لالیگا باشگاه به رزومه کامل آموزش هفته آینده

مادرید, مارس 31

لالیگا را تایید کرده اند بازیکنان اجازه خواهد داشت برای بازگشت به آموزش کامل روز دوشنبه به آنها 10 روز با هم کار کنند قبل از اینکه فصل شروع مجدد در اسپانیا در ماه ژوئن 11.

این مرحله نهایی از لالیگا را مبهوت و برنامه های آموزشی به عنوان تیم دریافت مجموعه کامل باقی مانده 11 دوره از این فصل که به پایان برسد در جولای 19.

رقابت های اروپایی از جمله لیگ قهرمانان پس از آن می تواند رزومه کاری در ماه اوت است.

“La Liga باشگاه شروع خواهد شد جمعی آموزش در جمعه, ژوئن 1,” لیگ گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

“مرحله چهارم شروع می شود که دوشنبه آینده آخرین گام در این پروتکل که منجر به باشگاه شروع رقابت در ژوئن 11.”

La Liga جمهور خاویر Tebas گفت: این طرح برای بازی به بازی هر روز. از فدراسیون فوتبال اسپانیا (RFEF) به آن اجازه در هفته گذشته برای مسابقات به صحنه در تمام روزهای هفته.

بازیکنان در اسپانیا دو بخش شروع آموزش در گروه های تا 10 از 18 مه و پس از آن 14 در مدت کوتاهی پس از ابتدا شروع کار به صورت جداگانه در زمینه آموزش از مارس 4.

لالیگا به حالت تعلیق وسایل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 12, معنی استراحت بین بازی ها توقف و راه اندازی مجدد خواهد شد و تقریبا دقیقا سه ماه.

مسابقات برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته با سویل دربی بین سویا و رئال بتیس می رود برای اولین بار بازی برگشت در ژوئن 11.

بارسلونا که در دو نقطه روشن در بالای جدول را از سر دور در رئال مایورکا در حالی که خود را نزدیک ترین رقبای رئال مادرید در خانه برابر ایبر.

مادرید را تایید لالیگا به مرحله خود باقی مانده بازی های خانگی خود را در Valdebebas زمین آموزش برای اجازه کار ساخت و ساز به جلو بروید در سانتیاگو برنابئو.

همه بازی ها برگزار خواهد شد با توجه به سخت پزشکی, پروتکل, با بازیکنان و مقامات تحت آزمایشات coronavirus روز قبل از بازی و داشتن درجه حرارت گرفته شده قبل از ورود به استادیوم.

لالیگا جدول زمانی را که شامل فصل آینده ابتدا در ماه سپتامبر وابسته است در هر دو مسیر coronavirus و ادامه داد: تصویب اسپانیایی مقامات بهداشتی.

اسپانیایی وزارت بهداشت در روز جمعه گزارش شده است 39 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در اسپانیا طی هفته گذشته در حالی که در روز پنج شنبه آن را تایید وجود نداشته است تنها یک مرگ بیش از گذشته 24 ساعت. — AFP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *