بازی کریکت ICC دستورالعمل را نگاه کنید واقعا عجیب و غریب: Sangakkara

New Delhi, مارس 31

سری لنکایی حلاجی بزرگ کومار Sangakkara می گوید آن را “واقعا عجیب و غریب” و “قرار دادن” برای بازی کریکت زیر دستورالعمل های دقیق گذاشته شده توسط ICC اما او می داند که وجود دارد هیچ گزینه بهتر است.

این شورای بین المللی کریکت (ICC) تازگی با دستورالعمل جامع به ورزش و در حال اجرا در سراسر جهان در حالی که در همان زمان حفظ بالاترین پروتکل های ایمنی.

“من درک می کنم این دستورالعمل در حال رفتن به محدود کردن بازیکنان, بازی, بازی آن را به نگاه واقعا عجیب و غریب و خارج از قرار دادن حتی برای من وقتی که من در مورد آن فکر می کنم” Sangakkara گفت: در ورزش ستاره’ نمایش ‘کریکت متصل می شود’.

“اما اولویت این است که سلامت و ایمنی است. سلامت کاملا پارامونت در این زمان به خصوص برای بازیکنان به اعتماد به نفس برای بازگشت به کریکت برای بازگشت به بازی به زمینه ممکن است در برخی از نقطه به تماشاگران است.”

اقدامات ایمنی اعلام شده توسط ICC شامل انتصاب رئیس پزشکی افسران 14 روز قبل از مسابقه انزوا اردوگاه های آموزشی و استفاده از دستکش توسط داوران در حالی که دست زدن به توپ.

وزن بر بدن حاکم است دستورالعمل Sangakkara است که رئیس جمهور از Marylebone باشگاه کریکت (MCC) گفت: “این رو به همکاری از آنجا که زمانی که شما تحت قرارداد کارفرمای شما موظف است که برای ایجاد یک محیط امن و آموزش بازیکنان و اصرار دارد که محیط زیست است که آنها به کار در این است که بسیار امن است.

“بازیکنان نیز باید به نوبه خود به درک آنچه که دولت دستورالعمل هستند. این فقط در مورد شما و من آن را نیز در مورد چگونه ما آن را به مردم دیگر عزیزان سالمندان در جامعه — به طوری که شما رو واقعا به فکر آن است.”

سابق سریلانکا کاپیتان گفت: این مهم است که درک کنند که این قوانین برای ایمنی از هر کس در ارتباط با این بازی.

“در صورتی که محیط زیست ایمنی و بهداشت وجود ندارد, پس از آن شک و تردید نگه داشتن به آینده را باید شروع کنیم باید برگردیم به بازی؟’ بنابراین ما باید واقعا مراقب باشید وجود دارد و درک کنند که همه این قوانین جدید را امتحان کنید و آن را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است حتی اگر آن را به نظر می رسد بسیار بسیار مفصل و گسترده است.” — PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *