پلیس در دنباله از همه کسانی که در بخشی از جعلی لیگ

تریبون سرویس خبری

محلی, جولای 12

به محلی پلیس در تلاش است برای شناسایی هر فردی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم درگیر در سازماندهی اصطلاح ‘UVA T20 League’ در روستای سورا شنیدن در اینجا. این زیر بازجویی از متهم اصلی Ravinder Dandiwal و Durgesh که راه اندازی hi-res دوربین برای پخش.

Ravjot Kaur Grewal, محلی SP (روستایی) گفت: “از طریق بازجویی از Dandiwal و Durgesh ما در حال تلاش برای شناسایی همه این افراد که بخشی از این رسوایی. ما بهبود بازیکنان کشباف از متهم Durgesh. سلام فن آوری, دوربین استفاده شده توسط او به زودی بهبود. ما آمد به می دانم که وجود دارد در مجموع 22 بازیکن متشکل از دو تیم بودند که در استخدام Dandiwal. ما در این فرآیند به ردیابی تمام بازیکنان برای ضبط اظهارات خود را.”

او گفت که یک مفسر هم استخدام شده بود توسط Dandiwal به ارائه تفسیر به صورت پخش زنده بر روی اینترنت و یا بیش از برنامه های. اما هیچ تفسیر زندگی می کنند در دسترس بود در ورزشگاه و بازیکنان نیست هیچ سرنخ در مورد واقعیت های جعلی مسابقات است. این مفسر است که هنوز توسط پلیس دستگیر شد.

در طول بررسی آن فاش شد توسط برخی بازیکنان که Dandiwal قول داده بود آنها را یک شانس برای بازی در مسابقات بین المللی. اما در طول دو بازی, بازی های برگزار شده در ژوئن 29, بازیکنان رو نه غذا و نه هیچ درمان خاص. به همین دلیل آنها در حال حاضر به بازی بیشتر گفت: Grewal.

برگزارکنندگان برنامه ریزی شده بود به پرداخت تومان به 2000-4000 به هر بازیکن برای شرکت و پاداش برای تیم برنده شد و ثابت در اطراف تومان 70,000 آن نازل شد. پلیس باید بهبود کنده استفاده می شود در این مسابقات داشتن ‘UVA T20 League’ نام تجاری است. Grewal گفت: دو تیم تشکیل سازمان داده شد سری لنکایی نام. این کشباف از بازیکنان تا به حال برچسب سریلانکا برگزار شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *