سبک من تغییر نمی دهد اگر با توجه به نقش کاپیتانی خود درس در صورت عدم وجود ریشه: استوکس

در لندن ژوئن 30

ستاره همه طفیلی بن استوکس می گوید او نمی خواهد تغییر بازی خود را با رویکرد حتی اگر او دست انگلستان کاپیتانی خود درس در غیاب منظم کاپیتان جو Root برای تست سری بازکن در برابر غرب هند.

معاون کاپیتان استوکس است که این باورند به جای ریشه است که در نظر گرفتن مرخصی با همسر خود را برای تولد فرزند دوم خود را برای این آزمون برای اولین بار در ساوتهمپتون از جولای 8.

“من امیدوارم که من همیشه سعی کنید به مجموعه ای به عنوان مثال از نظر نگرش و تعهد اگر من مسئول هستم که نمی خواهید به تغییر راه که من در مورد همه چیز,” استوکس به نقل از به نقل از بی بی سی.

استوکس به حال فوق العاده اجرا در یک سال گذشته به عنوان او کمک انگلستان به جام جهانی, پیروزی نهایی و نقش کلیدی در سمت خود خیره خاکستر پیروزی بر استرالیا در Headingley.

29 ساله که در بازی های برگزار شده است 63 آزمون از سال 2013 می گوید: مثبت تحت تاثیر رفتار خود در این زمینه و ادامه خواهد داد.

“در شرایط چگونه من می خواهم به تحت تاثیر قراردادن بازی من سعی کنید به اثر مثبت داشته و با توپ و یا خفاش در دست من است. بدون توجه به آنچه من در شرایط انتخاب چه چیزی برای انجام در یک وضعیت آن همیشه مثبت مسیر” دورهام همه طفیلی گفت.

اگر استوکس داده شده است که کاپیتانی خود درس او خواهد بود اول همه طفیلی پس از اندرو Flintoff به رهبری انگلستان و 81st کاپیتان کلی.

او نام معاون کاپیتان در سال 2017 اما او از دست داده و موقعیت پس از بریستول, کلوپ شبانه, حادثه که در آن سال.

“گرفتن این فرصت را به کاپیتان انگلستان یک افتخار بزرگ — حتی اگر آن را تنها یک بار شما هنوز هم می توانید می گویند: “آره من کاپیتان انگلستان’.

“این یک افتخار بزرگ برای فکر کردن در مورد چیزی است که من واقعا به دنبال به جلو به صورتی که فرصت خود را, اما همچنین در همان زمان من می دانم که من تنها پله در یک بازی به دلیل جو وضعیت شخصی.”

استوکس ندارد تجربه منجر به یک طرف اما می بانک در حمایت از بازیکنان با تجربه.

“ما واقعا با بچه های با تجربه در این زمینه که من می توانید استفاده کنید. من می خواهم به فکر می کنم که من کاملا باز کاپیتان و نمی خواهم به فکر می کنم که من در راه است,” او گفت:.

“وجود دارد 11 بچه ها در این زمینه پس چرا 10 نظرات دیگر در چیزی است که شما در حال فکر کردن در مورد؟” — PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *