میشیگان فوتبال می افزاید: یکی دیگر از چهار ستاره linebacker در Jaydon هود برای 2021

Michigan football فقط اضافه شده یکی دیگر از چهار ستاره linebacker به آن 2021 استخدام در کلاس

یک روز پس از تاریخ Colson تعهد فورت لادردیل (فلوریدا) سنت توماس آکویناس linebacker Jaydon هود برداشت Wolverines اعلام تصمیم خود را از طریق توییتر.

هود ذکر شده در 6-پا-1 و 212 پوند است شماره 298 کلی چشم انداز و شماره 11 در داخل linebacker با توجه به 247Sports کامپوزیت رتبه بندی.

تعهد خود را می آید در مدت کوتاهی پس از او نام خود را در مدارس برتر 10: Michigan, کنتاکی, Virginia Tech, مینه سوتا, Louisville, South Florida, غرب ویرجینیا, واندربیلت, کارولینای جنوبی و میامی است. او همچنین برگزار می شود ارائه می دهد از آلاباما ایالتی فلوریدا و دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا.

ساختمان برای سال 2020: میشیگان است که به دنبال جدید “ادم خائن و بدنهاد” در دفاع.

این بیماری همه گیر کوروناویروس: میشیگان رئیس جمهور: هیچ فوتبال در پاییز اگر دانش آموزان نیست در پردیس

NFL-محدود? وینسنت خاکستری به نظر می رسد مانند میشیگان بزرگ بعدی CB

هود دوم چشم انداز از سنت توماس آکویناس — ملی نیروگاه های سابق میشیگان quarterbacks جیک Rudock و جان O’Korn حضور داشتند — به ارتکاب به میشیگان 2021 کلاس. سه ستاره cornerback Ja’Den McBurrows متعهد به Wolverines در آوریل 24.

قبل از این تعهدات توسط هود و Colson این Wolverines تا به حال هیچ چهار ستاره دفاعی تعهدات در 2021 کلاس. هود هفتم بالاترین-رتبه چشم انداز در یک کلاس 15.

میشیگان اضافه کرده است 13 تعهدات از شیوع کروناویروس آغاز شد و در اواسط ماه مارس و تعطیل کردن همه در شخص استخدام.

تماس با جبار سنگ در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @orion_sang. جزئیات بیشتر در میشیگان Wolverines و ثبت نام برای ما Wolverines عضویت در خبرنامه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *