مانوئل ‘Matty’ Moroun بحث برانگیز صاحب سفیر پل می میرد 93

مانوئل “Matty” Moroun یک دیترویت مادری لبنانی تبار که در زمان پدرش کوچک cartage کسب و کار ساخته شده و آن را به یک میلیارد دلار حمل و نقل و امپراتوری املاک و مستغلات که شامل سفیر پل و در یک زمان میشیگان ایستگاه مرکزی درگذشت یکشنبه در سن 93 با توجه به توجه داشته باشید از پسرش متی که مطبوعات آزاد به دست آمده است.

دیترویت بحث برانگیز ترین تاجر برای یک زن و شوهر از نسل Moroun را تلاش بی امان برای دفاع از خود انحصار به عنوان صاحب تنها پل عبور بین دیترویت و ویندزور منجر به بی پایان دعوای قضایی در ایالات متحده و کانادا است.

تهاجمی خود را پاسداشت از پل انحصار led مجله فوربس در سال 2004 دوبله او را “ترول زیر پل.” اما فوربس نیز در لیست Moroun در میان ثروتمندترین آمریکایی ها اخیرا برآورد ثروت خود را در 1.7 میلیارد دلاری به اندازه کافی خوب برای 1,415 هفتم جای خود را در لیست.

بیشتر: سفیر پل صاحب مانوئل (Matty) Moroun چشم “گرگ و میش” در تهران به عنوان پسر خود را افزایش می یابد

بیشتر: Morouns سفته بازان شبیه برندگان در دیترویت مبادله زمین به اطمینان حاصل شود FCA کارخانه شغل

Moroun مشتاق خریدار زمین در و در اطراف پل و در دیترویت صنعتی هاب یک عمل است که در نهایت هزینه او را زمانی که او خریداری توقیف میشیگان ایستگاه مرکزی را از مالیات سلب حق اقامه دعوی در اواسط 1990s. او حصار در ساختمان خالی اما ثابت شده قادر به جلوگیری از خرابکاری و نقاشی های دیواری برچسب زن از شکستن هر پنجره و تبدیل انبار به شهر بین المللی با نماد خراب کردن.

“برای من به زمین خود در دیترویت این یک نشان افتخار و آن را برای حمایت از شهر” Moroun گفت: مطبوعات آزاد در یک مصاحبه نادر در سال 2010. “ما و اقبال هستند مربوط به این شهرستان است. اگر شهر ندارد سعادت ما ندارد و هر مقدار در زمین درست است؟”

شکست خود را به انجام بیشتر با ایستگاه قطار در نهایت به دست آورد و توسط شرکت فورد موتور در ژوئن 2018 — به محور آن در آینده تحرک پردیس — برای سال های بسیاری از هزینه های او را هر چه حمایت او ممکن است لذت می برد. خود را در میدان جنگ بی پایان با رقبای کسب و کار و مقامات دولتی در آمریکا و کانادا باعث بی پایان پرونده های حقوقی. بنابراین دعوایی شد Moroun که یک دیترویت وکیل که با او sparred دوبله Moroun “یک وکیل استخدام کنند.”

“Matty Moroun شد یک موفقیت داستان” سندی Baruah, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت دیترویت منطقه ای مجلسی در بیانیه ای گفت. “متولد شده از پدر و مادر مهاجر در دیترویت او از یک مرد جوان مشغول به کار در یک محله ایستگاه گاز به فارغ التحصیلی از دانشگاه نوتردام و ایجاد یک میلیارد دلار شرکت حمل و نقل. با عبور خود را, ما خود را جشن می گیرند زندگی و خانواده او ساخته شده در دیترویت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *