یاد فوتبالیست های همه جانبه کریکت: مراسم تجلیل پور در Chuni Goswami

دهلی نو/Kolkata, مارس 30

از Sunil Gavaskar به Sunil Chhetri کریکت و فوتبال ایستاده بود و ایران در غم و ماتم از دست دادن Subimal ‘Chuni’ Goswami, یک غول در هند ورزشی که فوت کرد پس از تحمل یک ایست قلبی در کلکته در روز پنج شنبه.

هند بازیکنان فوتبال و کریکت — هر دو در حال حاضر و سابق — واکنش نشان داد و با شوک پس از Goswami جويد. کاره کهنه سرباز سابق هند, فوتبال, کاپیتان, همچنین به عنوان یک کلاس اول کریکت بود 82.

“امروز واقعا روز افسرده. اولین Rishi (کاپور) و در حال حاضر Chuni دا ما را ترک کرده اند. هر دو قهرمان و افسانه در هنر و صنعت خود. جهان خواهد بود فقیر خود را برای عزیمت به آسمانها. RIP” گفت: cricketing بزرگ Sunil Gavaskar.

BCCI بیش از حد پرداخت آن ادای احترام به Goswami که نماینده بنگال در 46 بازی بین 1962 تا 1973 پس از ستارهای اجرا در زمین فوتبال است. او همه طفیلی.

“BCCI سوگوار مرگ Subimal ‘Chuni’ Goswami همه طفیلی در حقیقی ترین حس” BCCI توییتی.

همچنین بخوانید: Chuni Goswami: هندی, فوتبال, اولین پوستر پسر بچه, کامل, ورزشکار

در فوتبال او کاپیتان های هند به بازی های آسیایی مدال طلا در سال 1962 و یک نقره در سال 1964 جام ملت های آسیا در اسرائیل که هر دو باقی می ماند این کشور بهترین عملکرد را در قاره showpieces تا تاریخ.

در میان فوتبالیست Bhaichung Bhutia من M Vijayan و Chhetri پرداخت ادای احترام به Goswami.

“این یک روز بسیار غم انگیز برای فوتبال است. هندی, فوتبال دهکدهای از دست یک نابغه است. او بدون شک یکی از بزرگترین تا کنون هندی فوتبالیست. او و PK بانرجی شد بزرگترین بازیکنان ما تا به حال شناخته شده در بازی ما روز” گفت: Vijayan.

Bhutia نام او را اولین سوپراستار از فوتبال است.

“این یک ضرر بزرگ برای فوتبال هند در دو-سه ماه. اولین PK بانرجی (که فوت در 20 مارس) و در حال حاضر Chuni Goswami. او درست ورزشی آیکون. او اولین سوپراستار هندی در فوتبال” گفت: Bhutia.

“من خیلی در تعامل با Chuni دا اما من او را ملاقات کرد یک زن و شوهر از بار وقتی که من برای Mohun بگن. او از طریق یک نجیب زاده. متاسفانه او بیش از حد درگیر با فوتبال حتی در طول زمان. او را به بازدید از Mohun بگن یک بار در در حالی که,” او اضافه شده است.

زمان هند کاپیتان Chhetri نیز صحبت پوستی از Goswami.

“ما از دست داده ایم یکی از چراغ های پیشرو از هند ورزشی امروز است. نه بیش از حد بسیاری می تواند به رخ کشیدن درجه یک در دو شهر مختلف ورزشی است. شما بازی بخشی خود را به کمال بقیه خوب Chuni آقا. قدرت به خانواده,” او گفت:.

تیمی سابق خود Tulsidas Balaram گفت که او احساس در هم شکسته از دست دادن دوست عزیز.

“من واقعا شوکه شدم. اولین PK بانرجی و در حال حاضر Chuni رفته است. ما بسیار خوب دوستان است. ما تا به حال احترام متقابل برای هر یک از دیگر. من بسیاری از خاطرات. من واقعا نمی در یک قاب از ذهن به صحبت می کنند بیشتر گفت:” احساسی Balaram که تشکیل ‘هند تثلیث مقدس” با بانرجی و Goswami در طول بازی های آسیایی پیروزی.

سابق کریکت دیلیپ دوشی که تحت Goswami در بنگال تیم گفت: او آموخته بسیاری از همه کاره ورزشکار.

“او در هند همه جانبه ورزشکار و خیلی به یادگیری از در تناسب اندام و مبارزه با روح. من تا به حال افتخار به بازی با او برای چند سال وقتی که من ساخته شده من برای اولین بنگال,” او گفت:.

“خود را برای مبارزه با این موضوع خارج شد عفونی…او تا به حال یک حس شوخ طبعی است که او به موقع اعمال می شود به انتشار تنش در اتاق پانسمان” به یاد می آورد دوشی.

“هند فقیر و بدون چنین مدافعان و آیکون های ورزشی و… ، همچنین Chuni دا ما تعظیم و ارائه قلبی ما تسلیت خود را به خانواده,” او اضافه شده است.

عاطفی ادای احترام نیز در آمد از Cricket Association of Bengal.

“این است که در واقع به یاد ماندنی از دست دادن برای ورزشی برادری… ویژگی های رهبری به عنوان به خوبی به عنوان او مهربان شخصیت به راحتی رسالت او را به همه ما” تاکسی گفت.

“پرچم از انجمن خواهد بود پرواز نیمه افراشته فردا به عنوان یک علامت از توجه به این افسانه شکل” به آن اضافه شده است.

تمام هند فدراسیون فوتبال (AIFF) رئیس جمهور Praful پاتل بیش از حد پرداخت می شود او ادای احترام.

“یکی دیگر از افسانه ای هندی فوتبالیست و جریمه کلاس اول کریکت را ترک کرده است امروز با ما. در آرامش ابدی Shri. Chuni Goswami. من صمیمانه تسلیت به خانواده داغدیده,” پاتل توییتی. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *