در نظرسنجی محدود بیهار احزاب مبارزه با بیش از پاسخ به Sushant Singh Rajput مرگ

Vibha Sharma
تریبون سرویس خبری
دهلی نو جولای 31

بازیگر Sushant Singh Rajput مرگ است تبدیل به یک مسئله سیاسی میان احزاب سیاسی از جمله NDA متحدان در بیهار که در آن انتخابات به دلیل بعد از این سال.

NDA متحد LJP روز جمعه سوال چرا سانتی متر و JD-U رهبر Nitish کومار سکوت کرده بود و تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به صحبت خود ماهاراشترا همتای Uddhav Thackeray برای یک نوبت حمله به Rajput مرگ است.

LJP حتی مورد سوال انگیزه از وزیر Maheshwar Hazari که در روز جمعه ساخته شده تکان دهنده ادعا می کند در مورد راجپوت را “دختر” Rhea Chakraborty و خواستار رسیدگی بالا آژانس مرکزی.

ارشد LJP رهبر سانجی Paswan خواسته بیهار وزیر که آیا تقاضای خود را برای CBI پروب فقط برای گرفتن “منتشر شده در روزنامه” خود را به عنوان رئیس حزب Chirag Paswan بود و نه خواستار چنین بررسی است اما تا به حال نیز صحبت به ماهاراشترا سانتی متر Uddhav Thackeray.

Hazari به نام چاکرابورتی یک “قرارداد قاتل” را به عنوان به خوبی به عنوان یک “زن مار سمی”.

Hazari نیز نقل عنوان کرد و گفت: “به نظر می رسد مثل این است که یک بخشی از یک بازی بزرگ است. Sushant کشته شد و یک باند بزرگ در آن نقش دارند بنابراین مناسب بررسی دقیق باید انجام شود.”

او شده است به نام در شاه ظ توسط اواخر بازیگر بالیوود پدر در پتنا.

در واکنش به Bihar وزیر تقاضا Paswan گفت Maheswari نه تنها باید تمرکز بر گرفتن نام او در روزنامه ها چاپ می اما همچنین درخواست سانتی متر به برتری در این زمینه است. او در زمان قوی اعتراض به راه وزیر به نظر می رسد قبل از مطبوعات پس از باقی مانده ‘gayab (از دست رفته)’ به صورت 45 روز است.

“JD-U رهبر و بیهار وزیر Hazari می گوید باید وجود داشته باشد نوبت به پروب در مرگ Sushant Singh Rajput,” Paswan گفت.

“او باید بگویید چرا Nitish کومار نشده صحبت در مورد این به ماهاراشترا همتای Uddhav Thackeray.

“رئیس جمهور ما Chirag Paswan شده است به طور منظم ساخت این تقاضا که Nitish کومار باید صحبت کردن ماهاراشترا سانتی متر است. Chirag Paswan خود را به صحبت ماهاراشترا سانتی متر دو بار در مورد این مسئله

“با این حال شده است وجود ندارد و حرکت در این مسیر توسط بیهار سانتی متر است. دادن بیانیه که باید وجود داشته باشد نوبت به پروب به نظر می رسد با هدف گرفتن منتشر شده در روزنامه ها و تبلیغات

“من وزیر است که اگر او می تواند برآورده سانتی متر و یا صحبت کردن با او را در تلفن او باید به او اطلاع در مورد پیشنهاد Chirag Pawan به منظور دریافت Sushant Singh عدالت” گفت: Paswan است که معاون رئیس جمهور از LJP.

قابل توجه نه فقط LJP و Paswan اما RJD نیز همواره در خط مقدم این موضوع مربوط به Rajput که متعلق به Bihar.

BJP رهبران از جمله سابق ماهاراشترا سانتی متر Devendra Fadnavis نیز انتقاد از پلیس بمبئی در پروب مورد مرگ Rajput.

LJP ایلخانی و اتحادیه وزیر Ram, Vilas Paswan وجود دارد گفت: تا به حال شده است در یک رویارویی بین دو کشور و هیچ شاه در حال ثبت شده است و در عین حال در ماهاراشترا.

“Chirag (Paswan) سخن گفته بود به ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray که باید وجود داشته باشد یک نوبت انجام شد. تمام رهبران سیاسی خواستار آن است. آن (این مورد مربوط به مرگ Sushant Singh Rajput) باید دست به ابتکارات گفت:” یکی از رهبران ارشد از بیهار و عضو نارندرا کابینه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *