داعش کارناتاکا ماژول مورد: NIA فایل اتهام ورق در برابر 17 کلید توطئه گران

Mukesh Ranjan

تریبون سرویس خبری

دهلی نو جولای 13

فدرال ضد ترور کاوشگر آژانس نیا روز دوشنبه گفت: این پرونده اتهام-ورق برابر 17 کلید توطئه گران که با تشکیل یک گروه تروریستی آغاز شده توسط دولت اسلامی عراق و سوریه (داعش) تروریست ها Mehboob پاشا از بنگلور و Khaja Moideen از Cuddalore (تامیل نادو) برای تلاش خود را برای انجام فعالیت های تروریستی در کارناتاکا و تامیل نادو.

متهم افراد Mahboob پاشا Khaja Moideen نام مستعار جلال, Abdul Samad, Y Thowfeek سید علی ناواس, جعفر صادق, Abdul Shameem, عمران خان, محمد Haneef خان محمد منصور علی خان سلیم خان نام مستعار کلار سلیم حسین Shariff, اعجاز پاشا نام مستعار Ezaz پاشا Zabiulla سید Fasiur Rehaman محمد زید و M صادق متهم شده اند در بخش های مختلف از قانون مجازات اسلامی به UAPA و بازوها عمل قبل از بنگالور نیا دادگاه ویژه آژانس در بیانیه ای گفت.

به نیا گفت: این پرونده در ابتدا ثبت نام در 10 ژانویه این سال کارناتاکا پلیس و مربوط به Mehboob پاشا مقیم بنگلور که در ارتباط با Khaja Moideen و صادق Basha با تشکیل یک گروه تروریستی برای گسترش ایدئولوژی و فعالیت های داعش یک ممنوع ترور ساز و برگ در هند از طریق آن خاموش-شوت ‘Al-Hind در بنگلور’.

“آنها همدستی با دیگر شرکت متهم به افراد در خانه و Al-Hind از Mahboob پاشا در Guruppanpalya و جاهای دیگر در کارناتاکا و تامیل نادو از ماه آوریل 2019 برای انجام حملات تروریستی در جنوب هند به خصوص در کارناتاکا و تامیل نادو و برای ایجاد خلافت اسلامی در کشور” نیا گفت: در آن اتهام ورق.

در پیشبرد این توطئه Mahboob پاشا و Khaja Moideen استخدام آسیب پذیر مردان جوان با تهیه اسلحه و مهمات و مقادیر زیادی از مواد منفجره قدرتمند برای ساخت بمبهای شارژ نیا در حالی که متهم آنها را از جنگل جمع آوری مواد آموزشی برای آموزش استخدام جوان.

به نیا همچنین اعلام کرد پاداش نقدی تومان 5 لاخ برابر absconding متهم Abdul Matheen احمد Taahaa در این مورد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *