Michigan football 16-1 شانس را به نفع خود بزرگ ده; Michigan State football ذکر شده در 100-1

Michigan football شکست داد, ایالت میشیگان در سه چهار فصل, اخیرا توسط یک 44-10 حاشیه در آن آربور. اسپارتها رفت و در پایان 4-5 در ده در حالی که Wolverines به پایان رسید 6-3 اما هنوز هم نمی تواند به گذشته ایالتی اوهایو.

لاس وگاس انتظار بیشتر از این فصل است.

با توجه به SuperBook ایالات متحده آمریکا U-M ذکر شده است در 16-1 شانس را به نفع خود بزرگ ده بستن برای چهارم-بهترین ها در لیگ. MSU است 100-1 شانس در کنار غربی و پوردو. تنها تیم های پایین تر از اسپارتها در حال ایلینوی و مریلند در 300-1 و راتگرز در 1 ، 000-1.

ایالتی اوهایو منجر ده بزرگ با 2-5 شانس برای تضمین قهرمانی برای چهارمین سال متوالی و به دنبال آن Penn State و ویسکانسین (7-1). مینه سوتا همان شانس به عنوان میشیگان.

Wolverines تحت سر مربی جیم Harbaugh برای ششمین فصل را وارد کنید 2020 فصل جدید شروع کارفرمایی و پرسش به پاسخ در هر دو طرف توپ. U-M هنوز به بازی در ده بازی قهرمانی در آن نه سال وجود.

بر خلاف میشیگان اسپارتها تحت رهبری جدید در سال اول مربی مل تاکر که بیش از کلرادو پس از علامت Dantonio بازنشسته در ماه فوریه است. تاکر بود 3-6 در برابر کنفرانس دشمنان خود را تنها Pac-12 فصل به پایان رساندن دوم-به-گذشته خود را بدست آورد.

بیشتر در کالج بازگشت به ورزش:

میشیگان دو و میدانی به ارمغان می آورد سه تیم به صورت داوطلبانه تمرینات با پروتکل های

جدید MSU هنجار: شاد هوا آغوش آرنج ضربه و COVID-19 تست

CMU آگهی در دولت مک شانس

اگر نه Wolverines و نه اسپارتها می توانید بکشید یک کنفرانس قهرمانی در سال 2020 ممکن است تیم دیگری در دولت می تواند اعتصاب طلا در اواسط آمریکا در کنفرانس.

در سال دوم خود را تحت مربی جیم McElwain مرکزی میشیگان است 8-1 شانس برای برنده شدن مک با توجه به SuperBook ایالات متحده گره خورده است برای چهارم-بهترین ها در لیگ.

[ Central Michigan بازیکنان فوتبال بازگشت به دانشگاه به صورت داوطلبانه تمرینات; شترمرغ مجموعه تاریخ ]

در فصل گذشته Chippewas برداشت شد به پایان در پایین پس از یک 1-11 مبارزات انتخاباتی در سال 2018 اما به تازگی به دست آورد McElwain رهبری تیم خود را به یک مک غرب بخش قهرمانی و ظاهر در عنوان بازی.

میشیگان غربی است 12-1 شانس در حالی که شرقی میشیگان است در 80-1.

در 2019, WMU و EMU به پایان رسید 5-3 و 3 تا 5 به ترتیب در کنفرانس بازی. CMU شد 8-6 کلی و 6-2 در مک.

اوان Petzold ورزشی گزارش کارآموز در مطبوعات آزاد دیترویت. تماس با او را در [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @EvanPetzold.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *