المپیک کشتی گیر می افزاید: به سوء استفاده اتهامات علیه دانشگاه میشیگان دکتر

آن آربور — المپیک کشتی گیر در روز پنج شنبه را متهم به دانشگاه میشیگان دکتر او را لمس نامناسب پزشکی در طول امتحانات در مدرسه و گفت: پزشک شهرت برای انجام چنین بود که به خوبی شناخته شده در میان هم تیمی های خود.

اندی Hrovat که رقابت برای ایالات متحده آمریکا در بازی های المپیک تابستانی 2008 به اسوشیتد پرس گفت که برخورد با مرحوم دکتر رابرت E. اندرسون اتفاق افتاده در طول سال اول در سال 1998 است.

“من می خواهم به اجازه دهید مردم می دانند که آن را OK به بیرون می آیند” Hrovat در مصاحبه ای گفت: از دفتر دادستان در دنور. “آن را OK به اجازه دهید صدای شما شنیده می شود.”

او اولین ورزشکار را در برابر اتهامات اندرسون دنبال شکایت این هفته از دیگر دانشجویان سابق که دکتر مورد آزار جنسی آنها را چند دهه پیش.

“من هشدار داد در مورد او از هم تیمی گفت:” اگر چیزی اتفاق می افتد و شما به دکتر مراجعه کنید و او را برای رفتن به نامناسب شما را لمس است که فقط آنچه را که دکتر می کند'” Hrovat به یاد می آورد.

بیشتر: U-M کارکنان دانست و از سوء رفتار جنسی اتهامات علیه, دکتر, رئیس جمهور می گوید:

او کاهش یافته است به توصیف این آزمون گفت: او ناراحت کننده صحبت کردن در مورد آن است.

گفت: “برای من روانی بخشی از آن نیاز به رفتن در آن وجود دارد که دانستن این پزشک که قرار بود به لمس شما نامناسب است چه چوب بیشتر در ذهن من,” او گفت:.

Hrovat گفت که او نه بگویید و پس از آن — میشیگان مربی تیم کشتی دیل بحر و یا هر ورزشی در دولت در مورد اندرسون را انجام.

“در ذهن من او نرمال آنچه که او انجام شده بود و شما فکر می کنم که فقط یک بخش طبیعی از روش” او گفت:. “پس چرا شما بگویید کسی؟”

همچنین پنج شنبه در دانشگاه رئیس جمهور عذرخواهی به “هر کسی که صدمه شد” توسط اندرسون. نظر خود را یک روز پس از مدرسه اعلام کرد که آن را راه اندازی کرده بود رسیدگی به اندرسون رفتار زیر اتهامات سوء استفاده از پنج بیماران سابق.

یکی دیگر از دانشجوی سابق, گری بیلی گفت: AP که اندرسون کاهش یافته و شلوار خود را و از او خواست تا خود را نوازش کردن آلت تناسلی در یک معاینه پزشکی در طول بیلی ارشد در سال 1968 و یا سال 1969. بیلی گفت: پر کردن یک فرم شکایت به بهداشت دانشگاه خدمات در عرض یک ماه یا بیشتر نوشتن که رفتار “نامناسب است.”

“من شنیده ام هرگز چیزی در مورد آن تا کنون دوباره گفت:” بیلی در حال حاضر 72.

مقامات اذعان کرد که برخی از کارکنان دانشگاه آگاه بودند از اتهامات علیه پزشک قبل از سال 2018 شکایت که منجر به تحقیقات پلیس است.

رئيس دانشگاه علامت Schlissel باز جلسه مدرسه در هیئت رجنت شنبه با خواندن یک بیانیه آماده در مورد اندرسون که در سال 2008 درگذشت.

“رابطه بیمار و پزشک شامل یک تعهد جدی و اعتماد,” او گفت:. “اتهامات بسیار نگران کننده است. از طرف دانشگاه عذرخواهی می کنم به هر کسی که صدمه شد توسط دکتر اندرسون.”

دانشگاه سخنگوی ریک فیتزجرالد روز پنجشنبه گفت که پس از بررسی اعلام شد 22 نفر به نام خط به گزارش تعامل با زمانی مدیر دانشگاه خدمات بهداشتی و پزشک برای تیم فوتبال. فیتزجرالد گفت که او نمی باید اطلاعات دقیق در مورد فرد تماس گیرنده و یا آنچه آنها توصیف شده است. او گفت: برخی از تماس گیرنده گزارش بدون داشتن مسائل با اندرسون.

“این یک چیز پس از سانحه در آن زمان” بیلی گفت: از تجربه خود را با اندرسون. در حالی که سوء استفاده کرده است و نه “زندگی من از بین برد و یا هر چیزی در آن ممکن است افراد دیگر و به همین دلیل من آوردن داستان من به نور.”

بیلی که همجنسگرا است گفت: اندرسون “صید کمی در افرادی که همجنسگرا بودند … چون او به نوعی فکر می کردم که آنها را هر چیزی می گویند از آنجا که شما می دانید مردم خیلی مستور در آن.” او گفت: او گفت: دوستان در مورد سوء استفاده از چند دهه پیش.

بیلی از Dowagiac, میشیگان, اولین صحبت های عمومی به اخبار دیترویت.

یکی دیگر از رابرت جولیان سنگ گفت: AP در روز چهارشنبه که اندرسون حمله او را در طول قرار ملاقات های پزشکی در دانشگاه مرکز بهداشت در سال 1971. سنگ گفت: او هشدار مسئولان دانشگاه در تابستان گذشته با الهام از ملی #MeToo جنبش در برابر سوء رفتار جنسی.

AP چپ تلفن پیام با دو اندرسون سه فرزند. یک ایمیل ارسال شد به سوم به دنبال نظر.

فیتزجرالد گفت که او نمی تواند استادانه درست شده در محققان’ پیدا کردن که برخی از کارکنان دانشگاه آگاه بودند از اتهامات علیه پزشک قبل از سال 2018 شکایت که منجر به تحقیقات پلیس است.

جان منلی یک وکیل برای بسیاری از صدها نفر از قربانیان در حال حاضر-زندانی سابق دانشگاه ایالتی میشیگان ورزشی دکتر لری Nassar گفت: پنج شنبه که نیم دوجین مردم را به نام خود مستقر در کالیفرنیا شرکت ادعا سوء استفاده توسط اندرسون – بیشتر سابق-بازیکنان فوتبال و کشتی گیران. او گفت: آنها ترس از آنچه اتفاق می افتد می تواند به موقعیت خود در تیم و یا در مدرسه اگر آنها گزارش آنچه او به آنها.

“به مردان در 30s خود را به 60s وجود دارد شرم واقعی در ارتباط با این” او گفت:. “بیشتر صحبت نمی کنم چرا که آنها نگران بودند و او نمی خواهد حذف آنها را به بازی. و اگر شما پاک نمی شود توسط دکتر خود را از دست بدهند ورزشی کمک هزینه تحصیلی. او فوق العاده ای کنترل. این در پسران و مردان جوان قرار گرفتند و این مسائل دانستن است که اگر آنها هر چیزی گفت آنها از ترس او مقابله به مثل است.”

مردانه خواست این دانشگاه را به اطمینان حاصل شود که مقتولین یک شخص ثالث بی طرف یا اجرای قانون و یا خدمات مشاوره تماس بگیرید به بحث در مورد آنچه به آنها اتفاق افتاده است. او گفت که او نگران است که این مدرسه از خواست مردم برای رسیدن به طور مستقیم از طریق خط تلفن.

“تجربه من این بوده است که خیلی بیشتر در مورد مسئولیت حفاظت از کمک به قربانیان” منلی گفت. “این واقعا مهم است که یکی از بزرگترین دانشگاه های آن و درمان این افراد نه به عنوان دشمنان بلکه به عنوان افرادی که مجروح شده است و شایسته حمایت است. ترس من این است که اتفاق نمی افتد.”

این دانشگاه گفت: جولای 2018 شکایت از یک دانشجوی سابق ورزشکار که نوشت به مدیر ورزشی Warde مانوئل ادعا سوء استفاده توسط Anderson در طول امتحانات پزشکی در اوایل 1970s.

فیتزجرالد گفت که او نیز نمی تواند پاسخ به سوال در مورد دامنه تحقیقات پلیس از جمله این که آیا محققان بررسی اندرسون استعفای عنوان رئیس خدمات سلامت در سال 1980 و یا بازنشستگی خود را در سال 2003.

دانشگاه اداره پلیس مراجعه کننده AP به دانشگاه بخش عمومی ایمنی و امنیت برای سوال در مورد بررسی است. یک سخنگوی بخش را بلافاصله بازگشت یک ایمیل با سوالات خاص در مورد بررسی است.

Washtenaw County دادستان برای اولین بار دریافت شده از اداره پلیس گزارش در اواخر ماه آوریل یا اوایل ماه مه سال 2019 گفت: Steven هیلر دستیار رئیس تعقیب وکیل.

دادستان به این نتیجه رسیدند که در تابستان که هیچ اتهامات جنایی می تواند مجاز به دلیل اولیه مشکوک فوت کرده است و هیچ یک از جرائم شد در میشیگان شش سال اساسنامه محدودیت هیلر گفت: پنج شنبه.

دانشگاه گفته بود روز شنبه در بیانیه ای که آن را ساخت اطلاعات عمومی پس از تعيين روز سه شنبه توسط دادستان که هیچ اتهامات جنایی مجاز خواهد بود. فیتزجرالد مراجعه کننده سوال در مورد اختلاف به شهرستان دادستانی و بلافاصله پاسخ به سوالات اضافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *