Kyrgios, Becker spar بیش از Zverev را, مهمانی, تصویری

کانبرا, ژوئن 30

Nick Kyrgios و بوریس بکر معامله توهین در رسانه های اجتماعی زیر استرالیا با انتقاد از الکساندر Zverev پس از یک ویدیو به نظر می رسد برای نشان دادن آلمان در شلوغ باشگاه با وجود Covid-19 بیماری همه گیر. ویدیو was posted on Instagram توسط طراح آلمانی فیلیپ Plein و بعد از آن حذف شده است. وجود دارد هیچ نشانه ای از زمانی که تصویری در نظر گرفته شد. Zverev در هفته گذشته گفت: او را از خود جدا پس از بازی در نواک جوکوویچ را بد بخت آدریا تور نمایشگاه مسابقات در صربستان و کرواسی بود که پس از رها متعدد بازیکنان آزمایش مثبت برای Covid-19.

Kyrgios روز دوشنبه به نام Zverev فعلی مردان جهان پلاک 7 “خودخواه” باعث ملامت از بکر. “نمی خواهم هیچ #موش! کسی گفتن خاموش همکار ورزشکار/زن هیچ دوست من! نگاه خود را در آینه و فکر می کنم شما بهتر از ما… @NickKyrgios,” بکر گفت در توییتر.

Kyrgios شد و بی درنگ در پاسخ او: “به خاطر خوبی بوریس من نه رقابت و یا تلاش برای پرتاب هر کسی زیر اتوبوس. این یک جهانی همه گیر و اگر کسی به عنوان ساده لوحانه به عنوان الکس به انجام آنچه او انجام داده است و من او را برای آن. ساده است.”

Zverev, 23 در زمان بخشی در جوکوویچ رویداد که دیدم جمعیت بسته بندی شده به غرفه در بلگراد در حالی که بازیکنان را در آغوش گرفت در خالص و بازی بسکتبال در کرواسی. آلمان گفت که او و تیم او تا به حال آزمایش منفی است. “همه ما در زندگی همه گیر به نام Covid-19! این وحشتناک است و آن کشته شدن بیش از حد بسیاری از زندگی…ما باید به حمایت از خانواده های ما و دستورالعمل ها را دنبال کنید اما هنوز هم نمی خواهم #موش @NickKyrgios,” بکر ادامه داد. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *