برگزار شد برای آزار و اذیت جنسی برای یوتیوب بیهوده گویی علیه زن در بمبئی

بمبئی جولای 13

28 ساله دستگیر شد و در روز دوشنبه به اتهام آپلود توهین آمیز, تهدید تصویری در رسانه های اجتماعی در برابر یک زن کمدین, پلیس گفت:.

Imtiyaz شیخ که با استفاده از نمایه ‘Umesh دادا’ در یوتیوب برگزار شد از Nalasopara در پلقر منطقه پس از بمبئی پلیس سایبر شعبه در زمان suo motu cognisance از این ها میگویند.

او بازداشت شده است در بخش 354A (آزار جنسی), 294 (اعمال زشت و ناپسند و یا کلمات عمومی) از IPC و مقررات فناوری اطلاعات, قانون رسمی اطلاع داد.

عمل آمد و پس از وادودارا پلیس شهر نیز در زمان suo موتور اقدام در رابطه با سوء استفاده و تهدید تصویری که آپلود و به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی توسط Shubham Mishra.

“ما باید او را بازداشت و آغاز روند قانونی برای ثبت نام از شاه در برابر او تحت مربوطه بخش از قانون مجازات اسلامی و این قانون” گفت: آن را در توییتر.

کمیسیون ملی برای زنان (NCW) بود در روز یکشنبه نوشته شده به گجرات پلیس به دنبال اقدام علیه مردی که به باز کردن و تجاوز و تهدید به زن کمدین.

در آن نامه نوشته شده به گجرات DGP Shivanand Jha این NCW رئیس گفت: “NCW متعهد به ایجاد فضای آنلاین ایمن و اطمینان از امنیت سایبر برای زنان و مزاحمت افزایش استفاده از فضای مجازی به تحریک جنایت علیه زنان است.”

این کمیسیون به دنبال اقدام فوری علیه این مرد تحت مقررات فناوری اطلاعات (IT) عمل می کنند. آن را نیز به دنبال یک اکشن, گرفته, گزارش از گجرات پلیس در اولین. PTI/سازمان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *