نیوزیلند اطفال شروع پیراهن آموزش در عملکرد مرکز لینکلن

Wellington, جولای 13

نیوزیلند بالا اطفال بازگشت به تیم ملی, آموزش در روز دوشنبه در این کشور با کارایی بالا در مرکز لینکلن پس از یک استراحت طولانی مدت ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

در بیانیه صادر شده در دوشنبه, New Zealand Cricket (NZC) اعلام کرد که شش اردوگاه ملی انجام خواهد شد تا سپتامبر. کریکت فعالیت در نیوزیلند آمد به توقف در اواخر ماه مارس با توجه به همه گیر مرگبار.

“نیوزیلند برتر مرد و زن و اطفال را به بازگشت به تیم ملی آموزش در NZC عملکرد بالا در مرکز لینکلن در این هفته در اولین شش ملی اردوهای برنامه ریزی شده برای ماه های زمستان آینده” خواندن انتشار از NZC.

“جزیره جنوبی و ولینگتون بر اساس GETSMART و سفید سرخس را آموزش در Canterbury hub این هفته در حالی که بزرگتر دوم اردوگاه برای بازیکنان بیشتر شمالی آغاز خواهد شد در خلیج بیضی شکل در کوه Maunganui از ژوئیه 19” به آن اضافه شده است.

مرد بازیکنان که روت در روز دوشنبه بودند تام Latham, هنری Nicholls, مت هنری و Daryl Mitchell. کاپیتان کین ویلیامسون خواهد بود بخشی از دسته ای است که شروع به آموزش در هفته آینده در کوه Maunganui.

نیوزیلند تیم زنان توییتر رسمی رسیدگی ارسال شده عکس بازیکنان آموزش در لینکلن. مردان از بازیکنان تیم آموزش دیده در نیمه دوم از روز است.

“آن را به خوبی برگشت. این گفتگوی بورسی (با هم تیمی) است که همیشه سرگرم کننده خوب” گفت: معاون کاپیتان و همه طفیلی امی Satterthwaite پس از تیم زنان جلسه آموزشی.

نیوزیلند شده است در میان حداقل تحت تاثیر این بیماری همه گیر مدیریت برای حفظ مورد شمارش تا کمی بیش از 1500, از جمله بیش از 1400 بهبود.

این COVID-19 مرگ و میر در کشور می ایستد در 22 در این نقطه و آن را برداشته است بسیاری از محدودیت های که در محل قرار داده شد که این بیماری همه گیر برای اولین بار شکست.

بین المللی کریکت گرفته گام های کوچک نسبت به از سرگیری با انگلستان و غرب هند درگیر در یک سری تست در حال حاضر. استرالیا اطفال را نیز آغاز آموزش.

نیوزیلند اولین کمپ در لینکلن را دریافت کنید بیش در جولای 16. از آن خواهد شد به دنبال در اردوگاه های آموزشی در ماه اوت (10 تا 13) و سپتامبر (تاریخ هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت).

نیوزیلند اردوگاه های آموزشی برنامه:

لینکلن:

اردوگاه 1: جولای 13-16

اردوگاه 2: اوت 10-13

کمپ 3: اوایل ماه سپتامبر (تاریخ دقیق TBC)

کوه Maunganui:

اردوگاه 1: جولای 19-24

اردوگاه 2: اوت 16-21

کمپ 3: سپتامبر 6-11. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *