دوست من گراهام دیویس درگذشت بیش از حد جوان است. او سزاوار یک عمر است.

نظر

آخرین گفتگو با گراهام دیویس پر بود از چیزهایی که نمی گفت.

من تا به حال نوشته شده از یک ستون در مورد هفته اول coronavirus همه گیر شده و آن را به توییتر: “من در تلاش هستم با این – از آن شده است یک هفته و زندگی به عنوان ما می دانیم که آن را برای آینده قابل پیش بینی. من نوشت: این را امتحان کنید به نظر من قرار دادن در اطراف آن, و من امیدوارم که این کمک می کند تا شما کمی بیش از حد.”

گراهام پاسخ به متن به تویت به Facebook posts — تا به حال پراکنده است برای چند ماه گذشته اما او در پاسخ به این یکی. “تغییرات در زندگی برای بسیاری از مردم هر روز در راه های بسیاری است هر چند. گاهی اوقات احساس می کنم مثل ما از دست دادن بینایی است که مجموعه ای در برابر حماسه تغییر – به یاد داشته باشید که چگونه عجیب و غریب آن بود که دنیای من تغییر کرده بود زمانی که پدرم فوت کرد زمانی که هیچ کس دیگری را تحت تاثیر قرار.”

“این یک قطعه بزرگ و منظورم به استدلال می کنند با آن” او اضافه کرد که او unswervingly وفادار است. “من فقط می خواستم به پرتاب که در خارج وجود دارد. من واقعا نمی تواند راه رفتن در حال حاضر پس از embolisms که فکر کنم.”

چه گراهام نمی گویند این است که او در مبارزه برای زندگی خود را در تخت بیمارستان در DMC کمتر از یک مایل از آپارتمان من در تلاش برای بهبود یافتن از جراحی به آدرس آخرین عوارض از مرحله IV سرطان روده بزرگ است.

آنچه که من می گویند که من فکر می کردم او به من نوشت که ستون که ناگهانی تنظیم به محدودیت های که قبلا غیر قابل تصور زندگی تنگ شده از بی حد و حصر افق به ساخت تونل بود چیزی مانند تنظیم مجبور بر گراهام در شروع بیماری خود را.

تفاوت در این است که من انتظار می رود برای زندگی است. اما آیا گراهام.

گراهام دیویس 33 بود هنگامی که او درگذشت در مارس 26, 2020, هشت روز بعد از آن که توییتر, تبادل, چهار روز پس از آخرین ما آنلاین مسابقه چیزهای بی اهمیت (او برنده را در برابر هشت بازیکن که نمی باید مرحله IV سرطان) چهار ماه پس از تشخیص او پنج ماه پس از عروسی خود را. او جان سالم به در با همسر و شریک زندگی از 12 سال راشل Frierson; مادرش امی Neindorf و ناپدری لین; برادران خود ایان و Arie شرکای خود جن و ویدیا; و او را ستایش بولداگ Dingell به نام بعد از بله که Dingell یکی از گراهام اولین کارفرمایان است. او predeceased توسط پدرش کورتیس دیویس که او هر روز از دست رفته.

گراهام بود فوق العاده. به همین دلیل است که من واقعا نیاز به این ستون سمت راست. “واقعا ؟ این است ؟ Wow” من می توانید تصور کنید که او گفت: از یک sub-par ارائه شده است. “منظورم این است که شما نوشت: یک ستون در مورد چقدر شما متنفر روز افتتاحیه.”

بنابراین در اینجا چیزی است که من می خواهم به شما بگویم در مورد من دوست گراهام.

گراهام می دانستم که بیشتر در مورد سیاست از هر کسی که من می دانم. او می دانست که بیشتر در مورد بسیاری از چیزها را از بسیاری از مردم است. چند سال قبل وقتی که من خرید به جای من پاره وسایل آشپزی نچسب از جنس استیل ضد گراهام به حال چند توصیه — او استفاده می شود برای فروش وسایل آشپزی. یک سال پیش زمانی که من تجویز یک داروی جدید برای یک وضعیت مداوم او آماده بود تا در مورد عوارض جانبی — او با استفاده از یک داروخانه tech. من می توانم متن گراهام از هر فرودگاه در قاره ایالات متحده و او می تواند به من مستقیم به راحت ترین کافی شاپ های شگفت انگیزی از مهارت های مفید. منابع نشان می دهد که او کسی است که تدریس اواخر در کنگره ایالات متحده جان Dingell به استفاده از توییتر. گراهام سفر گسترده به عنوان خوانده شده به طور گسترده ای عمیقا فکر و می خواستم برای به اشتراک گذاشتن همه آن را با بقیه از ما.

من می خواهم توضیح برخی از نظریه من تا به حال در مورد چگونه رویدادهای سیاسی را گشوده و او می خواهم به گوش, نیمه صبورانه نیمه نا امید است که من تا به سرعت پس از آن به سرعت تکان دادن سر خود را — “نه من فکر نمی کنم” — و دوباره قاب سوال با چند کلمه است که همواره در تغییر افکار من.

زمانی که من اشتباه بود, او هرگز اجازه دهید من آن را فراموش کرده ام — “شما فکر می کنید بیل Schuette یک نامزد خوب,” او می خواهم تطبیق ماه پس از دادستان کل سابق را از دست داده 2018 فرمانداری انتخابات به گرچن Whitmer. او فوق العاده از لبخند شیرین و باز آیا ابراز حسن نیت و دوستی و یا حذف یک کاملا deadpan evisceration برخی بیچاره سیاستمدار.

گراهام می دانستم که از سنین پایین است که او می خواست می شود در ارتباطات سیاسی است و نه چیزی بیشتر کودکان می شود. اما حتی به عنوان یک کودک گراهام بود preternaturally به خوبی مطلع است. زمانی که او بود شاید 10 او به عنوان قاضی لنس Ito برای هالووین. او فرود آمد و او اولین فرفره سیاسی comms راست خارج از دانشگاه تبدیل شدن به دولت اولین مدیر جدید رسانه های رژیم صهیونیستی است. جنیفر Granholm یک پست که در آن او ایجاد برخی از دولت اول حساب های رسانه های اجتماعی.

او رفت و به کار سیاسی در روابط عمومی شرکت Truscott Rossman باز شدن آن برای اولین بار دیترویت در سال 2013 پس از آن برای راه اندازی شرکت شخصی Collage.com قبل از دیترویت شهردار مایک دوگان اغوا او بازگشت به سیاست است. پس از کار بر روی دوگان را تا سال 2017 دوباره انتخابات منصوب شد شهردار و کارکنان به عنوان مدیر ارتباطات سال گذشته است. (پس از گراهام شروع به کار برای شهرستان ما را متوقف صحبت کردن در هر روز; هنگامی که یکی از شما این است که یک خبرنگار و آثار دیگر در تالار شهر تعداد زیادی از خاک می شود از حد.)

شاعر خلیل جبران نوشت که کار عشق ساخته شده قابل مشاهده است. بود که گراهام. او عاشق دیترویت. متولد در میلفورد خانواده اش ریشه در دیترویت و او تنظیم مناظر خود را دائما در بهبود زندگی برای همه کسانی که زندگی در درون مرزهای آن. دیترویت شد و کار خود را و آن را نیز خانه خود را.

در ماه نوامبر گراهام ازدواج با عشق از زندگی خود راشل Frierson. آنها در دانشگاه ایالتی میشیگان; او به استقبال او با آوردن نوشابه های انرژی زا به کلاس. او می خواهم او را بگیر تا در خواندن او نشده بود به پایان رسید, پس, پشتکار که او زخم با درجه بالاتر. برای یک سال راشل می گوید آنها flirted; سپس آنها شد هر یک از دیگر همه چیز است. آنها به اشتهای سیری ناپذیر برای اکتشاف و سفر به مکان هایی مانند توباگو و تایلند, اما آنها کمتر مجذوب آخر هفته سفر به عادی وزارت امور خارجه پایتخت. من تحسین چگونه به خوبی از آنها استفاده می شود وقت خود ارزش آنها قرار داده شده در دانش و ماجراجویی است.

آنها با هم برای 12 سال است. آنها سزاوار برای یک عمر.

او تشخیص داده شد در آذر چند هفته پس از او و راشل در بازگشت از ماه عسل در جنوب شرقی آسیا. او فکر او می خواهم برداشت تا مشکلات معده. این سرطان است. به ظاهر یک شبه من استوار ساخته شده است دقت مرتب دوست شد لاغر و ریز اندام, با ریش کامل است که او منفور است. اما او هرگز متوقف گراهام.

من می توانم به شما بگویم یک هزار بیشتر داستان در مورد دوست من اما هیچ یک از آنها را انتقال آنچه که در قلب هر از دست دادن: این فرد در اینجا بود. در حال حاضر او رفته است.

آنچه باعث می شود او را ویژه, چه چیزی باعث مرگ او قابل توجهی در یک زمان هنگامی که بسیاری از ما در حال از دست دادن بسیار است که عزیز ؟ زمانی که هیچ یک از ما می دانیم که آنچه ما جهان را مانند هفته آینده و یا ماه آینده ؟

هیچ چیز. و همه چیز.

ما همه فوق العاده است. ما همه را دوست داشت. غم و اندوه و از دست دادن معنی چیزی متفاوت به ما در حال حاضر — آن است که آیا عزاداری چگونه تغییر کرده است زندگی در جهانی همه گیر و یا آنچه که ما از دست داده اند به عنوان یک شهرستان به دلیل یک مطلب فوق العاده ای در فرد از بین رفته است.

روز سخت را پیش رو دارد و بدون از دست دادن ناچیز است. ما باید به یاد داشته باشید که آنچه ما از دست داده ایم و حتی در میان حماسه را تغییر دهید. ما باید به یاد داشته باشید مردم ما عشق است.

راشل Frierson در حال جمع آوری پول برای کمک هزینه تحصیلی در دیویس’ افتخار است. آن را پشتیبانی می کند دیترویت دانشجو با علاقه به سیاست است. جزئیات بیشتر در اینجا: gf.من/تو/xtddud.

نانسی Kaffer است که مطبوعات آزاد و مقاله نویس. او نتواند او را دوست. زیادی است. تماس با ما: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *