نیوزیلند اطفال به تیم ملی شروع آموزش این هفته: NZC

Wellington, جولای 13

نیوزیلند بالا اطفال را به بازگشت به تیم ملی آموزش در کشور را بالا عملکرد مرکز لینکلن در این هفته پس از یک استراحت طولانی مدت ناشی از Covid-19 بیماری همه گیر.

در بیانیه صادر شده در دوشنبه, New Zealand Cricket (NZC) اعلام کرد که شش اردوگاه ملی انجام خواهد شد در چند ماه آینده.

“نیوزیلند برتر مرد و زن و اطفال را به بازگشت به تیم ملی آموزش در NZC عملکرد بالا در مرکز لینکلن در این هفته در اولین شش ملی اردوهای برنامه ریزی شده برای ماه های زمستان آینده” خواندن انتشار از NZC.

“جزیره جنوبی و ولینگتون بر اساس GETSMART و سفید سرخس را آموزش در Canterbury hub این هفته در حالی که بزرگتر دوم اردوگاه برای بازیکنان بیشتر شمالی آغاز خواهد شد در خلیج بیضی شکل در کوه Maunganui از ژوئیه 19” به آن اضافه شده است.

بعد نیوزیلند تیم زنان توییتر رسمی رسیدگی ارسال شده عکس بازیکنان آموزش در لینکلن.

“ما در حال بازگشت! ما 1st پست مستند اردوگاه در جریان است در لینکلن. بازیکنان از @cricketwgtn, @CanterburyCrick و @OtagoVolts حضور اولین اردوگاه با @aucklandcricket, @ndcricket و @CDCricket بازیکن گرفتن مجموعه به صورت یک اردوگاه هفته آینده در @BayOvalOfficial #CricketNation” اعلام کرد این صدای جیر جیر.

نیوزیلند شده است در میان حداقل تحت تاثیر این بیماری همه گیر مدیریت برای حفظ مورد شمارش تا کمی بیش از 1500, از جمله بیش از 1400 بهبود.

این Covid-19 مرگ و میر در کشور می ایستد در 22 در این نقطه است.

بین المللی کریکت گرفته گام های کوچک نسبت به از سرگیری با انگلستان و غرب هند درگیر در یک سری تست در حال حاضر. استرالیا اطفال را نیز آغاز آموزش. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *