روزنامه هندی از سال 1966 بهبود از ذوب فرانسوی یخچال

لندن 13 ژوئیه

روزنامه هند نسخه با عناوین مانند “هند اولین زن نخست وزیر” با اشاره به ایندیرا گاندی در انتخابات برنده در سال 1966 بوده است که از ذوب فرانسوی یخچال از Bossons در مون بلان رشته کوه در غرب اروپا و 54 سال بعد از حال و هوایی هند سقوط هواپیما وجود دارد.

روزنامه متعلق به مانده از یک هوایی هند هواپیما که سقوط کرد در اروپا بلندترین کوه در ژانویه 24, 1966 و کشف شد توسط تیموتی Mottin اجرا می شود که در این کافه-رستوران لا Cabane du رصدخانه در ارتفاع 1,350 متر بالاتر از فرانسه رفت و آمد مکرر از Chamonix.

“آنها در حال خشک شدن اما در حال حاضر آنها در وضعیت بسیار خوب است. شما می توانید به خواندن آنها” Mottin, 33, گفت, محلی, فرانسوی, روزانه “لو Daupine Libere’ به نقل از روزنامه گاردین و دیگر سازمان ها در انگلستان.

“این غیر معمول نیست. هر بار که ما راه رفتن در یخچال با دوستان ما پیدا کردن باقی مانده از سقوط. با تجربه شما می دانید جایی که آنها هستند. آنها در حال انجام همراه با یخچال های طبیعی با توجه به اندازه خود را,” او گفت:.

هوا در هند بوئینگ 707 حال سقوط به محدوده بعد از یک کلامی کنترل پرواز miscommunication منجر به از دست دادن تمام 177 مسافر و خدمه.

نسخه ملی “هرالد” و “بار اقتصادی” در میان ده ها روزنامه های کشف شده توسط Mottin که کافه در حدود 45 دقیقه با پای پیاده از Bossons یخچال های طبیعی که در آن هواپیما پس از هیمالیا اوج Kangchenjunga مرموزی سقوط کرد بیش از 54 سال پیش.

Mottin گفت که او خوش شانس بود برای کشف مقالات هنگامی که او به دلیل یخ که در آن آنها بوده است روکشی برای نزدیک به شش دهه به حال احتمالا فقط ذوب شده است. هنگامی که مقالات باید خشک کردن آنها را به پیوستن به مجموعه رو به رشد از موارد از تصادف که Mottin قرار داده شده بر روی صفحه نمایش در کافه خود را به آن را به اشتراک با بازدید کنندگان.

از سال 2012 شده اند وجود دارد تعدادی از میبیند مربوط به سال 1966 هوایی هند سقوط در حال ظهور از ذوب شدن یخ.

در سال 2012 یک کیسه دیپلماتیک ایمیل مهر “در دولت هند خدمات دیپلماتیک پست وزارت امور خارجی”, بازیافت شد در حالی که یک سال بعد یک کوهنورد در بر داشت یک جعبه فلزی حاوی هوایی هند آرم حاوی زمرد و یاقوت کبود و یاقوت ارزش بین GBP 117,000 و GBP 230,000.

بقایای انسانی یافت شده در این منطقه در سال 2017 نیز اعتقاد بر آمده از سال 1966 تصادف و یا اینکه از یکی دیگر از هند هواپیما مالابار شاهزاده خانم که آمد در این منطقه در سال 1950. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *