پلاسما بانک به تنظیم شود تا در دهلی نو برای درمان COVID-19 بيمار: Kejriwal

دهلی نو ژوئن 29

دهلی وزیر Arvind Kejriwal روز دوشنبه اعلام کرد راه اندازی یک ‘پلاسما بانک’ برای درمان COVID-19 بيمار در سرمایه های ملی و گفت: آن شروع خواهد شد عامل در دو روز آینده.

پرداختن به رسانه های آنلاین جلسه گفت: این بانک می تواند تنظیم شود تا در دولت دهلی نو-اجرای موسسه کبدی و صفراوی علوم و پزشکان و بیمارستان ها را به آن روش پلاسما اگر یک COVID-19 بیمار مورد نیاز همان.

رئیس جمهوری گفت: AAP دولت را تشویق کسانی که تا به حال بهبود از COVID-19 تا خود را اهدا پلاسما.

یک خط تلفن را نیز می توان مجموعه ای برای نمایش داده شد مربوط به اهدای پلاسما.

او گفت که دولت او را حمل و نقل ترتیبات برای کسانی که مایل به اهدای پلاسمای.

“پلاسما بانک خواهد بود اولین از نوع خود برای درمان COVID-19 بيمار. شاید از آن خواهد شد اولین پلاسما بانک در کشور,” او گفت:.

نیاز به راه اندازی چنین بانک احساس شد که مردم در حال اجرا از ستون برای ارسال به پلاسما, او گفت:, و اضافه کرد که هر دو دولت و بیمارستان های خصوصی قادر خواهد بود برای دریافت پلاسما از تسهیلات.

Kejriwal, اما گفت که پلاسما درمانی است نه یک “sanjeevani booti”.

“معمولا آن را دشوار است به نجات جان این بیماران که در آخرین مرحله و یا با شرکت morbidities و در یک پشتیبانی می کند. آن دسته از بیماران که در وزش مرحله…این درمان برای آنها بسیار مفید است.”

در پلاسما درمانی آنتی بادی از خون بیمارانی که بهبود یافته اند از coronavirus استفاده می شود برای درمان بیماران آلوده. هدف آن است که در ارزیابی اثربخشی نقاهت پلاسما به حد عوارض در COVID بیماران.

Kejriwal گفت که دولت او بود که تا کنون انجام یک کارآزمایی بالینی از پلاسما درمانی در 29 COVID-19 بيمار و نتیجه این بود: “تشویق”.

دهلی وزیر بهداشت Satyendar جین که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 شد تجویز پلاسما درمانی است. او در حال حاضر بازیافت.

وزیر Arvind Kejriwal گفت که در LNJP بیمارستان پلاسما درمانی انجام شد در 35 COVID-19 بيمار و از آنها 34 زندگی نجات داده شده با یک مورد مرگ گزارش شده است. به طور مشابه 49 بيمار تجویز درمان در بیمارستان های خصوصی و 46 نفر که از ویروس, او اضافه شده است.

درخواست مردم به جلو آمده و خود را اهدا پلاسما او گفت: “در تمام عمر وجود دارد یک شانس بسیار کمی برای صرفه جویی در زندگی کسی را و شما (کسانی که از بهبود COVID-19) باید این فرصت را,” او گفت:.

Kejriwal گفت: بستگان یک COVID-19 فرد رایگان به پلاسما به بیمار و لازم است تنها به کمک مالی به بانک.

او اظهار داشت که وجود دارد هیچ کمبود تخت در سرمایه های ملی به عنوان چند مرحله گرفته شده بود به طور موثر مقابله با COVID-19 وضعیت.

“در حال حاضر ما 13,500 تخت و این تنها از 6000 تخت گرفته تا کنون,” او گفت:.

روز یکشنبه در دهلی نو ثبت 2,889 تازه COVID-19 موارد مصرف چوب خط حساب کردن در این شهر بیش از 83,000-علامت گذاری به عنوان در حالی که مرگ و میر از بیماری های نصب شده به 2,623.

تعداد مهار مناطق در این شهرستان نیز شروع به پریدن کرد به 421 روز یکشنبه از 280 پس از re-نقشه برداری از جمله مناطق. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *