اگر Michigan State football player تست مثبت برای COVID-19 چه اتفاقی می افتد ؟

Michigan State football انتظار دارد به بازی فصل آن به عنوان برنامه ریزی شده و حتی میزبان تعداد محدودی از طرفداران در اسپارتان ورزشگاه.

و در حالی که این برنامه می خواهد به کار به عنوان به طور معمول که ممکن است از آن همه بستگی دارد به توانایی برای نظارت بر گسترش رمان coronavirus در میان بازیکنان و مربیان این سقوط.

“وجود دارد یک شماره سحر و جادو است که رفتن به می گویند” هی ما رو داد ؟ جواب این است که بله” جفری Kovan MSU مدیر پزشکی ورزشی و عملکرد گفت: در یک ویدئو کنفرانس پنج شنبه “اما من نمی دانم چه تعداد است. این تصمیمی است که احتمالا برای رفتن بیشتر تا زنجیره اگر ما یک اجرا از موارد که مثبت هستند.”

MSU است که اجازه می دهد فوتبال, بسکتبال و والیبال, بازیکن به بازگشت به در پردیس مسکن ژوئن 14 و نیاز به COVID-19 تست ژوئن 15. هنگامی که یک بازیکن تست منفی دو بار در طول دوره از یک هفته آنها را مجاز به شرکت داوطلبانه در تمرینات. اگر یک بازیکن تست مثبت آنها را در قرنطینه می شود و برای 10 روز.

این COVID-19 آزمون مورد استفاده در ورزشکاران یک سواب از حفره بینی و سر مربی ورزشی دکتر سالی برخی انتظار وجود دارد “مقدار زیادی از آزمون در دسترس است.”

“ما باید مثبت یافته” Kovan گفت. “شما دیده می شود که در حال حاضر در سراسر کشور با مدارس که شروع فرایند داوطلبانه تمرینات است.”

یک مرد MSU ورزشکار آزمایش مثبت بیش از سه ماه گذشته MSU نشان داد پنج شنبه و Kovan خاصی وجود دارد بیشتر خواهد بود. حداقل پنج آلاباما بازیکنان فوتبال گزارش آزمایش مثبت برای coronavirus پس از آزمایش سهشنبه, اما متوقف نمی 50 نفر از اعضای تیم از تمرین با هم جمعه. در اوایل این هفته بازیکنان در آیووا ایالتی اوکلاهما امور خارجه و مارشال هم تست مثبت است.

MSU مطمئن نیست که چگونه اغلب آن را اداره جدید COVID-19 آزمون در طول فصل اما برنامه ریزی می شود انعطاف پذیر است. این طرح در حال حاضر برای صفحه نمایش بازیکنان روزانه برای coronavirus علائم و درجه حرارت خود را گرفته قبل از ورود امکانات ورزشی. هنگامی که یک فرد وارد ساختمان آنها تقسیم تمرین گروه های طراحی شده برای نگه داشتن آنها را با هم اتاقی ها و دوستان نزدیک. مگر اینکه یک تمرین است در جلسه بازیکنان ملزم به پوشیدن ماسک.

“قصد این است که اگر ما نگه داشتن ورزشکاران ما با هم در یک مجموعه کوچک و قدرت خود را مربی با این نسخهها کار فقط با این گروه زمانی که آنها تمرین و کسی در این گروه مثبت است پس ما می توانیم منزوی که فرد گروه به جای کل تیم” Koven گفت.

[ Michigan State football برنامه ریزی برای طرفداران در اسپارتان ورزشگاه این سقوط. اما چگونه بسیاری از ؟ ]

اما نمی تواند فرد گروه را برای همیشه و به خصوص در حالی که نصب و در حال اجرا scrimmages در عمل به آماده شدن برای فصل. آن شرایط را در معرض خطر بیشتری برای ویروس گرفتن گذشت در میان مربیان و بازیکنان. که شاید به همین دلیل Beekman قاطعانه بود شنبه که هیچ بازیکن خواهد بود مجبور به بازی در این فصل است. “ما خواهید بود بسیار روشن است که اگر کسی به نگرانی در مورد سلامت و ایمنی و آنها می خواهند به عمل به عنوان یک نتیجه, ما افتخار خواهیم که,” او گفت:.

اما شاید بزرگترین سوال باقی مانده این است: چه اتفاقی می افتد اگر یک کشنده مورد رخ می دهد یا داوطلبانه در تمرینات و یا در طول فصل ؟ که ناشناخته MSU امید آن را ندارد به دست و پنجه نرم کردن با.

“من صحبت کردن به طور منظم با مدیریت ریسک ما تیم در دانشگاه و من فکر می کنم آن را بدیهی است که مسئله ما آگاه” Beekman گفت. “ما روند تا کنون شده است به منظور توسعه پروتکل های است که بهترین شیوه و دولت از هنر و به دنبال آن به عنوان نزدیک ما می توانیم در روح اگر ما در انجام کار درست و انجام بهترین های ما برای اطمینان از سلامت و ایمنی و سلامتی دانش آموزان و کارکنان است که این نوع مسائل را مراقبت از خود.

“این یک موضوع ما آگاه هستیم و بحث در مورد اما در همان زمان در سطح برخی از ما برای بازگشت به انجام آنچه ما انجام می دهیم.”

اوان Petzold ورزشی گزارش کارآموز در مطبوعات آزاد دیترویت. تماس با او را در [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @EvanPetzold.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *