط “دیترویت خواهد نفس” و با هدف قرار دادن شهردار مایک دوگان و رئیس پلیس جیمز کریگ “محاکمه” برای راه آنها رفتار تظاهرات پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

“شما دیدن فیلم از افسران شکار و حمله به مردم” والاس گفت: زمانی که دادگاه آغاز شد. “شما دیدن کبودی و زخم. شما را به شنیدن خاطرات از قربانیان خود را در مورد حملات از DPD. شما را به شنیدن در مورد قلدری, متلک های حرفه ای به شیوه ای که در آن افسران نفرین شده در شارژ در و حمله مردم بدون هیچ دلیل در همه.”

به عنوان والاس صحبت کرد یک بنر می تواند دیده می شود حلق آویز پایین سمت آمفی تئاتر: “دریافت زانو خود را خاموش گردن ما.”

متعدد سخنرانان نوبت در زمان در یک تریبون برای توصیف حال کردن کوس توسط پلیس در زمان دستگیری و در معرض گاز اشک آور اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی. سه شب از تظاهرات در دیترویت شاهد درگیری بین معترضان و پلیس اما کمی از اموال آسیب دیده در شهرهای دیگر. از آنجا که اولین آخر هفته تظاهرات مسالمت آمیز است.

زمانی که شهردار سخنگوی جان روچ نبود مطبوعات آزاد در مورد انتقادات از دوگان و کریگ او گفت: “ما توجه خود را حق اعتراض و بیان نظرات خود را به عنوان طولانی به عنوان آن را انجام داده و بدون خشونت و یا خرابکاری.”

در بیانیه منتشر شده شنبه شب کریگ گفت: احترام به حق معترضان به بیان دیدگاه های خود اما افزود که این سازمان رفت و بدون برنامه ریزی برای کنترل خشونت در طول چند شب اول.

“به عنوان یک نتیجه دیترویت اداره پلیس (DPD) مواجه جمعیت که در حمله ماموران با سنگ و آتش و آهن خوشه” کریگ گفت. “آنها شکست ویندوز از وسایل نقلیه پلیس و شروع به شکستن پنجره ها از ساختمان تهدید به آوردن این نوع از خشونت و غارت به دیترویت که بسیاری از دیگر شهرهای بزرگ آمریکا تجربه کرده است.

“غم انگیز است که نتیجه اجتناب شد در اینجا به دلیل از کار ما افسران و دخالت فعال متعدد Detroiters که شخصا پا به توقف اعمال تخریب. هنگامی که گروه ما دیدم که شب معترضان شد و دیگر هیچ خطری برای دیترویت یا ما شهروندان ما را متوقف اجرای مقررات منع رفت و آمد و ساخته شده اند هیچ دستگیری معترضان در بیش از دو هفته است.”

کریگ گفت: او طول می کشد “هر آنچه از سوء رفتار پلیس به طور جدی” خواهد شد و نظم و انضباط هر افسر که در عمل در برابر پروتکل.

[ دیترویت شاهد آرامش نسبی در میان تظاهرات. هنگامی که آن را نمی, در اینجا چیزی است که پلیس انجام داد. ]

در هارت پلازا یکی از شناخته شده معترضان Cass, ویژگی های بالا فارغ التحصیل و ایالتی میشیگان دانشجو جائه باس گفت: پلیس سیستم ساخته شده برای نگه داشتن مردم در زندان و تنها تعهد از دوگان و کریگ بود به سکوت معترضان با صدور یک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی است که دیگر در اثر به عنوان یک دلیل به 127 دستگیری در ژوئن 2.

“این برای تلفن های موبایل مانند کنترل” باس گفت:. “مشکل این است. مایک دوگان من نیست, پدر, به طوری که او می تواند به من کنترل. آنها در حال تلاش برای اعتراض در مقابل اعتراض ما توسط تنظیم مقررات منع رفت و آمد.”

[ 1 دیترویت افسر پلیس به حالت تعلیق 11 دیگر حوادث تحت بررسی ]

اوان Petzold ورزشی گزارش کارآموز در مطبوعات آزاد دیترویت. تماس با او را در [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @EvanPetzold.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *