مهاجرت و نژاد برای رئیس جمهور: نامزد متفاوت در سیاست های

به عنوان یک مهاجر از لبنان که در حال حاضر زندگی در دیربورن Majed Moughni است در مورد فصاحت و بلاغت او را از شنیدن برخی از سیاستمداران در مورد متولد آمریکایی است.

او امیدوار است که نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری صحبت خواهد شد بیشتر در مورد مثبت سهم مهاجران.

“به عنوان یک مهاجر نسل اول این مهم است که ما در حمایت از یک نامزد است که درک مبارزات که مهاجران چهره” Moughni, 49, گفت:. “که نامزد است به دانستن تاریخ است که کشور ما تاسیس شد و در یک کشور است که با آغوش باز استقبال کسانی که تا به حال هیچ جایی به نوبه خود یک کشور است که پذیرش این پناهندگان که فرار کرد جنگ زده کشور, یک کشور که پذیرفته درخشان ترین و بهترین. … من می خواهم یک نامزد است که دیدن دیگر مهاجران به عنوان یک نفع و نه یک بار.”

به عنوان 10 مارس اولیه در میشیگان روش های مهاجرت تبدیل به یک ستیز موضوع این فصل انتخابات با نامزدهای دموکرات مخالفت با سیاست های مهاجرتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که سخت مهاجرت و کاهش جریان پناهندگان و مهاجران.

در خود دولت از آدرس اتحادیه در این ماه ناروا سخن گفت در طول در مورد مهاجران اغلب مراجعه به آنها را در راه منفی. او با استفاده از عبارت “جنایی بیگانه” و “بیگانه غیر قانونی” 10 بار در, با توجه به کاخ سفید متن سخنان خود توصیف آنها به عنوان خشونت و تهدید به امنیت عمومی. او لعنتی برخی از دموکرات ها برای نظرات خود را در مهاجرت کرد و گفت آنها می خواهند برای کمک به مهاجران مستند نشده دریافت مراقبت های بهداشتی و حمایت از پناهگاه شهرستانها که محدود کردن همکاری با یخ.

بیشتر: 13 مهاجر بچه ها جدا از خانواده ها می رسند در میشیگان

بیشتر: مایک بلومبرگ توسعه به عربی آمریکایی مسلمانان در میشیگان برانگیخته بحث

“اگر مجبور مالیات دهندگان آمریکایی به ارائه رایگان نامحدود, بهداشت و درمان, به بیگانگان غیر قانونی منصفانه به شما و سپس ایستاده با رادیکال چپ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما اگر شما بر این باورند که ما باید دفاع آمریکا بيماران و آمریکا سالمندان و سپس ایستاده و با تصویب قانون منع رایگان دولت مراقبت های بهداشتی برای بیگانگان غیر قانونی.

“متأسفانه بسیاری از شهرستانها وجود دارد در امریکا که در آن سیاستمداران رادیکال را انتخاب کرده اند به ارائه پناهگاه برای این جنایتکار غیر قانونی بیگانگان” نسبت ناروا گفت.

یک بررسی انجام شده در ماه گذشته توسط سه دانشگاه از جمله اوکلند در دانشگاه میشیگان نشان داد که اکثریت رای دهندگان ثبت شده در میشیگان رد از چه تهمت است که اداره مهاجرت با 52.6% انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن در مسائل مربوط به مهاجرت و 40.2% تصویب.

تفاوت میان دموکرات ها

در حالی که نامزدهای دموکرات در مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن تن و بسیاری از مواضع خود را وجود دارد برخی از تفاوت های میان نامزدها.

سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن به عنوان مثال نامیده اند decriminalizing عبور از مرز بدون مجوز ساخت آن را مدنی ضمن به جای جنایی مهم است. این مسئله آمد تا در طول بحث ریاست جمهوری در ماه جولای در دیترویت.

در مقابل جو بایدن سناتور. ctq از مینه سوتا, مایکل بلومبرگ و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg مخالفت زدایی و زده اند بیشتر محافظه کار تن در کمپین بلیزرز.

“من نمی پشتیبانی از باز کردن مرزها و به سادگی خلاص شدن از این اساسنامه” که جرم غیر قانونی از مرز عبور Klobuchar گفت: در ABC News در سال گذشته است.

چهارشنبه شب در طول بحث دموکراتیک در نوادا Klobuchar گفت که او با پشتیبانی از یک مسیر به شهروندی برای کودکان مهاجران مستند نشده.

در بحث Buttigieg سپس حمله Klobuchar برای رای گیری به تصویب فدرال مهاجرت رسمی که منجر گمرک و حفاظت مرزی که او گفت: یکی از معماران از دولت جدایی خانواده, سیاست و برای رای گیری به زبان انگلیسی زبان رسمی. Buttigieg همچنین تبلیغ خود شهرداری ID برنامه در ساوث بند برای کمک به مهاجران است.

در طول یک شهر را در ماه نوامبر در ایالت کارولینای جنوبی, جو بایدن, برانگیخت که او گفت: یک مهاجر فعال حقوق “شما باید رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن” پس از فعال گفته بود معاون رئیس جمهور سابق که زمانی که او و باراک اوباما در قدرت بودند 3 میلیون مهاجر تبعید شدند.

این فعال سیاسی گفت: آن را سخت به اعتماد بایدن و از او پرسید که آیا او خواهد توقف اخراج اگر او رئیس جمهور شد.

بایدن در پاسخ گفت: “من نمی خواهد متوقف کردن اخراج ها. من را اولویت بندی تبعید.”

در ماه دسامبر بایدن منتشر مهاجرت خود را پلت فرم و گفت که او “درک درد احساس شده توسط هر خانواده در سراسر ایالات متحده است که تا به حال یک دوست خارج از کشور از جمله اوباما-بایدن دولت است.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن برپا کرده حمله بی امان بر ارزش های ما و تاریخ ما به عنوان یک ملت از مهاجران است. آن را اشتباه و آن را متوقف می شود زمانی که جو بایدن انتخاب رئيس جمهور.”

روز چهارشنبه در بحث دموکراتیک معترضان قطع جو بایدن فریاد “شما اخراج 3 میلیون نفر” با توجه به گزارش. مشابه تظاهرات صورت گرفت در دیترویت در سال گذشته در ماه جولای در یکی از این دو بحث را به عنوان اعتراض و فریاد زد: “3 میلیون تبعید.”

مایک بلومبرگ که هزینه های به شدت در میشیگان و کشورهای دیگر خود را اعلام کرد طرح مهاجرت در هفته گذشته.

10-صفحه: سیاست های مهاجرتی می گوید که “مغلوب ساختن پیشی جستن را بی کفایت و بی رحمانه سیاست — ایجاد هرج و مرج در مرز از هم جدا خانواده ها به دام افتاده میلیون ها نفر از مهاجران در برزخ حقوقی و فلج در حال حاضر سیستم ناکارآمد. این است که ما که هستیم و آن ساخته شده است نه ما هر گونه امن تر است.”

بلومبرگ خواستار یک مسیر به شهروندی برای مهاجران مستند نشده حفاظت IF (اقدام معوق برای ورود دوران کودکی) دریافت کنندگان پایان دادن به سه و 10 سال ممنوعیت ورود مجدد و قرار دادن یک توقف در مرز ساخت و ساز دیوار.

بلومبرگ همچنین می خواهد به افزایش تعداد مهاجران قانونی گفت: مهارت های خود را مورد نیاز است.

او گفت که او “را فشار برای تعمیرات اساسی به سیستم مهاجرت ما است که باعث افزایش مهاجرت قانونی به بالا بردن تعداد کارت سبز تعلق می گیرد برای اشتغال در تمام مهارت های مورد نیاز سطوح از جمله برای کار فشرده صنایع با کمبود کارگر.”

او “نیز مبارزه برای از بین بردن کلاه در هر کشور و مجموعه سالانه کلاه مهاجرت مبتنی بر اشتغال است که قابل تنظیم در محدوده تعیین شده توسط کنگره بر اساس تقاضای کار شاخص که نشان دهنده شرایط اقتصادی فعلی — اجازه می دهد سیستم به بیشتر انعطاف پذیر و پاسخگو است.”

بلومبرگ پیشنهاد برای از بین بردن کلاه در هر کشور است که مورد علاقه برخی از مهاجران هندی که می گویند آنها در حال حاضر پیدا کردن آن دشوار است برای به دست آوردن اقامت دائم تحت قوانین فعلی است.

بر خلاف بایدن و بلومبرگ وارن و ساندرز گفته اند که آنها می خواهند برای از بین بردن و یا تغییر شکل دو سازمان تحت Department of Homeland Security: مهاجرت و گمرک (ICE) و ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها (CBP).

وارن گفت که او می خواهد به “بازسازی CBP و یخ در راه است که منعکس کننده ارزش های ما. ما مهاجرت سازمان باید محافظت از آمریکایی ها و حمایت از حکومت قانون و نه دنبال تنبیهی ضد مهاجر سیاست هایی که هدف جوامع از رنگ … بیشتر ضمانت دستگیری و یا متوقف می شود در داخل کشور ما است. من تغییر شکل CBP و یخ از بالا به پایین.”

ساندرز یک پیام مشابه گفت: در مبارزات انتخاباتی خود وب سایت است که “مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل شده گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) و مهاجرت و گمرک (ICE) به تبادل نظر در بازداشت و اخراج نیروی. مهاجرت است نه یک تهدید برای امنیت ملی است. … به عنوان رئیس جمهور برنی خواهد شکستن یخ و CBP و توزیع مجدد توابع خود را به مناسب خود مقامات.”

برخی از نامزدها تبلیغ خود پیشینه مهاجرت در کمپین پیام. ساندرز اندرو یانگ و Buttigieg اشاره کرده اند آنها فرزندان مهاجران.

“پدر من یک مهاجر که به اینجا آمد در 17 بدون نیکل و می دانستم که هیچ انگلیسی” ساندرز نوشت: در ماه اوت است. “این داستانی است که از خانواده من و داستان آمریکا — اما آن است که یک داستان است که در حال حاضر تحت حمله بیگانه عوامفریبی سیاسی مانند مغلوب ساختن پیشی جستن. ما قصد داریم برای شکست دادن نفرت خود را.”

بلومبرگ گفت: در مبارزات انتخاباتی خود وب سایت است که “به عنوان نوه مهاجران مایک می داند که مهاجرت بوده است و همیشه خواهد بود یکی از بزرگترین نقاط قوت.”

Buttigieg منتشر شده در دسامبر 18-صفحه: سیاست های مهاجرتی کاغذ سفید است که می خواند: “در یک روز از دولت ما خواهد معکوس این دولت را بی رحمانه و مهاجرت معکوس اقدامات است که نوزادان از مادران آنها اسلحه استدلال می کنند در برابر کودکان خمیر دندان یا, صابون, اخراج, جانبازان, شکستن, خانواده و رفت و برگشت تا کارگران در حملات در حالی که ترک استثمار کارفرمایان بدون مجازات بماند.”

بر خلاف ساندرز و Warren Buttigieg نیست تماس برای حل یخ.

اما Buttigieg می کند انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست پناهندگان عقب مؤثر حقوقی مهاجران مسلمان ممنوعیت سفر و وادار کردن پناهجویان به صبر در خارج از ایالات متحده در مکزیک — مهاجرت حفاظت پروتکل ها اغلب شناخته شده به عنوان “باقی می ماند در مکزیک’ سیاست.

Moughni که مهاجرت از لبنان با خانواده اش گفت: او قدردانی Buttigieg داستان بودن پسر یک مهاجر.

“پیت می داند که تاریخ امریکا و داستان بسیاری از آمریکایی ها” Moughni گفت. “این است که این داستان و نامزدها با این ایده که خواهد بود که بهترین انتخاب برای امریکا است.”

Nabih آید مهاجر و دیترویت وکیل که با حقوق مدنی آمریکا در لیگ, Dearborn, می گوید که او به دنبال یک نامزد خواهد شد که مبارزه با بی توجهی اصلاحات مهاجرت.

“ما نمی خواهیم کسی فقط با قرار دادن کمی Band-ایدز در یک موضوع و نه رفع موقت هنگامی که آن نیاز به عمل جراحی عمده,” Ayad گفت. “مهاجرت بیش از حد بزرگ است یک موضوع است و ما نیاز به یک رئیس جمهور چه کسی را دشوار می نامد و جسورانه حرکت می کند.”

ساندرز برنده در دیربورن را به شدت عرب حوزه در سال 2016 میشیگان دموکراتیک اولیه با توجه به تحریم و تحلیل نتایج.

اما Ayad گفت: این نگرانی وجود دارد که ساندرز ممکن است electable و بنابراین عرب-آمریکایی ها نیز به دنبال بایدن و بلومبرگ به عنوان گزینه های ممکن است.

روز یکشنبه یک بلومبرگ کمپین رسمی فلسطینی تبار فاطمه Shama به حال دو جلسه در مترو دیترویت با رهبران آمریکایی.

برخی از مسلمان طرفداران ناراحت بودند با جلسات به دلیل بلومبرگ سابقه حمایت از نظارت از مسلمان و عرب جوامع آمریکایی زمانی که او شهردار شهر نیویورک است.

به بلومبرگ کمپین گفته است که او را حذف مسلمان ممنوعیت سفر زمانی که رئیس جمهور. بلومبرگ سخنگو گفت: مطبوعات آزاد: “تیم ما متعهد به ادامه گفت و گو در مورد مسائل مهم جامعه و چگونه ما می توانیم همه با هم کار کنند به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بی وقفه حمله آمریکایی عرب و مسلمان آمریکایی ها خود را از طریق خطابه و سیاست است.”

میشیگان جوامع مختلف

میشیگان است و درصد کمی از مهاجران در مقایسه با میانگین ملی است.

وجود دارد در مورد 695,200 مهاجران در میشیگان ساخت تا 7 درصد از جمعیت این ایالت در مقایسه با 13.7% در سراسر کشور با توجه به 2018 سرشماری آمار و ارقام و تحليل دادهها توسط موسسه سیاست مهاجرت. بیش از نیمی از میشیگان متولد جمعیت 53.6% در حال شهروندان است. و بیش از نیمی از این ایالت مهاجران 52 درصد از تبار آسیایی یک درصد بالاتر از میانگین ملی است.

بزرگترین گروه های مهاجر در میشیگان در حال از مکزیک 83,950; هند 76,700; عراق 61,200; چین (از جمله تایوان و هنگ کنگ), 45,100; کانادا 36,100; یمن, 22,800; 21,700 فیلیپین; 20,700 کره 20,700.

موضوع اخراج شده است یک موضوع از نگرانی برای بسیاری از مهاجران از مکزیک و هند و عراق در همه آنها دیده می شود افزایش در حذف زیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

در جنوب غربی دیترویت مهاجران از مکزیک مانند ماریو Henandez-Delacruz که زندگی در ایالات متحده برای سال حذف شده است. در Oakland County, صدها نفر از دانشجویان خارجی از هند در جعلی دانشگاه فارمینگتون در فارمینگتون هیلز ایجاد شده توسط یخ تبعید شدند در سال گذشته است. و در سراسر مترو دیترویت بسیاری از کلدانیان (عراق کاتولیک) دستگیر شده بودند توسط یخ به صورت دستی حذف به دلیل قبلی محکومیت های کیفری.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است قادر به برنده شدن بیش از برخی از گروه های مهاجر از جمله دو تا از بزرگترین سه جوامع مهاجر در میشیگان عراقی ها و سرخپوستان برخی از طرفداران گفت.

صحبت های ماه گذشته در, Warren, تهمت ستایش کلدانیان و نشان داد او را به حرکت بلوک به کمک خود را اخراج. در سال 2016 بسیاری از کلدانی خواست رهبران جامعه خود را به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن امید او کار می کند برای کمک به محافظت از اقلیت مسیحی در عراق, اما آنها نا امید شد با او پس از دستگیری ICE.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین در تلاش برای برنده شدن بیش هندی جوامع آمریکایی شرکت در یک تجمع بزرگ در هوستون در سال گذشته همراه با ساعت نارندرا و برنامه ریزی سفر به هند در این ماه. اما سرکوب H1-B ویزا و جعلی دانشگاه مورد در فارمینگتون باید نگران برخی در جامعه است.

در خود سیستم عامل نامزدهای دموکرات را به نظر می رسد تا حد زیادی اجتناب شود موضوع H1-B ویزا و قانونی مهاجران با درجه مسائلی است که نگرانی برخی از مهاجران هندی.

اما Buttigieg می کند که در سیاست کاغذ است که او می خواهد به افزایش تعداد مهاجر پزشکان و پرستاران برای کمک به خدمت به جوامع روستایی با کمبود بیمارستان و پزشکی حرفه ای. و Tulsi Gabbard به حمایت انصاف برای مهاجران با مهارت بالا عمل می کنند که طرفداران برای مهاجران آسیایی را تحت فشار قرار دادند ،

سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوش جمهوریخواه به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد بیشترین حمایت از مهاجران در برنامه H-1B یک موضوع نگرانی بسیاری از سرخپوستان.

“ما نیاز به کار بیشتر ویزاها و نه کمتر” جوش گفت: در سیاست های کاغذ در مهاجرت. “من تا حد زیادی افزایش تعداد H-1B ویزا صادر شده و گسترش فرصت ها برای کارگران میهمان. … چون ما به اندازه کافی ویزای H-1B این کارگران باید باقی می ماند در ایالات متحده و سپس آنها از موعد خود ویزا.”

مسلمانان و Michiganders با ریشه در خاورمیانه و نیز نگرانی در مورد پروفایل و مسلمان ممنوعیت سفر. Ayad کرده و فایل طرح دعوی در دادگاه در مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که بان کی مون در ژانویه 2017; آن را تایید توسط دیوان عالی کشور در سال 2018 است. نامزدهای دموکرات همه به نظر می رسد به توافق برسند که سفر بان کی مون — که گسترش در ماه گذشته شامل دیگر کشورها مانند نیجریه — باید برداشته شود.

لذا می خواهید به لغو تهمت سیاست

تام Steyer منتشر مهاجرت طرح در ماه ژانویه گفت: “ما سیستم مهاجرت شده است گرفتار نژادپرستی است و منعکس ارزش به طور چشمگیری متفاوت از کسانی که در کشور ما تاسیس شد.”

Steyer ابراز نگرانی اتهامات توسط برخی از آمریکایی های ایرانی تبار است که آنها شده اند برفلد در مرز پس از ایالات متحده در حمله نظامی ماه گذشته در برابر یک ایرانی رهبر نظامی.

سناتور. Klobuchar گفت: او را عمل می کنند در 100 روز اول در دفتر به مهاجرت اصلاحات و حرکت به محافظت IF (اقدام معوق برای ورود دوران کودکی) دریافت کنندگان.

او در وب سایت کمپین می گوید: “در حالی که او پرش شروع می شود مذاکرات برای اصلاحات جامع مهاجرت با هدف اعلام شده از عبور از آن در سال اول سناتور Klobuchar خواهد خنثیسازی تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — که بسیاری از آنها مسدود شده اند توسط دادگاه به اخراج خیال و مهاجران هستند که زندگی, کار و موفقیت در اینجا تحت وضعیت حفاظت موقت و معوق اجرای خروج.”

خیال اشاره به توسعه امداد و آموزش و پرورش برای بیگانه افراد زیر سن قانونی, قانون لایحه کمک خواهد کرد که کودکان از مهاجران مستند نشده در ایالات متحده اقامت و ارائه یک مسیر به شهروندی.

چهارشنبه شب در طول بحث Klobuchar گفت: “خیال آینده ما هستند” و می تواند کمک به اقتصاد است. او همچنین خواستار “اصلاحات جامع مهاجرت.”

موضوع مهاجرت شده است در مورد به عنوان های زیادی را در بحث های سال جاری در مقایسه با سال 2019 اما مهاجر طرفداران در میشیگان هنوز هم می گویند این یک مسئله کلیدی است.

هیلاری Scholten یک وکیل که قبلا با میشیگان مهاجر حقوق مرکز و وزارت دادگستری تحت اوباما که در حال حاضر در حال اجرا برای کنگره در منطقه 13 گفت: “من فکر می کنم که دموکرات ها نیاز به رهبری در مهاجرت نه تنها واکنش نشان می دهند به یک بحران پس از دیگری.”

“جدا کردن فرزندان از خانواده خود را در مرز اشتباه است” گفت: Scholten که در دفاع دریایی جانباز و شهروند آمریکایی بازداشت شده توسط ICE در گرند رپیدز در دسامبر 2019. “دموکرات ها نیاز به رهبری در مهاجرت به دلیل داشتن یک نمایشگاه درست و کاربردی سیستم مهاجرت نیست فقط مهم از نظر اخلاقی آن را حیاتی برای ایجاد یک اقتصاد قوی و یک جامعه پر جنب و جوش برای همه است.”

سوزان نی مدیریت وکیل از میشیگان مهاجر حقوق مرکز گفت: او دوست داشت این ایده از نامزد سابق جولیان کاسترو که به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود در ماه گذشته تبدیل دادگاه مهاجرت سیستم — که در حال حاضر بخشی از وزارت دادگستری — به یک سیستم مستقل.

نی نگران است که آیا یک دموکرات یا جمهوری خواه است که رئیس جمهور همان سیاست ممکن است در محل.

“هیچ چیز به طور خودکار به درمان می شود اگر و زمانی که دولت جدید بر سر کار می آید در” نی گفت. “یک تعهد واقعی به عدالت برای مهاجران نیاز به دراز مدت و تحول رویکرد قانون مهاجرت و سیاست.”

تماس با Niraj Warikoo: [email protected] یا 313-223-4792. توییتر @nwarikoo

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *