میشیگان منتشر شده طرح K-12 مدرسه reopenings: چه آن را مانند نگاه

میشیگان K-12 مدرسه باید در محل قرار داده گسترده طرح ایمنی قبل از آنها بازگشایی در پاییز به فرد آموزش Gov. گرچن Whitmer اعلام کرد بعد از ظهر سه شنبه در ارائه 63 صفحه گزارش.

امنیت پروتکل های متفاوت بر اساس وضعیت بیماری همه گیر کوروناویروس در یک منطقه جغرافیایی ،

“این الزامات و توصیه های همیشه نمی خواهد بود آسان به پیاده سازی اما آنها کاملا ضروری است” Whitmer گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه. “این اقدامات طراحی شده برای افزایش احتمال نگه داشتن میشیگان مدارس باز است.”

Whitmer گفت: دولت خواهد ارائه $256 میلیون در یک مدرسه جدید بودجه برای کمک به جبران هزینه های COVID-19 امداد.

اقدامات سختگیرانه ممکن است موظف در مناطق پرجمعیت مانند مترو دیترویت در حالی که آنها را صرفا توصیه می شود در مکان های که در آن ویروس است که کمتر فعال مانند فوقانی شبه جزیره. وضعیت جغرافیایی منطقه منوط به تغییر به عنوان ویروس می شود بیشتر یا کمتر فعال است.

این طرح با عنوان MI مدارس امن بازگشت به مدرسه راه محدود در شخص راهنما در هنگام موارد بسیار بالا است. به عنوان بخش عمده ای از دولت می ایستد وجود دارد تعدادی از محدودیت های است که می باید در محل قرار داده. کسانی که عبارتند از:

  • کارکنان و معلمان را مجبور به پوشیدن ماسک صورت در تمام زمانها.
  • همه دانش آموزان را مجبور به پوشیدن ماسک صورت در راهروها و فضاهای عمومی و اتوبوس. هر دانش آموز را مجبور به استفاده از ضد عفونی کننده دست قبل از وارد شدن در اتوبوس.
  • دانش آموزان در کلاس 6 تا 12 را مجبور به پوشیدن ماسک صورت در همه زمان ها; دانش آموزان جوان نمی خواهد مجبور به پوشیدن ماسک صورت در کلاس های درس.
  • این امر می تواند توصیه می شود که میز قرار می گیرد شش فوت از هم جدا و دانش آموزان و معلمان فاصله اجتماعی حتی در کلاس درس.
  • مدارس را مجبور به کار با ادارات بهداشت محلی در پروتکل های غربالگری.
  • هیچ سرپوشیده با مجامع دانش آموزان از بیش از یک کلاس درس می شود مجاز است.
  • این امر می تواند توصیه می شود که بسیاری از وعده های غذایی بود خدمت در کلاس درس و یا در خارج از منزل. این امر می تواند توصیه می شود که زمان غذا خواهد بود مبهوت اجازه می دهد تا اجتماعی فاصله در کافه تریا اگر آن مورد استفاده قرار گرفت.
  • دو و میدانی را به دنبال MHSAA راهنمایی ها و قوانین. تماشاگران اجازه داده می شود اگر آنها با پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله.

به عنوان تعدادی از موارد کاهش و Whitmer باز می شود تا دولت بیشتر چیزهایی که مدارس باید ضامن را از الزامات مورد نیاز برای قوی توصیه به صرفا توصیه.

بیشتر: Whitmer اشکال پانل برای کشف کردن راه برای بازگشایی مدرسه در پاییز

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. Whitmer می گوید مدارس را بازگشایی این سقوط برای فرد در یادگیری

در علاوه بر این به راه Whitmer همچنین یک فرمان اجرایی را امضا الزامی مدارس قرار دادن یک برنامه واکنش در محل.

“ما دانش آموزان ، والدین و مربیان را ساخته اند باور نکردنی فداکاری در نبرد ما با COVID-19,” Whitmer در بیانیه ای گفت. “با تشکر از اقدام تهاجمی علیه این ویروس معلمان که راه های خلاق خود را برای رسیدن به دانش آموزان و قهرمانان در خط مقدم من خوشبین هستم که ما را به فرد آموزش در پاییز. MI SafeSchools بازگشت به مدرسه نقشه راه کمک خواهد کرد ارائه مدارس با هدایت آنها نیاز به آنها را تصویب سختگیرانه اقدامات ایمنی به ادامه حفاظت از مربیان دانش آموزان و خانواده های آنان است.”

در ماه مه Whitmer منصوب 20-فرد بازگشت به یادگیری شورای مشورتی به منظور توسعه بهترین شیوه برای مدارس بازگشت در میان همه گیر.

“این پنل را با استفاده از یک data-آگاهانه و مبتنی بر علم با رویکرد ورودی از اپيدميولوژيستها برای تعیین اگر هنگامی که و چگونه دانش آموزان می توانند به مدرسه بازگشت این سقوط و چه آن را مانند نگاه” Whitmer گفت: زمانی که او اعلام کرد این گروه ممکن است 15.

این گروه شامل یک دانشجو به عنوان به خوبی به عنوان خط مقدم مربیان, مدیران و مقامات بهداشت عمومی. Skillman مدیر عامل بنیاد تونیا آلن ریاست کمیته.

“همه ما در بازگشت به یادگیری شورای مشورتی به اشتراک گذاری تعهد به ازدواج با علم و شواهد و عملی و نیازهای محلی برای اطمینان از سلامت و ایمنی دانش آموزان ما و مربیان” آلن در بیانیه ای گفت. “ما هوشیار باشند و انعطاف پذیر کمک به اطمینان از ایمنی پروتکل ها در محل در هر میشیگان مدرسه.”

Whitmer دستور مدارس بسته مارس 16 و در 30 آوریل او دستور داد آنها را به ماندن بسته برای بقیه 2019-20 سال تحصیلی.

تماس جان عاقلانه: 313-222-6825 یا [email protected] در توییتر @jwisely. تماس با دیوید جسی: 313-222-8851 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @reporterdav

.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *