پلیس بی توجهی به شهروندان در معرض

توسط Satya Prakash

وادار سازد و میر ناشی از Jayaraj و پسرش Fennix امانوئل دستگیر و به نقض Covid مستند در Tuticorin توسط تامیل نادو پلیس بار دیگر در معرض وحشیانه شیوه ای که در آن پلیس در برخورد با شهروندان غیر مسلح در هند.

خشم است که ریخته شده در خیابان تامیل نادو است اما طبیعی است. این واقعیت است که پدر و پسر duo دستگیر شد و bashed برای نگه داشتن تلفن همراه خود فروشگاه باز فراتر از مدت زمان مجاز در طول این مستند تنها ترکیبات گرانش رفتار مجرمانه در بخشی از پلیس.

متاسفانه این حادثه جدا نیست. بلکه آن را بخشی از روند نگران کننده شاهد در سراسر هند است. مرکز گفت: مجلس در مارس 2018 که در طول 2016-17, 1,616 نفر قضایی بازداشت در حالی که 145 نفر در بازداشت پلیس در حالی که این رقم برای 2017-18 شد 1,530 و 144 بود.

خشونت افسارگسیخته توسط پلیس در کشورهای مختلف در درمانده شهروندان عمدتا کارگران مهاجر به اتهام نقض مستند هنجارها نشان دهنده طرز فکر از پلیس که باید حداقل زمینه برای شهروندان آنها ملزم به محافظت می کند. پلیس در سراسر کشور ثبت نام هزاران نفر از موارد در برابر مردم از جمله کارگران مهاجر در راه رفتن به خانه با پای پیاده همراه با زنان و کودکان و ضرب و شتم آنها را به اتهام نقض مستند.

اما برای تاخیر در مداخله توسط دادگاه عالی این موارد می رفته اند. در ژوئن 9, top دادگاه خواسته متحده/UTs به در نظر گرفتن خروج پرونده های جنایی تسلیم در برابر کارگران مهاجر به اتهام نقض مستند و درمان آنها را به شیوه ای انسانی.

این یک تراژدی دموکراسی هند است که حتی پس از 73 سال از استقلال پلیس در ادامه با استعمار طرز فکر و درمان شهروندان به عنوان کمتر انسانهایی که می تواند تحت فشار قرار دادند در اطراف bashed تا شکنجه و حتی کشته شدند. وجود دارد باید منصفانه اعتراض به این موضوع و کسانی که مجرم شناخته شود نمونه ،

در سطح کلان, طبیعت ارتباط میان دولت و مردم به طور کلی باید تغییر کند تا منعکس کننده گذار از حکومت استعماری به یک دموکراسی نمایندگی که تضمین می کند مجموعه ای از حقوق اساسی به شهروندان است. معمول بهانه ای است که پلیس در حال underpaid, سبب شیوع بیمار آموزش دیده و بیمار مجهز کار نمی کنه. از آن زمان به عمل برای جلوگیری از یک ما از نوع ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ جنبش در هند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *