هند و قزاقستان و تقویت روابط, عضویت در دست برای صلح ops

تریبون سرویس خبری

دهلی نو ژوئن 30

در نشانه ای از پا تا تعامل با کشورهای آسیای مرکزی که چین به سرعت در حال دنبال به را به آن نفوذ هند و قزاقستان تصمیم گرفته اند به institutionalise مشارکت خود در عملیات های صلح بانی بین المللی. بیش از سه روز گذشته هند را لمس پایه با سه تن از شرکای استراتژیک خود را با فرانسه به وضوح تصدیق آن است که دهلی نو از متحدان خود در منطقه است.

‘Prabal Dosti’ ابتکار

  • ارتش نگه ورزش ‘Prabal Dosti’ متناوبا در هر یک از دیگر کشور
  • در سال 2017 نسخه از تمرین نظامی برگزار شد در هیماچال پرادش

هند و قزاقستان را مشترک حافظ صلح ایجاد خواهد شد که ساخته شده توسط New Delhi. انتظار این است که تسهیلات در قزاقستان مشارکت برای صلح مرکز آموزش (KAZCENT) در آلماتی آماده خواهد شد در سه ماه. این واقعیت است که این مرکز واقع در قزاقستان وزارت دفاع نشان می دهد این کشور اعتماد در هند.

در واقع قزاقستان نظامی اولین تفرج در عملیات حفظ صلح سه سال به عقب بود در یک منحصر به فرد co-استقرار نظم با ارتش هند. قزاقستان ارتش شرکت یکپارچه شده و با یک ارتش هند گردان که مستقر در لبنان-اسرائیل مرز. دو ارتش همچنین برگزاری رزمایشهای مشترک “Prabal Dosti” متناوبا در هر یک از دیگر کشور در سال 2017 edition صحنه در هیماچال پرادش است.

قزاقستان برای سرمایه گذاری در مرز با چین است. پس از تنش با چین و هند و نیز لمس پایه با فرانسه و آلمان است. علاوه بر اعلام وام هر دو کشور نیز برگزار شد و وزارت امور خارجه رایزنی های led از سمت هند با وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shringla.

در یک علامت از حمایت هند و فرانسه وزیر دفاع فلورانس Parly به او نوشت هندی همتای Rajnath Singh و تاکید کرد که فرانسه شد هند را شریک استراتژیک خود در منطقه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *