Nirbhaya محکوم Vinay Sharma موی سر در برابر دیوار زخمی می شود

دهلی نو فوریه 20

یکی از چهار مرگ-ترافیکی در Nirbhaya باند تجاوز به عنف و قتل, Vinay شارما مجروح خود را با کوبیدن سر خود را در برابر یک دیوار سلول خود در Tihar زندان بردند.

حادثه اتفاق افتاده در زندان شماره 3 در روز یکشنبه بعد از ظهر. او جراحات جزئی و تحت درمان قرار گرفت در محل زندان آنها گفت.

به گفته مقامات زندان, Vinay تا به حال به طور خلاصه به خوردن را متوقف. “او تحریک پذیر در طبیعت و عمل متفاوت از سه تن دیگر از محکومان. طبیعت او این است که متفاوت از دیگر سه” گفتند.

“شارما آسیب در داخل سلول خود را پس از او ضرب دیده است سر خود را در برابر یک دیوار در بعد از ظهر یکشنبه. در حالی که او در آن پرسنل امنیتی او را دیدم او را متوقف کرد و بلافاصله به نام پزشکان” یک مقام ارشد زندان های رسمی گفت.

یک دادگاه دهلی روز دوشنبه دستور داد که Mukesh کومار سینگ (32), Pawan گوپتا (25), Vinay Kumar Sharma (26) و آکشی کومار (31) – چهار مجرم در Nirbhaya تجاوز گروهی و قتل بود به دار آویخته شد در ساعت 6 صبح در مارس 3.

دادگاه مطلع شد که Vinay بود در اعتصاب غذا در Tihar زندان اما او بعد از آن کوتاه آمد. آن را کارگردانی زندان سرپرست به مراقبت های مناسب از Vinay طبق قانون.

Vinay وکیل گفته بود دادگاه که محکوم شد, تجاوز در زندان بود و آسیب به سر, و اضافه کرد که او درد و رنج از حاد بیماری روانی و از این رو این حکم نمی تواند انجام شود.

دادگاه را رد کرده و در زمینه “بیماری های روانی” گفت: این موضوع مطرح شد قبل از دادگاه راس و آن را رد کرد و این درخواست بر اساس گزارش های ارائه شده توسط پزشکان که گفت: محکوم شد “روانی خوب تنظیم شده” و “وضعیت عمومی درخواست پایدار است”.

با توجه به منابع تاریخ اعدام نزدیک شدن سلامت روانی از چهار مجرم است که به طور منظم بررسی توسط پزشکان است.

همه آنها در حال نگهداری در زندان شماره 3 در سلول های جدا و در حال نظارت دور ساعت ارشد زندان رسمی گفت.

حکم مرگ بودند قبلا صادر شده در ژانویه 7 و اعدام شد و بعد از آن به تعویق افتاده دو بار — در ژانویه 17 و 31 ژانویه ، PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *